Burtnieks

Bauņos ir jaunā bāze un viesu māja ar visām ērtībām Saulītes bija arī viņiem mājas lapa www.piesaulites.lv/
1.jūnijs 2011, 23:35 | links
 
Ieej ezerpriedes.lv vai burtniekunovads.lv .Tur kaut ko atradīsi.
1.jūnijs 2011, 22:31 | links
 
jautājums saistīts ar copi:) kāds ir palicis Ezerpriedes kempingā? kādi tie apstākļi? man pašam ta nieks- tāpat dzīvošos pa ezeru, bet gribās smukus apstākļus draudzenei. Varbūt ir zināma kāda normāla viesumāja (arī cenā normāla) netālu no B ezera kādas no laivu bāzēm? Liels paldies un sorry par off topic...
1.jūnijs 2011, 22:25 | links
 
Šodien veči uz gumiju bija saķemmējuši apmēram 8-kg. skaistu asaru.
1.jūnijs 2011, 16:28 | links
 
Šodien Sirmajā normāla copīte- 5 līdakas laivā un 3 amnestētas.7 zandartiņi amnestēti-neviens nebija ņemams.
1.jūnijs 2011, 16:26 | links
 
Protams ka ķeras un smuki tikai jāatrod vieta kur šamie tusē...man šodien viens 650 g, uz velci paņēma bet sestdien bija kādi patsmit 200- 500 arī velcējot....
1.jūnijs 2011, 16:23 | links
 
man ir jautajums par asariem burtnieka!!
Kad īsti šamie sak kusteties baros, un vai tagat ari kautko var dabut??
1.jūnijs 2011, 08:04 | links
 
Sestdien vīri sēdēja tad vajaga uz Vecates bāzi pazvanīt saimnieks jau nu zinās kas tur notiek
31.maijs 2011, 18:30 | links
 
gribas pasēdet uzpludina, kads nezina ka ar copi pie vecates laivu bāzes kadu breksi varetu izmanit
31.maijs 2011, 18:21 | links
 
vakar Burtniekā cope visu laiku, pašam 29gb :7 zaļās(lielākās 2+1.6), 2 kupraiņi un 20 zanderi(2 mēra). kādas 6 norāvušās, viena ar visu vobleri, daudz copju:mazie zandartiņi kā aptrakuši(zandartiņu cope tikai nedaudz atšķiras no tiem uzsitieniem pa kātu,kas rodas, braucot pāri mazo gliemežu kolonijai netālu no Ezerpriedēm). paturēju asari un 3 līdakas. Kolēģim 20gb, arī 7 zaļās un 13 kaulainie. tāpat lielākā divniece. šitādu copi vēl nebiju pieredzējis, ka ņem visu laiku un beigās jau pārgāju uz 1 copes kātu un vairāk braucu copes kolēģim par stūrmani. izmērs gan varēja būt maķenīt lielāks :) ne asakas!
30.maijs 2011, 09:45 | links
 
Cik es runāju ar večiem un Vecates bāzes saimnieku Ojāru, rodas sajūta, ka šogad vispār visādi brīnumi notiek un ņem uz tādām ēsmām, kas iepriekš nav bijušas interesantas. Tai pat laikā zivis ir. Vienīgā lieta ir mācēšana pie viņām tikt.

Noskatīju tos šūpiņus, kād bija rezultatīvākajiem večiem. Jāiepērk būs vairumā.

Zandarteļi ar sāk ņemt. Drīz uz tiem sezona ar ies vaļā un tad jau varēs riktīgi paplosīties.

Man kā reizi šovasar ir štuks uzsvaru uz Burtnieka zandartiem likt.

Klau vīri, kas viņiem tur labāk garšo. Prasu, jo šajā kategorijā esmu riktīgs iesācējs. Vismaz mani novērojumi ir, ka tiem patīk slaidi, gari vobleri, kuri nesniedz ezera grunti. Te nu rodas jautājums - vajag, vai nevajag laist dziļāk?
23.maijs 2011, 11:40 | links
 
Manuprāt, sestdien bija ļoti laba cope! Nezinu kāpēc, bet man ņēma tik uz šūpiņiem - viens bija melns, bet bik spīdēja maliņas, un otrs tāds karūsas krāsas tumši brūns... Sliktums, ka lielākā daļa bezmēra, bet ņēma kā ēdušas nebūtyu. Sūdzēties nevaru!
Blakus veči laivā izvilka 5.2kg uz baltas gumijas ... Tā kā es īsti vairs nevaru saprast, kas tam ezeram patīk, jo man uz gaišiem vispār tukšums!
Vairāk izskatās pēc maģijas.
Draugs uz tumša šupiņa 660g asarīti, nu ļoti smuks :)
23.maijs 2011, 11:27 | links
 
jā, īsa gan atskaite :),bet interesanti lasīt. man vakar viena no piecām copēm bija diezgan līdzīga, tas gan bija vairāk uz vidu un uz bleķa. tāpat tina auklu ārā un nepalika galā, domāju, ka vai nu liels zandartpaps pretojās, vai vēl ir dažreiz gadījies interesanti: ka tāda neliela līdaciņa ir pakampusi tādā veidā mānekli, ka velkot viņu ārā, viņas galva kapā ezera grunti un dūņas, salasot meldrus un vēl visādu drazu, bet otrā galā ir sajūta, ka baigā zivs galā. visādi gadās. par copi!
23.maijs 2011, 11:23 | links
 
Laba diena!!

Īsa atskaite par sestdien pieredzēto Vecates pusē. Ap kādiem 7:00 ielaidāmies ar kundzi ezerā. Dienas pirmo daļu nospiningojām ar gumijzivīm - nekā - ne piesitiena. Devāmies tālāk uz velci, lietojot dažāda veida palielākos Husky Jerk modeļus. Mūžīgā braukāšana vainagojās ar kopumā četrām mēra līdakām, bet ne pārāk lielām. Tāpat atmetām atpakaļ veselu čupu ar zemmēra zandartiem.

Interesanti, ka vienā brīdī pie vienas saliņas bija baigais ņēmiens. Kāts dugā un šprote tikai tin auklu vaļā. Mēģinu tīt, bet tā tik sit pretī un velk laukā auklu. Sacīju sievai, ka laikam beidzot kaut kas rupjāks būs. Prātā jau sāku pārtīt domas, ka vo- tik būs lielā, vo- tik būs lielā, visiem varēšu izlielīties. Bet tad, tāds kā shods, bet vēlāk tinot klāt atkal it kā kaut kas ir, bet ne tik dūšīgs. Rezultātā standartniece ar vienu izsistu aci. A acs bija pilnīgi uz iekšu ietriekta - tā, ka kāds būtu ar āmuru ielicis. Uz ķermeņa nevienas skrambas, ka kāds būtu kodis nebija.

Kas tas bija čotrs viņu sazin. Iespējams, ka manis vilkto līdaku paņēma kāda cita... Vispār šādi gadījumi ir dzirdēti ne vienu vien reizi.

Vēl viens joks. Lai arī veči čīkstēja, ka nekādas dižās copes nav, viens gan visiem ielika kloķi - izbrauca ārā ar kādām četrām četriniecēm.

Mums visiem mute vaļā palika. Ķēris esot uz tādu dīvainu šūpiņu un šamam ņēmis tikai uz to vien, Abi ar dēlu kādus 30 mērus sametuši atpakaļ. Tā teikti ņēmuši tikai lielās.

Vēl viena lieta - vienai viņu lielajai arī bija amputēta aste - acīm redzot, četriniece arī tur dažai labai kalpo par zaceni...
23.maijs 2011, 10:19 | links
 
jā, šodien mazo zandartiņu uzlidojums,lai gan bija arī daži mēra, ap 13gb atlaidu. līdakas šodien vismaz man ņēma negribīgi: 6gb, 4mēra, lielākās 2.2 un 1.8. viens asaris 470gr un 5 copes. visām zivīm vēderā vai nu raudiņas vai pilcēni,tā ka zivis barojas.
22.maijs 2011, 22:46 | links
 
Vakar tiešām mazās bija daudz it sevišķi zandartini,izskatījās ka līdakas vienkārši guļ jo es pat vienai gumiju pār muguru pārvilku,sajutu tādu kā copi bet kad iztinu uz āķiem bij trīs līdakas zvīņas...
Visus ko satiku krastā, teica ka šodien copes praktiski nav bijis izņemot sīkās....
Es pa seniem laikaim biju divatā ar veco Dunkuru un 7 mums bija laivā 2,9 ;2,0 un pārējās 1,2-1,5
22.maijs 2011, 09:15 | links
 
Šodien Burtniekā cope nekāda tikai un vienīgi mazmēri, palieli viļņi, bet pirmo reizi licenzi pārbaudīja inspektors.

Biju patīkami pārsteigts par pozitīvo attieksmi, pajautāja kā ķerās zivis - pastāstīja, kur citiem ķerās zivis, pēc viņa vārdiem šodien velcēšna bija topā. Līdzi viņam bija laikam vietējā iecirkņa inspektore ....:-)....
21.maijs 2011, 20:11 | links
 
19.05.2011. tā ap plkst. 16.00 iebraucu Burtniekā un sakarā ar to, ka bija tādi palieli viļņi nācās sedēt aizvējā mazā līcī - 1.5 stundu laikā 2 līdakas ap divi kg katra, bet tad cope izbeidzās, jo līcītis bija pamazs un laikam līdaku daudzums uz šo laukumu vienību sasniedza maksimumu. Abas tika noķertas uz gumijas zivtiņu. Šodien ezerā biju no plkst 06.00 līdz 10.00, ezers drusku viļņains, migla, viegls vējiņš. Sākumā bija gumijas zivtiņa, bet bez rezultātiem, tad velcējot uz vobleri virs vecām zālēm netālu no krasta, kādu 2 stundu laikā 4 līdakas ap 1.3 - 1.7 kg un viens mikromērs 35 cm. Interesantākais, tas ka katra līdaka tika noķerta uz sava voblera (10-15 cm garums.) un ar dažādu krāsojumu, gan dabisko toņu, gan pasteļtoņu. Tāpat līmenis vēl ir augsts, jo līdz vasaras līmenim vjadzētu vēl 0.7 līdz 1.2 metrus ūdeni notecināt. Laivu ezerā bija daudz tāpat, kā sestdienas rītos labā laikā.
20.maijs 2011, 15:45 | links
 
...vakar Vecātē trīs uzpannas 53,57,67cm,astoņas aug,divi shodi...priekš pirmās reizes jaunā vietā irviss stokos.
20.maijs 2011, 15:21 | links
 
Skaidrs. Tad jau spiningošana būs kļuvusi nedaudz sarežģītāka.
19.maijs 2011, 15:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager