Burtnieks

šodien vienkārši ideāla copes diena. uz diviem 9mēra līdakas + trīs zemmēri. Lielākajai 6.3kg, viena 2.5kg, divas ap 2kg, pārējās mazliet mazākas.
7.maijs 2011, 18:16 | links
 
Vai kāds no Rīgas nevēlas rītdien no rīta piebiedroties braucienam uz Burtnieku?
Tālrunis 22313155.
7.maijs 2011, 15:29 | links
 
Šodien Burtniekā laiciņš jauks, neliels vilnītis no Salacas puses. No rīta necope, bet tad ap 9 pirmā un tad jau nākošās. Izmērs nu tāds - mēra līdaciļas no 1,3 līdz 1,9 kg. Kopā 5 gabalas, vēl bija divi zemmēri uz centimetriem 48 un 49. Pusvienos jau biju krastā un kravājos mājās braugšanai.
6.maijs 2011, 18:01 | links
 
pierakstīju.
6.maijs 2011, 13:27 | links
 
Laivu noma ezerā - Burtnieku centrs.
Laiva uz 8 stundām 3 Lati, uz visu dienu 6 Ls, licences arī pie manis, brīvdienās būšu pie laivu kanāla jau no agra rīta. Zvaniet 29121375. Iespējama pirtiņa un naktsmājas labiekārtotā viesu namā. Sīkāka informācija www.atputasnamins.lv vai zvanot: 29121375. PIERAKSTĪJI?????
6.maijs 2011, 13:25 | links
 
vakar par spiiti manam briidinaajumam chomi aizshaava uz Burtnieku ,teica visu dienu ciitiigi nomeetaajaas mainot maanekljus un meegjinot velceet.Tachu rezultaataa viens pat copi neredzeeja otram 3 liidakas,viens zemmeers un divas paar kilo,vienu izvilka aizcirstu aiz aarpuses.Drusku jaapagaida lai siltaaks paliek,tagad taa arii buus
6.maijs 2011, 08:46 | links
 
Cope bez varoņdarbiem, divas mērinieces laivā, viens zemmērs 48 cm (aiz borta), un viens piesitiens. Visas copes laikā no 9 līdz 11, pārējā laikā pa tukšo.
5.maijs 2011, 21:25 | links
 
Sodien pa plavam tikai viena 52cm un divi 45cm, ari citiem neka, baigais klusums sakuma ar veciem runajot! Velcetajiem vienigi kaut kas nopietnaks
5.maijs 2011, 14:24 | links
 
Gabi: Nekad sevi neesmu vērtējis augstāk par citiem. Patiešām nedzirdēju, ka tu man ko būtu teicis. Ja tev ir problēmas ar komunikāciju un māki tikai internetā citus aplikt tad tā jau ir tava problēma. Būtu pienācis klāt, aprunājies un viss būtu kārtībā. Kā jau teicu, pēc 10 min. arī mēs iepeldējām. Uz copi jābrauc atpūsties un baudīt procesu, nevajag uzvilkties par sīkumiem. Lai veicas!
5.maijs 2011, 09:15 | links
 
gabis nemet krenķi jo ātrāk par tādiem aizmirsīsi(operatoriem) ,jo lielāku zivi noķersi.
5.maijs 2011, 08:36 | links
 
Fishbon:
Man tava atvainošanās nav trīs kapeiku vērta, ja tu sevi vērtē augstāk kā citus copes līdzbiedrus.
Tas kad tu nedzirdi kad tev jautā no 4 metru attāluma mani tiešām izbrīna!
Krāmējies:D!? Bortu no ūdens piles noslaucīji:D
Cik tā laika tev būtu pagājušas ja nedaudz iedzītu laivu ūdeni, pagaidītu lai mēs iestiep laivu, uzliek motoru un pēc paldies pateikšanas aizbrauktu mierīgi un labā garastāvoklī atklāt sezonu, tu piedzītu atkal klāt-3 minūtes!?
Man prieks kad jūs ar ko nofilmējāt, par jūsu zivīm es dzirdēju, to es jums-tev arī novēlēju.
Ceru tikai kad nākotnē coperi savā satrpā būs vairāk saprotošāki un laipnāki, nebojā citiem copes priekus!
Lai tev turpmāk vairāk veicas!
5.maijs 2011, 07:46 | links
 
Gabis: Es biju tas cilvēks ar to Mersi. Patreiz gan nesaprotu man tev sākt atvainoties vai ko darīt?! Tu mani ļoti labi redzēji un es tevi redzēju. Krāmējos laivā un gaidīju Māri ar operātoru. Vai tu uzskati, ka man vajadzēja lekt ārā no vietas kamēr es krāmējos un palaist tevi iestumt laivu? Tai pašā laikā tu varēji mierīgi pavaicāt bāzes saimniekam sabīdīt citas laivas un ielaist savējo. Ne tu man ne saimniekam pušplēstu vārdu teici, tik noliec citu CL forumā. Starp citu 10 min. Pēc tevis arī mēs iepeldējām, var jau mazliet arī pagaidīt. Ar Mercedesu tev nevaru palīdzēt, jā braucu ar to un jūtos neslikti. Neredzu sakaru tam ar ko braucu un taviem pārmetumiem.
P.S. Starp citu arī noķērām un šo to safilmējām, tā kā nav tik slikti.
4.maijs 2011, 23:51 | links
 
Man balts kuteris ar zilām svītrām un 50HP motoru.
4.maijs 2011, 22:15 | links
 
Zaraza tā dzeltenā bij tava laiva ?
4.maijs 2011, 22:13 | links
 
Šodien biju Burtniekā lūkot izslavēto maija lomu (kad līdakas pašas lecot laivā :) ) kā arī "kaujas apstākļos" notestēt savu jauno kuteri (blago jaunie noteikumi ļauj braukt ar nīgrākiem motoriem). Laivu ielaidu Burtnieku centrā, kur jaunā laivu noma bez problēmām.Diemžēl līdakām par to visu bija savs viedoklis un kopumā man 1 mēra kiloška (rīklē bij pliča aste), viens mazliet līdz mēram nedavelkošs dūcītis un viens zemēra zandartelis. Kolēģim 1 tāda paša kaluma mērs un pāris uzsitieni, trešo no mūsu kompānijas zivis ignorēja pilnībā. Visas copes tikai uz velci un visus mūsu centienus mētāt gan pa krūmiem/pļavām, gan dziļāk vecajās zālēs utt. abās ezera pusēs zaļsvārces ignorēja :( Vietējais inspektors vai kas nu viņš tur skaitās piebrauca pārbaudīt licences un stāstīja, ka kāds tomēr bama pusē esot astotnieci izmētājis. Klimatērijs tā ne visai - nokrišņi, vējš un vilņi un te nu labi varēja izjust lielas un stabilas laivas priekšrocības :)
4.maijs 2011, 22:10 | links
 
Piebilde pie Bralīša teiktā - pēdējā 3-niece pie Baznīcas uz ceļa iznāca......
4.maijs 2011, 21:13 | links
 
Piebilde pie Sīļa teiktā. Labi ka braucot uz Sedas bāzi tikām ārā no ūdns un dubļa .Jāpateicas toyota inženierim Sicoso Jokošimato par to ka izdomājis tādu auto kā land cruiser .... citādi būtu pilnīgas auzas.Publisks FUI sedas bāzei par to ka mierīgi pasaka - Jā brauciet !!!! Pa muti,atspārdīt,...tad vēlreiz atspārdīt......tad vēlreiz pamuti ...tad ...labi pietiks :))) Ezrpriedēs ūdens līdz garažām kur airi stāv augšā ,nemaz nerunājot par toka ezers sagājis kopā ar mežu - mierīgi pabērzu birzi ar laivu var vālēt. Zives pa visu Burtnieku pagastu izklīdušas :))))
Līdakai kunģis pilnīgi tukš un sarāvies ... žors tikai driz sāksies :)))
4.maijs 2011, 21:06 | links
 
Šodien pieteicu laivu Sedas bāzē. Sešos tuvojamies pa pirmo ceļu, pāris km pirms bāzes - ūdens, kādu kilometru pabraucam, tālāk neriskējām, apgriezām riņķī un mēģinam pa otru ceļu. Sākumā liekas ok, viss nobērts ar granti, nogreiderēts, bet braucot tālāk ar vien dziļāk grimstam iekšā. Neriskējam arī šeit un griežam atpakaļ uz Ezerpriedēm. Iebraucām iekšā pirms astoņiem, pārbraucam pāri ezeram aiz Sedas Govs un pirmā cope un pirmā līdaka Brālītim 1.5kg, man viens zemmērs. Pēc tam man 3-niece, vēl dažas copes un pasākums arī beidzās. Ūdens līmenis ļoti augsts, kādu brītiņu vēl jāpagaida! Ne Asakas visiem!
4.maijs 2011, 20:20 | links
 
Stalis:
Tas tiem Oltes ekspertiem(ar mersi) par sodu kad nepalaida mani ielaist laivu, bet glamūrīgi ar paceltiem deguniem ignorēja manu jautājumu un mani vispār.Mums nācās ar uzrautām biksēm un pukstošu mūli staipīt laivu caur dubļiem uz ūdeni!Bet tajā pašā laikā braucot krastā " ne'eksperti" ar stikleni redzot, ka nav kur noparkoties uzreiz, piedāvājā sakramētie ātrāk un palaist savā vietā! Diametrāli pretēji coperu atieksme pret līdzbiedriem...moš mersis vainīgs!?
4.maijs 2011, 17:58 | links
 
baumo, ka 6dien burtniekā sacensības, kurā bāzē?!
4.maijs 2011, 17:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager