Burtnieks

2.7
15.septembris 2011, 21:37 | links
 
Nu skaidrs-paldies par to pasu!-cerams,ka kada zobaina ari kodisies!!!
15.septembris 2011, 21:33 | links
 
No 2.3-2.5 m. Dzīvokļos standarta griesti ir apmēram 2.5metri.
15.septembris 2011, 21:26 | links
 
Paldies!- tas ka ieprieks,lielakais dzilums ir 2,5 m?
15.septembris 2011, 21:20 | links
 
Līmenis joprojām zems.
15.septembris 2011, 21:15 | links
 
Sveiki viri!-vai kads var apgaismot ,kads uz doto momentu ir limenis burtnieka?
15.septembris 2011, 21:12 | links
 
Laikam jau spečuki tikai lasa,ko mēs te ieliekam iekšā,bet paši nu nemaz negrib uzrakstīt kās un kā gājis.
13.septembris 2011, 19:14 | links
 
Pagājušajās brīvdienās uz Burtnieku aizbraukt nesanāca, bet varu iedomāties, ka laivu ezerā bija daudz. Bet ar atskaitēm tā ir, kā ir. Atskaites ir tikai no patstāvīgajiem rakstītājiem, pārējie tik palasa info. Žēl, ka tā.
12.septembris 2011, 22:23 | links
 
17-niece bIju jau mājās pus sešos.
12.septembris 2011, 21:59 | links
 
skrejejs: labs loms. cik tad ilgi velcēji?
12.septembris 2011, 21:48 | links
 
Skrējēj, nākošo reizi,kad larkši pa telefonu paskaties arī uz kātu.Pa gabalu bija redzams,ka kāts ripā un zivs galā.
12.septembris 2011, 21:02 | links
 
Šodien Sirmajā copīte laba.Galvenais nenokārt degunu ja neesi ne copi redzējis,ne zivi izvilcis.Vajag kā Edgars Liepiņš teica vajag tik rakt:))Bildes albūmā.
12.septembris 2011, 20:44 | links
 
smuka pagale - 12.8kg
12.septembris 2011, 19:58 | links
 
Arī šad tad lietoju iepriekš minētās Balzer pavadasIr bijušas vairākas pakas.Ir bijuši brāķi.Reiz no vienas pakas ņemot pavadas,piesienot un pārbaudot,tie stiprinājumi iznāca ārā.Man gribas teikt,ka tās pavadas nekam neder.Nevaru uzticēties vairs tām pēc tāda atgadijuma.Pats tagad meklēju ko citu.
12.septembris 2011, 18:28 | links
 
Vot nevarēju saprast, tai karabīnei bija nogājusi krāsa. Apakšā protams bija tāds kā sudrabs. Vispār pēc pirmā plastasas šūpiņa zaudēšanas man trīcēja rokas un es tādā pusstulbā stāvoklī pavadu sēju virsū. Moš nepārbaudīju karabīnes stingrību. Nu neko darīt. Tatad zināšnu.
12.septembris 2011, 16:12 | links
 
Šodien Sirmajā copīte laba. Varbūt Skrējējs pastāstīs ko vairāk.Viņš vēl palika ķemmējot...
12.septembris 2011, 16:02 | links
 
advokaats_liidacis

ar taam balzer pavadam ir taa, nedriikst nemt taas kuru karabinites ir sudraba kraasaa. man tas ir izstiepushas vairakas reizes, bet tas kas ir tumsha krasa ir ok. reiz dabuuju baigo zacepu, bet noluuza gumijzivs dziga akis nevis izstiepas karabine. taa kaa ar taam straadat var.
12.septembris 2011, 15:56 | links
 
jautri Tev gājis, adrenalīns uz pilnu klapi. nekut Tava trofeja nepazudīs.
re kur sestdienas vakara Lielā 12.8kg, izvesta Ezerpriedēs : http://twitpic.com/6j6thk
12.septembris 2011, 15:41 | links
 
Es jau vakar ar tām līdakām izālējos mētājot pa zālēm, nevis nevelcējot.

Aukla man ir 0,15 pītā. Pavadas īsti neatceros - pirku Salmo veikalā Balzer tērauda. Karabīne arī tāda gana droša izskatījās, bet velti:(((

Vispār jau pats luni nolaidu - OK, paņēma man viņa zālēs, pēc tam iejoņoja zālēs un tur arī laikam iepinās un laukā nākt negribēja. A man drīzāk viņai vajadzēja uzairēt un tad ar sačoku mēģināt iecelt, nevis vilkt pāri lēpenēm pie sevis.

savukārt pirmā laža bija vispār super - mētāju es pie salas kaut kādā līcī. Tur dziļums tāds - no metra līdz potītēm dziļumam un pilns ar zālēm. Es tur ar to šūpiņu viņas kacināju. Kā paņēma, tā zigzagus sāka taisīt un kā gāja tā aizgāja, izvelkot ārā baigo auklas gabalu.

Frikcija bija noregulēta, manuprāt normāli. Kad aizgāja pirmā, likās, ka par vieglu, ka tā var dancot pa zālēm. tad piegriezu, bet, laikam ka par ciešu.
12.septembris 2011, 15:29 | links
 
man vakar arī uz haskijiem nekā, citi vobleri strādāja. cik tad resnu auklu lieto, kadu pavadu un kā bremze noregulēta? ja divreiz tādā pašā veidā noraujas zivs ar visu vobleri, vaina nav zivju konservos... :) es jau otro gadu lietoju tikai titāna pavadas, no poļiem sanāk lēti pasūtīt. arī karabīne tāda, ka desmitniece neatraus vaļā. ne asakas!
12.septembris 2011, 13:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager