Burtnieks

Bazes ipasnieks teica, ka Olte esot bijis maija sakuma ar ekspertiem taisit raidijumu un palikusi uz nullem,
4.maijs 2011, 16:46 | links
 
Sodien no 7:00 - 13.30 Viena 52cm, sodien vispar parunajot ar citiem pilniba nekas, vietejais teicis, ka pedejas tris dienas esot vispar totalaka necope, vienkarsi nekozas! Kadam trapoties kada, bet nu sakums esot loti slikts kopuma nemot!
4.maijs 2011, 16:44 | links
 
Sveiciens visiem copmaņiem! Mūsu mājaslapā www.vidzemeslaivas.lvvar redzēt dažas bildes no sezonas atklāšanas!
http://www.vidzemeslaivas.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=36
1. maijā gan laiks bija nepatīkams un arī aizņemtības dēļ nesanāca pašam atklāt sezonu, bet 2. datumā gan no rīta iebraucu ezerā un ne velti - 3.5kg zaļsvārce pieteicās ap 9:00 pie Briedes ietekas! Vēlāk bija pāris copes un ap 10:00 vēl viena paņēma, bet bija tik viltīga ka atspieda vaļā karabīni un aizgāja ar visu vizuli... Baigā cemme! :D Kamēr sēdēju un domāju ko darīt un kā tālāk dzīvot šī turpat pie laivas izpildīja skaistu salto ar vizuļa purināšanu un pazuda dzelmē! Tādi lūk piedzīvojumi! Pirmajā tautas bija daudz un arī licences pirka uz urrā! Tā ka visiem kam interesē cope Burtniekā - laipni lūgti! www.vidzemeslaivas.lv Telefons laivu rezervēšanai 29127198 vai 25631060
4.maijs 2011, 16:23 | links
 
Arī es atklāju sezonu 2. un 3. maijā Burtniekā.
Labi vien ir kad nedaudz pacietos un atklāju vienu dienu vēlāk spiningošanu sezonu, jo ļaudis bija pamaz, bet ne tik maz lai nenojaustu kā gājis citiem apvaicātiem.
2.maijā lomi bija, pat pietiekami, bet mazi no 1-1.4kg-kopskaitā 10 gab., zemmēri gan pamaz tikai divi.Kolēģim gan nedaudz mazāk, bet sausā nepalika:).Citiem apjautātiem gan lomā bija lielākas (vairākas 4nieces figurēja), bet skaits pamazāk.
3.maijs sākās ar diezko palielu vilni un copes ziņā ļoti skopu, kas dienas laikā ar neko īpaši nemainijās atšķirībā no laika apstākļiem-vēja maiņu, bezvēju, lietu, sniegs gan nebija.
Kopā divas tikai ņemamas 2niece un 1,3kg, kolēģim švakāk, bet bez loma nepalika.Coperu gan bija šajā dienā mazāk un ar lomiem arī nevarēja daudz palielīties.
P.S. Jā, un pirmo reizi man Burtniekā un otro reizi mūžā pārbaudīja kartiņas un licenzes esamību.
4.maijs 2011, 12:40 | links
 
Akceptē Burtnieku ezera īpašumtiesību maiņu

http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/237013
3.maijs 2011, 10:13 | links
 
2. maijā radio Skonto ziņās stāstīja, ka spiningošanas atklāšanas dienā Burtniekā ir bijuši no 250 līdz 300 cilvēki. Vecetes bāzē vien pārdotas 70 licences. Esot bijuši arī inspektori un izrakstījuši vienu soda kvīti par makšķerēšanu bez licences. Tā radio ziņās stāstīja
3.maijs 2011, 10:02 | links
 
Bija kāds, kas mēģināja bez licences makšķerēt, ņemot vērā dažādos viedokļus par to likumību utt?
2.maijs 2011, 22:27 | links
 
1.maija atskaitē mūsu ekipāžai ierakstām 9 līdakas svarā no 1,3 - 2,6 kg (desmito tā arī neizdevās piemānīt). Vairākas tika sabučotas, lai atgrieztos pēc gadiņa.
Baumas par supercopi Burtniekā ir pārspīlētas, kaut arī šai dienā, pēc bāžu saimnieku informācijas, kādam trāpījušies lielāki eksemplāri 4 - 6 kg, bet vidēji laivās esot bijušas 2 - 4 zivis (tas ka to skaits līdz foruma atskaitei dubultojas un trīskāršojas ir pierasta lieta).
Pārsteidza viena zivs, kuras vēders bija tik "uzpampis" kā pirms nārsta. Pēc autopsijas tika konstatēts, ka tā pirms mielošanās ar bleķi tika apēdusi 16! raudas.
Skaista cope un solīds inspektors!
2.maijs 2011, 22:09 | links
 
1.maijā uz diviem 4 mēra līdakas. Lielākai 1.7kg
Bija, bija inspektori. Ap 14:00 piebrauca pie manis.
Ļoti simpātisks motors šiem bija - 90zs
2.maijs 2011, 21:04 | links
 
Es pazvaniju paziņām.Ienāca info,ka vēl līdakas bez mani ir bijušas ar ikriem un pieņiem Lielupē.Arī no Ķīšezera viena pilna mammīte bijusi.Tas liek domāt,ka pašlaik notiek Līdaku iznīcināšana masveidā.Ruu,kad tad tie inspektori ir bijuši.Es neko tādu neatceros!
2.maijs 2011, 19:29 | links
 
vispaar jau izbriinija ka uz atklaashanu neviena inspektora nebija
2.maijs 2011, 19:03 | links
 
Lauriic,ezeros uudens aatraak iesilst kaa upees.Kaut gan es jau 30 apriilii nobriinijos cik Gaujaa ir silts uudens.Bet ja pa Burtnieku domaa,peec nedeeljas,vai pat divaam tur viss notiksies
2.maijs 2011, 18:48 | links
 
arī Alūksnes pusē līdakas, ko noķērām, bija iznārstojušas, un pie mums ledus nokusa vēl vēlāk kā Burtniekā. Lauric, vismaz pie mums ir 3 zortu līdakas:sējenes, kūlenes un ledenes, ledenes nārsto pirmās, pēc tam kūlenes un sējenes. Visas reizē nenārsto.
2.maijs 2011, 18:42 | links
 
Ruu,es saprotu,ka Tu par Burtnieka līdakām runā,ja?Ja reiz Burtniekā tās ir iznārstojušas,tad kāpēc vēl Lielupē nav?!Īsti man tā bilde nelīmējas kopā.Var būt ir kādas,kas dikti vēlu nārsto?!I dont ander stender. :)
2.maijs 2011, 18:35 | links
 
dazhaam gan raudas bija,bet spriezhot peec deeliishu daudzuma uz miesas,tad tagad labaak shaam ir paguleet
2.maijs 2011, 18:16 | links
 
Pēc nārsta tām parasti ir neliels gavēnis
2.maijs 2011, 18:09 | links
 
Ir iznārstojušas un vēl nav pierijušās, vēderi tukši.
2.maijs 2011, 18:03 | links
 
ir,ir iznaarstojushas,visaam veederi tukshi
2.maijs 2011, 17:04 | links
 
Līdakas iznārstojušas?Vai var būt notiek masveida Līdaku iznīcināšana?
2.maijs 2011, 16:41 | links
 
Gatavojaties vērt maciņus vaļā. Valdība šodien lemj par Burtnieku ezera īpašumtiesību maiņu.

http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/236886
2.maijs 2011, 16:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager