Burtnieks

Skrejejs es takš par to vobleri jokoju :)))..
Valdi man prieks ka tu atgriezies :)),man pat vakar bija doma tev uzvanīt kur tu tur pazudi,vai neesi ierusējis:))???Vēlu veiksmi,ne asakas...
7.septembris 2011, 21:46 | links
 
Valdi, ne asakas!
7.septembris 2011, 21:21 | links
 
Es rīt laidīšu apraudzīt Sirmo jo nēsmu bijis kopš 28 jūnija....
7.septembris 2011, 21:18 | links
 
maksi,par vobleri nezinu vai tavējais vai kāda cita copmaņa,bet atrasts tā ir laba lieta.Un par zivīm nav ko likt,un rādīt jo viņas vēl peld,un aug.Kad izvilkšu tad arī ielikšu bildi.
7.septembris 2011, 21:16 | links
 
Skrejejs-Cik lielas noķēri??ieliec kādu bīldi intrigai :)),ar vobleri gan paveicās,varbūt manējajs :)))
7.septembris 2011, 21:07 | links
 
šādu.X-Rap Jointed Shad Hot Steel
7.septembris 2011, 20:42 | links
 
Šodien 6 copītes,un viena atlaista.Bet vienalga jauki pavadīta diena uz ūdens.Aizcemerēju arī vobleri labu,bet ar atsitēju izvilku divus:)).Tas vis aiz salas,tur nu gan ir cemmeri,kāds būtu speciāli salicis.Voblers rapala x-rap 13.
7.septembris 2011, 20:39 | links
 
Aptuvenais zivju ķeršnas sadalījums iekšējos ūdeņos ir Rūpnieciskā zveja 20 %, Makšķerēšana 60 %, Maluzvejniecība 20 %. Maluzvejniecība tomēr ir vairāk vai mazāk darbošanās ar tīkliem un līdz ar to gandrīz puse no zivīm tiek nozvejota ar tīkliem. Intresanti kurā karpu vai foreļu dīķī tiek piedāvāts zvejot zivis ar tīkliem, bet jebkurš var patrenēties tur zivju ķeršanā un dabūt savu izklaidi, zivi un nebūt nav jābūt meisteram ar lielo un garo, kuru pēc tam jārāda visiem. Ja ir pārāk daudz karpu dzimtas zivju ezerā vienkārši vajadzētu tās samazināt dabiski - ielaižot līdakas, zandartus, jo pie liela karpu dzimtas zivju skaita samazinās citas zivju sugas (apēd ikrus) un otrādi. Protams kopumā zivju sugu balance ir diezgan sarežģīta lieta, bet tas netraucē manipulējot ar papildus zivju resursiem izveidot ezeru, tieši priekš mašķerniekiem, kas ir ļoti bagāts ar zivīm.
Pie laba zivju resursa nodrošinājuma izpaliktu arī ķer un atlaid problēma, protams katram savs, tāpat kā bezalhokoliskais alus un gumijas sievietes.
7.septembris 2011, 19:49 | links
 
Tere!
Pilnīgi piekītu Jeeska rakstītajam.Ezerā zivju pietiek visiem.
Tas ka noķert var jeb kurā vietā,cits jautājums.Ja ezeru daudz maz pārzin un nebaidās eksperimentēt ar mānekļiem un copes veidiem-panākumi garantēti.
7.septembris 2011, 16:22 | links
 
Ruu -> Jā, tas tiesa...

Man gan personīgi līdaka tā - ēst var, bet zandarts ir garšīgāks.
7.septembris 2011, 16:15 | links
 
parastam copmanim 10kg liidaka buus gada notikums Nr1 daudziem pat gada kur nu veel dziives laikaa tas nenotiek:)taa ka nemaz nenaak taas lielaas tik viegli,tikai ar suuru darbu un pieredzi
7.septembris 2011, 15:45 | links
 
nu un kas tas ir - 20kg dzīvsvarā, zem 10kg filejās...saldētavai viens plauktiņš līdz pusei :)

es nupat vakar atkausēju pēdējo līdaku no somijas pag. rudens :)
7.septembris 2011, 15:40 | links
 
daddy_j -> Zini, vispār šogad Vecatē izbrauca divi vīri ar viena vīra normu - piecām zivīm, bet neviena nebija mazāka par 3,5 kg. Visas kā nomērītas - no 3,5-5kg. Smukas zivis. Čaļi visu dienu bija vienā punktā skaldījuši ar plastmasas šūpiņiem. Es ar tos beidzot nopirku - tiesa, pēdējos, jo meistars diemžēl nesen nomira:(( Sacīja, ka pa dienu esot vēl kādas 30 gab kilogramnieces un pusotrnieces sametuši atpakaļ. Varēja redzēt, ka puiši bija zem manāma kaifa no copes.

Savukārt par 10 niecēm - nu ir tā - nenoķers normu ar tādām pat padzīvojis makšķernieks.

Tai pat laikā es to minēju tikai kā uzskates līdzekli.
7.septembris 2011, 15:27 | links
 
a ko tad līdakas ēdīs, no kā viņas augs ja visu "šņegu" mežā apraks? :))
7.septembris 2011, 15:24 | links
 
Jeeska,nem maksķeri un izķer!
7.septembris 2011, 15:03 | links
 
Ja nelaidīs iekšā mazuļus,tad manuprāt izkāsīs tukšu.Burtnieks jau nav tik liels,ne dziļš,lai to neizkāstu.
7.septembris 2011, 14:53 | links
 
Laurīc
Tad jau sen būtu iskāsts. Katru gadu ķer lielās , bet ne jau kurš katrs "duriks" kas pirmo reizi aizbrauc. Ķer tie kas uz ezera pavadā vairāk laika kā mājās un daudzus gadus ir pieredzi krājuši.

Zivis ezerā pietiek visiem...gan zvejniekiem, gan makšķerniekiem. Vienīgais, ko zvejnieki varēja darīt, vai arī viņiem piespiest darīt....vākt pēc iespējas vairāk šņegu (raudas pličus, mazos plaudīšus, vīķes, ruduļus) no ezera laukā. Ja nav kur bāst, lai rok kaut Sprukstiņu pļavās, vai mežā gāž. Pārāk daudz tās ir.:-)
7.septembris 2011, 14:47 | links
 
Ruu , ir tādas termokastes , man tādas ir 2 , kur katrā var pa kādam 15 pieciniecēm ielikt .
7.septembris 2011, 14:38 | links
 
Izkāsīs tukšu to Burtnieku,tad gan vairs nezināšu,kur uz lielajām vēl cerēt!Kaut gan tagad jau sāk šķist,ka nemaz tāda bagātība tur vairs nav kā agrāk. :(
7.septembris 2011, 14:16 | links
 
erudzi tev ir termokaste kur virs 5kg liidaku ielikt?
7.septembris 2011, 14:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager