Burtnieks

Nu jau ašķu gali ir redzami,līmenis ir vairāk kā pa metru lejā.....pļavās jau praktiski nav ūdens ar retiem iznēmumiem zemākās vietās...
19.maijs 2011, 14:39 | links
 
Sveiciens!

Ir doma sestdien laist uz Burtnieku - Vecati. Kāda tur tagad situācija? Ūdens noskrējies? Zāles sāk pamazām līst laukā?

Kā izskatās ezerā, vai meldri jau savas galotnes no ūdens pastiepuši, vai vēl nē? Vai bada sēri var beidzot atrast?
19.maijs 2011, 12:07 | links
 
paldies par to pašu:))),vienkārši neesmu bijis nekad Burtniekā...tā kā tumša bilde:))))
18.maijs 2011, 22:23 | links
 
Ne jau pa bāzi copē bet gan ezerā...Es parasti pus ezeru izbraucu vienā reizē jo ne vienmēr šodien ķeras tur kur vakar bija cope,,,,
18.maijs 2011, 22:09 | links
 
Valdizarin,pa kuru bāzi tad šiverēji..ja naf noslēpums:),ir doma rīt aizbraukt.
18.maijs 2011, 21:05 | links
 
Man gan vakar gāja nedaudz labāk pa piecām 10kg 3,0;2,0;1,8;1,7;1,5,.bet vis rīts gan pagāja kaujoties ar sīkajām 45-52 kādas 12 pēc kārtas un vēl 4ri heki bet tad nedaudz pamainīju taktiku un tiku jau pie sakarīgākām....
18.maijs 2011, 17:45 | links
 
Vakar garlaicīgi nebija,bet izmērs švaks.Trīs lielākās atbrauca mājās 58 57 un 55cm,ja tās vispār var saukt par lielākajām:)
18.maijs 2011, 08:19 | links
 
nu es domāju ar to izmēru švaki priekš velces:), bet arī copes bija baigi neregulāras, pāris stundu nekā un tad uzreiz vairākas.
15.maijs 2011, 14:19 | links
 
Arti, B-nieks tevi sāk izlutināt, ja saki, ka diezgan švaki ;)
Pats vēl neesmu tur šogad bijis, varbūt nākamnedēļ sanāks.
15.maijs 2011, 13:52 | links
 
17-niece vai tad 15 zivis ir svaki? :)
15.maijs 2011, 13:17 | links
 
vakar diezgan švaki:uz diviem 15 zivis(9 zaļās un 6 strīpainie-atlaisti), 4 norāvušās un 3 copes. lielākā divniecīte. zivīm patika balti-zilais tonis.
15.maijs 2011, 12:41 | links
 
Līdakas jāmeklē ezerā... kaut kur jau guļ , šodien vienai bija 10 dēles visos galos un visa veida....
14.maijs 2011, 21:11 | links
 
Ir doma aizbraukt uz burtnieku.Uz kā ir labāki rezultāti mētājot vai velcējot? Un kur meklēt tās līdakas?
14.maijs 2011, 10:18 | links
 
Iebraucu šorīt ap pieciem,copes sākās uzreiz un līdz 11iem deviņas laivā,trīs aizlaidās.2,7 1,9 un 2 pa 1,5kg paņēmu,visas uz 5to relaxu.
12.maijs 2011, 20:48 | links
 
Njā,paldies.Nekas dikti dižs jau nav,taču viss nāk ar laiku un ar pieredzi.Es jau pagājušajā gadā teicu,ka nepadošos,kaut arī Burtnieks mani līdz šim bija ļoti apbižojis. :) Nu nezinu,cik dziļi tas Huskyjs iet,bet ceru,ka uz 3-3,5m iet velcējot.Man tie vairāk bija zemākam līmenim paredzēti.Vasarai.Es gan bieži nemēriju,bet bija vietas,kur vēl bija praktiski 4,5-5m.
12.maijs 2011, 14:28 | links
 
Lauric, apsveicu ar veiksmīgo copes sākumu! p.s.tad jau laikam līmenis tiešām par metru jau nokrities, ja husky strādā.
12.maijs 2011, 13:16 | links
 
Lauric,

klau, tev kurš Husky Jerk bija ejošais - tas, kas ir klasiskā maile, vai kāds cits?
12.maijs 2011, 11:33 | links
 
Ak jā,par līmeni aizmirsu pieminēt.Vispār dikti dīvaini.Piemēram Lielupē un vispār pierīgā sen jau kā vasaras līmenis.Bet Burtnieks mani pārsteidza.Tik nenormālu līmeni nekad neesmu redzējis.Man jau rudens 2010 likās nenormāli,bet tas kas notiek tagad ir nežēlīgi.Upi jātausta pēc atmiņas,lai varētu pavelcēt pa upes tecējumu.Nieka 100km uz ziemeļiem,bet šitādas izmaiņas.Salaca jau salīdzinoši maza upe,laikam jau tā caurtece pārāk maza,lai tik ātri iztukšotu Burtnieku.
12.maijs 2011, 10:41 | links
 
Biju aizbraucis līdz Sedas bāzei, pagrūti piebraukt, bet var. Burtniekā no 05.00 līdz 08.00 trīs mēra līdakas visas ap 1.5 kg, bet tad cope beidzās. Visas uz parasto gumijas zivtiņu. Biju piebraucis pie siekstām applūdušās pļavās un mēģināju ķert līdakas uz properi , bija pāris copes, bet ne reizi neuzķērās, kādēļ tā īsti nevarēju saprast. Par copi runājot vietējais pateica - kad pļavās nebūs ūdens, tad arī sāksies cope.
12.maijs 2011, 10:29 | links
 
Sanāca pabūt savā pusē un grēks bija neaizbraukt uz Burtnieku.Atskaite par 10.,un 11., maiju.Otrdien sāku ap 5:00 no Vecates bāzes.Līdz 8:00 mēģināju noskaidrot ko īsti līdaka tajā dienā grib.A izrādās,ka burkānkrāsa un zelts tai dikti patīk.Strādāja dažādās variācijās.3 mēri bija ātri salasīti un doma radās par velci.Tā arī dariju un no 10:00 tikai uz velci.Beigu beigās Otrdienas lomā norma paturēta(2,7.,1,35.,1,2.,1,0.,0,9kg) līdakas mājās+ 2.,līdaciņas(ap 1,3-2kg)tika noglāstītas pirms norāvās pie laivas(nebija sačoks)+3 zemmēri atlaisti savā stihijā.Laiciņš skaists,cope pa pirmo.14:30 biju krastā.Maniju,ka lielai daļai copmaņu cope bija izdevusies.Trešdien sāku ap to pašu laiku.Cope daudz švakāka kā otrdien.Vējš praktiski nav un tas kas bija bija mainīgs.Aptuveni līdz 12:00 ezers kā spogulis.Neko tādu nebiju redzējis.Var dzirdēt ko veči runā vairāku kilometru attālumā.Laivu neredz,bet dzird,ka runā.Rezultātā 1 līdaciņa ap 1,2kg atbrauca mājās+(2+2)zemmēra zanderīši un līdaciņas atlaistas.Rezultatīvākie mānekļi man pa divām dienām bija Rapala Husky Jerk,Relax gumijas un X-raps(Šo gan lietoju,kad galīgi neko citu negrib.Tad līdaku var ar šito satracināt).Vakar redzēju,kā dikti skaistu vēderu iecēla laivā.Pret sauli nospīdēja.Izskatijās diezgan iespaidīgi.Aizvakar arī vienu maniju,ka smukas līdakas izvelk.Nu kaut kā tā par labi pavadītām brīvdienām.
12.maijs 2011, 09:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager