Burtnieks

Burtniekā esmu bijis tikai 3 reizes, visas esmu braucis no Ezerpriedēm. Negribu uzmesties par šoa izstāvi, bet tikai apmierināt savu personisko interesi, kādēļ visi brauc no Sirmā nevis no Ezerpriedēm?
27.septembris 2011, 12:58 | links
 
Zefīr, brauc uz Vecati, atrodi nr., piesaki laivu un brauc, ķeras uz tā, kam pats tici, manuprāt uz mētāšanu interesno pa zāļainām vietām ganīties pašlaik...

Apollo raksta ka akkal ziemeļblāzma virs Sirmā novērota, ir arī foto.Ek, ku skaisti;)
27.septembris 2011, 10:40 | links
 
Sveiki vīri!
Sestdien dodos uz Valmieru darba darīšanās, taču sestdienas vidus un varbūt arī svētdiena būs brīva, tāpēc radās doma aizbraukt uz Burtnieku, kas atrodas netālu no Valmieras. Varbūt kāds no Jums var pastāstīt ko vispārēju par Burtnieka ezeru, kāds dziļums, kur šobrīd uzturās līdakas - dziļumā vai vairāk gar zālēm? Kāda stratēģija būtu labāka utt. Protams, neprasu, lai pasakat kādas konkrētas koordinātas, kur atrodas līdaka, taču vispārēji. Ko labāk burtniekā ņem - bleķi, gumiju utt. Būtu arī pateicīgs ja ieteiktu kādu vietu kur par nelielām naudiņām varētu izīrēt laivu. Ja neviens nevēlas runāt skaļi, varat uzrakstīt arī privāti ;) Vienkārši šī man būs pirmā saskaršanās ar burtnieku un visi sīkumi noderētu, tāpēc jau iepriekš esmu pateicīgs visiem par atsauksmēm ;)
Ne asakas!
26.septembris 2011, 21:01 | links
 
Nu tas pašam jaizpēta un jābrauc kur pašam liekas ka būs, ja visi sāks braukt pa vienu vietu tad būs kā uz ielām sastrēgumi, tagad jau reizēm brauc viens otram virsū. Vizuli jāliek kuram tici un ja bieži brauksi un izpētīsi kas kur un kā tad arī būs lielās.
26.septembris 2011, 18:00 | links
 
->aruns,

Klau, a kā tu to lielo dabūji? Laidi uz velci? Uz kā paņēma - voblera vai gumijas un kurā ezera galā?

Es pats it kā maucu pa Vecates pusi un pa Rūjas galu. Pēdējā laikā gan dzirdu atzinīgus vārdus par Burtnieku un Baznīcas galu.
26.septembris 2011, 17:13 | links
 
Sestdien bišķin iepūta vējš, rezultātā trīs zandarti 44-46 cm, visi amnestēti. Svētdien veicās labāk, rezultātā 8,5 līdaka laivā un daži zandarteļi amnestēti.
26.septembris 2011, 12:59 | links
 
Nu, veči! Vīkends tak cauri. kur atskaites par copes rezultātiem Sirmajā?

P.S. Būtu zinājis, ka bezkļovs Lielupē, būtu arī braucis uz Sirmo.
26.septembris 2011, 12:26 | links
 
Veste viennozīmigi ir vajadzīga !!! Es arī agrāk domāju, ka man jau nekas nenotiks, bet kad šogad vajadzēja jūrā iebraukt īsi pēc vētras aptuveni 2 km pēc zvejas rīkiem un 4 metrīgā BUSH laivā visas mantas ripinājās no viena gala uz otru, es sapratu -ka vajag to vesti. Izbraucām krastā un tūlīt aizbraucām uz Saulkrastiem tās nopirkt, vismaz tagad līdzi tās ir vienmēr 100%.
26.septembris 2011, 00:23 | links
 
Bonus vestee nepuush cauri un labi silda :) Daudzi to ir noveerteejushi jau heheh un, protams, droshiiba.
25.septembris 2011, 21:40 | links
 
Pie mums kā parasti vēl tikai spriež....vajaga-nevajaga....bet aizbrauciet uz Igauniju un redzēsiet ka neviens copmanis bez vestes vispār laivā nekāpj jo tā nosaka likums un visi vienkārši to respektē....
25.septembris 2011, 21:27 | links
 
Noperciet sporta glabsanas vesti, mugura kalpos dzempera vieta, aizmirsisiet par tas esamibu, loti erti.
25.septembris 2011, 21:25 | links
 
Lauric > Taisnība Tev ir , tik ir vēl viens sakāmais , - Sargā sevi pats un Dievs tevi sargās .
25.septembris 2011, 21:15 | links
 
Par šito tēmu varētu ilgi un daudz spriest.Katrs pats savas laimes kalējs.Vai ne tā!
25.septembris 2011, 21:09 | links
 
Vai tad tā veste ir domāta lai turētu laivā. Velciet mugurā, velcējot netraucē. Es, piemēram, vesti uzvelku vienmēr un ja nu tiešām notiks tā, ka atradīšos ūdeni, ir daudz lielākas iespējas izdzīvot nekā bez tās.
25.septembris 2011, 21:04 | links
 
Sirmais katru gadu kādu paņem...
25.septembris 2011, 20:50 | links
 
Vispār nesaprotu , kāpēc tās vestes vajag OGLIGĀTI , kas grib lieto , kas negrib .... nelieto..
-kāpēc cepties ja kāds pa burbuli noiet ...
25.septembris 2011, 20:49 | links
 
Lauric darī kā gribi.
25.septembris 2011, 20:41 | links
 
Par kādiem riņķiem iet runa?DDDD
25.septembris 2011, 20:41 | links
 
urmaas,a par ko tad ir runa! :)))
25.septembris 2011, 20:38 | links
 
burtnieks > Nē , Es vesti nelietoju , priekš inspektora , lietoju gan , kā saka Urmaas.... , gan kādreiz , kad vējinš lielāku vilnīti uzrauj un līdz krastam tā patālāk , ūdentinš ta auksts, zini ap sirdi tā vieglāk... :DD !
25.septembris 2011, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager