Burtnieks

Vai kāds no Rīgas nevēlas sestdien no rīta piebiedroties braucienam uz Burtnieku?
Tālrunis 22313155.
11.maijs 2011, 22:50 | links
 
Burtniekam enkura striķis ir vajadzīgs ne mazāk par 8 metriem, ar 5 metriem var noenkuroties labi ja 3 jos metros un tad pie nosacījuma ja vējš nav lielāks par 2-3 m/s
11.maijs 2011, 20:03 | links
 
Nu jau ūdens ir krietni nokrities - par kādu metru apmēram! Man ar to trako līmeni sanāca mazs feilerītis - nopirku enkuru striķus 5m garus, domāju ka būs O.K. bet nekā - mazliet tālāk no krasta nesniedza līdz apakšai nemaz! :D Tagad jau ir labāk! Vasarā jau derēs, bet pavasarim... Kas to būtu domājis!
10.maijs 2011, 23:32 | links
 
Sirmajā līmenis neredzēti augsts priekš 10. maija.Man kā eholote rādīja 4m un vairāk tā līdakas nau. Pa seklumiem ņēma pa kādai.Mājās 4 atvedu,6 palaidu paaugties. Izmēri 66 65 61 un 56cm.Labāk gāja gumijas ar 8-10gr smagiem džigiem.
10.maijs 2011, 21:03 | links
 
Sveiciens copmaņiem!

Maza atskaite par brīvdienām - 07.08.maiju. 07.05 pūta pastiprs ziemelis un laiks nebija tas patīkamākais. Dienvidu krastā pie Burtniekiem šūpoja tīri pamatīgi. Cope bija viltīga un puse laivu nāca krastā tukšā. Otrai pusei pārsvarā tādas ap 2kg. Vairāk uz velci nekā mētāšanu. Motors sestdien bija ļoti vēlams! :) Svētdien laiks uzlabojās - vējš pierima un arī siltāks - līdakas arī kodās labāk! Gandrīz katram kas tika! Neko īpaši lielu gan nemanīju. Vieni pamanījās aizķert un izcelt tīklu - pilnu ar pūdētām zivīm... Skats nepatīkams! Varēja gan nepamest viņu pie ceļazīmes, bet nokurināt turpat lai nesmird.

Pārējiem kas vēl nav bijuši, vai taisās uz Burtnieku - JAUNA LAIVU BĀZE BURTNIEKOS!

www.vidzemeslaivas.lv


Piedāvājam PILNĪGI JAUNAS LAIVAS, LICENCES, NAKŠŅOŠANU
Mūsu mājaslapā
var redzēt dažas bildes no sezonas atklāšanas!
http://www.vidzemeslaivas.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=36
Tā ka visiem kam interesē cope Burtniekā - laipni lūgti! Telefoni laivu rezervēšanai un informācijai 29127198 vai 25631060
10.maijs 2011, 11:55 | links
 
dzhi, zini, tērēts nejūtos. Ja Tev kas nepatīk, tad atgādinu - mēs dzīvojam brīvā valstī un Tu manus komentus vari arī nelasīt.
10.maijs 2011, 11:22 | links
 
nu varētu teikt, ka es arī esmu vietējais un braucu krastā ik pa laikam, lai kādu izlaistu no laivas (vai paņemtu) un pie reizes arī zivis atdodu. No malas varētu izskatīties, ka braucu slaukt nākamās, bet tā nu gluži nav. Ķeru savam priekam un laižu zivis atpakaļ, paikai paņemu kādas divas, trīs mēra līdakas, ar to pietiek, lai paēstu divas ģimenes. Par tiem, kas velk zandartus maija mēnesī gan nav dzirdēts, bet vajadzēs pazondēt pie īstiem iezemiešiem.
10.maijs 2011, 09:14 | links
 
Es personigi zinu kopa 7cilvekus kas ta dara un vardu jau vienreiz te tads leitotajs Tomels viena vieta mineja! Bet nu lai sis ''jauaks dveseles neaizskartu sirsnina un pec tam mani nesaktu noriet pateiksu tikai vardu divus lielakos MANUPRAT specu, kas ari ved ara cik vien var, kur vini liek? To jautajiet pasi viniem - Gundars.... Vitalijs... To nu zina visi vietejie, kapec inspektors nerikojas vai nemegina vinus aiz olam piekert nezinu, bet nu nesaprotu vinus..
10.maijs 2011, 00:38 | links
 
Vārds "varoņi "domāts pēdiņās.
9.maijs 2011, 23:46 | links
 
Stali-neturi sveci zem pūra,pucē vaļā.Dzīvojam demokrātiskā valstī-tautai jāzin savi varoņi.DDD
9.maijs 2011, 23:32 | links
 
Un atkal, atkal tiek dzirdets par vietejiem velcetajiem kas tur praktiski dzivo un dauzdiem jau ir zinami vinu vardi, kas jau tagad nem zandartus visa izmerus, atkal ir dzirdeti par tiem pasiem padsmitlidaku kerajiem, izzved krasta itka tikai sasildities salade somas un gaz atpakalll,, Nu kad tas viss beigsies, kad vietejie pasi sapratis, ka tas ir vinu turisms un praktiski vieniga lieta kapec tur cilveki brauc,kur tas zivis liek? Nesaprotu, vardus nesauksu atklati, bet nu visi jau zina tos cilveka vardus pasi.. Vai tiesam tas izbeigsies tad kad vini pasi izbeigsies?
9.maijs 2011, 23:03 | links
 
Es teiktu, ka cope šodien švaka. Gala rezultātā visas dienas garumā četras ņemamas līdakas (lielākā 2kg), četras amnestētas, divi mazie zandartiņi, kas peld savā stihijā un asaris uz 150 g, kas arī atlaists atpkaļ.
9.maijs 2011, 22:53 | links
 
Šodien Simajā labs kļovs-4 līdakas, un 6 zandarti amnestēti .Gan uz spiningu,gan velci.Skat.albūmā.
9.maijs 2011, 21:00 | links
 
advokaats, ir jaabuut teereetam, lai taadu nick name izveeleetos!
9.maijs 2011, 12:28 | links
 
Bijām svētdien, startējām no Ezerpriedēm 5:00. Cope bija švaka, personīgi man tukšums, draugam 5 gab., visas bezizmēra. Sākumā mēģinājām pļavās nekas pilnigi, tad sākām gar krastu pie krūmiem un zālēm un vismaz mazās pieteicās. Copējām uz identiskiem dūņiniekiem - es uz oranžas krāsas, draugs uz tumšas. Viņam 5, man nekas. Jāsaka, ka krāsai bija nozīme :) Jāsaka gan, ka izmēģināju visu - jerkus, voblerus - visādu krāsu, bet nekas neiekārdināja.
Bija dikti saulains un stiprs austrumu vējš.
Būtu labi saprast, kāda krāsa ir ejošakā tajā ezerā :)
9.maijs 2011, 12:26 | links
 
Sestdiena Burtniekā pie Vecates. Jāteic, ka cope bija diezgan cimperlīga. KOpumā čupa ar zemmēriem un viens labs shods. Tomēr uz velci vienu 3,7 kg ap kādiem trijiem izdevās dabūt

Citam vecim 9,2kg smaga līdaka. Paņēmusi Bada sērē uz rotiņa. Ezeram vizuļi arī tika ziedoti - viens šūpiņš un viens tiko no kastītes izņemts Husky Jerk.
9.maijs 2011, 12:01 | links
 
arnim s un burtnieku ez.pārvaldei
sen jau gribējās uzraxtīt..ja jau ir laivu noma un cilvēki apgrozās,vai ir tik grūti uzstādīt piem Zaao 1m3 maisu krastmalā(tas nemaksā astranomiskus ciparus),lai normāli varētu izmest nu kaut vai tukšo taru un ne tikai to????
8.maijs 2011, 21:17 | links
 
Gāja tīri labi, kopā astoņas 5 ņemamas. Izmērs varēja būt lielāks, lielākā ap 2 pārējās ap 55 cm .
8.maijs 2011, 20:57 | links
 
aruns kaa gaaja?
8.maijs 2011, 18:28 | links
 
sesdien no 5.30-12.30 4 lidakas,lielaka gan tikai 1.5 un 7 zandarti, lielakais 1.9,zel, ka liegums lidz 01.06., bet laikam jau nav vel ari iznarstojusi, jo udens auksts. mazliet par lielu vilnis bija,lai normali velcetu, plus motors slapa nost, bus japarbauda.
8.maijs 2011, 14:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager