Burtnieks

> ArnisS
cik naudiņas privātās laivas ielaišanai un mašīnas atstāšanai pa dienu?
kā ar traļa piedzīšanu līdz pašam ezeram, vai arī laiva jānes kādu gabalu?
15.aprīlis 2011, 22:27 | links
 
ArnisS-kurš tad saimniekos tai bāzītē,ja nav noslēpums?
15.aprīlis 2011, 22:12 | links
 
Copman
PilnīginTev piekrītu. Vienīgais par cenām gan...manuprāt ir galējā robeža. Uz doto brīdi maija mēnesim par paaugstināto cenu nav nekāda pamata. Par kārtību kā tagad tiek tas pasniegts vispār nerunāsim.
Mans priekšlikums organizētājiem ...paceļam cenu uz 2.5Ls pa dienu un gada 30, bez maija:-)
LBruno..Arī daļēji piekrītu
Valdi tev gan par pēdējo komentu nepiekrīti....pilnīgi nekas par to neliecina,diemžēl.:-)
15.aprīlis 2011, 21:58 | links
 
Sveiciens copmaņiem!

Visiem kam interesē cope Burtniekā un vajadzīga laiva - varam palīdzēt! Jauna laivu bāze pie Burtnieka! www.vidzemeslaivas.lv

Telefons laivu rezervēšanai 29127198

4 iemesli kāpēc ir vērts izvēlēties tieši mūs:

1. Pilnīgi jaunas laivas
2. Pieejamas cenas
3. Izdevīga atrašanās vieta (Tuvāk Valmierai kā jebkura cita Burtnieku ezera laivu bāze!)
4. Ērta piebraukšana (viss ceļš no Rīgas vai Valmieras 100% pa asfaltu!)

Vēl var paspēt norezervēt laivu sezonas atklāšanai 1. maijā!!!

Meklējiet mūs internetā: www.vidzemeslaivas.lv
15.aprīlis 2011, 21:41 | links
 
Par Sirmā zivīm vispār nav ko sūdzēties, teikt,ka to nav ir smieklīgi.Maijā līdakas un asari,vasarā asari,zandarti un līdakas,rudenī viss komplekts plus vēdzeles,baltās te vispār neskaita.Viss tur ir un samaksātā naudiņa, ja to kāds skaita (es nē,jo nav žēl) ja prot ķert, ir salīdzinoši niecīga,jo ja veic ekonomiskos aprēķinus, vienā maijā vien var katras brīvdienas atpelnīt tos 20-30 Ls, ja vajag kādam.cope Sirmajā parasti nes gandarījumu un baudu,arī no skaistas dabas viedokļa,tāpēc ir vērts maksāt par šādu atpūtu.
Nezinu,kā pedējo gad, jo pēdējo reiz biju aprīlī Salacā uz vēdzelēm Vecatē,bet kontrole līdz šim bija normas robežas,Ansonu, valmieriešus un cēsniekus satiku,tāpat iecirkņa policistus, sevišķi rudenī, ne regulāri,bet satiku.Ja mana ko nepareizu,viens zvans uz bāzi un 20 min laikā jau inspektors bija ceļā uz vietu.tā kā nezinu,subjektīvi man pretenziju sevišķi nav,varbūt tamdēļ,ka tik retu reizi līdu kur talāk par Koksalu,jo zivis apkārt ķeras...

Lai veicas maijā!
15.aprīlis 2011, 10:20 | links
 
Nu bet vismaz 1x gadaa mazulji ir jaaielaizh,nedomaasim tikai par shodienu,domaasim 3 gadus uz priekshu un tad visi buus prieciigi,citaadi maksaajot licenzhu naudinju mees kaadam barojam lielaakus dupshus tikai
15.aprīlis 2011, 09:51 | links
 
Kurš tad čīkstēja?Zandarti kā krelles.Ja lomā zem 100kg tad jau vaidēja.
Uz bļitku,šoziem,zandarti ņēma izcili.Bija dienas,kad 1st. laikā ap 50gb.Tik ar mēru pašvaki.(bļitkotājiem)Standarts no 35-44cm.Kāds jau mērā ar trāpa.Jau vairākas ziemas pirmā vietā zandartu copei Burtniekā, ne asarēnu knābāšana Peipī.Lai gan Peipi aru no 80.gada.Gan ziemu,gan vasaru.Nevelk vairs.Ir gan sniega mocis ar kamanām.Gan laba profu kompānija.Kopš pazuda sīga,zuda arī azarts.Šoziem reizes 4 biju.Pirms lielajiem saliem.Nekāda azarta.Pievelc cukurnieku un brauc krastā.Pēdējos gadus 5-6 arī vasarā vairs nebraucu.Pat Progresu pārvedu uz Latviju.
Par Lic.m. Burtniekā.Jā,Latvijas vēstnesī nekas nav publicēts.Vienīgi par Vaidavas ezeru.Saprotu,ka licenču tirgošana un kontrolēšana ir klaja krāpšana kur darbs būtu attiecīgiem orgāniem.
15.aprīlis 2011, 09:33 | links
 
Burtnieks ir stipri patukšots un ne jau tikai copmaņu presings bet ļoti liela daļa ar tīkliem tiek novilkta un tieši vasaras vidū kad neķeras bula laikā tad zvejniekiem laivas ar kaudzi....kokam divi gali grozi kā gribi,šoziem jau arī zvejnieki čīkst ka švaki lomi....tas jau par ko liecina bet nu kā vienmēr maijs jau parādīs vai tur vēl ir kam ķerties....
14.aprīlis 2011, 21:41 | links
 
sāpe nav ne vienā ne otrā...visiem pietiek:-)
14.aprīlis 2011, 21:27 | links
 
jeeska tur jau taa lieta ka man nav probleemu nokjert to zivi,es beshaa maajaa nebraucu un savas 5as maajaa atvediishu,ir man paziistami kas taa arii pa Burtnieku vien dziivo,labi es tur aizbraucu paaris reizes gadaa,bet spiediens uz ezeru ir,plus veel zvejnieki.Mana lielaa saape ir Lubaanas ezers,negribeetos lai tas pats notiek ar Burtnieku
14.aprīlis 2011, 21:06 | links
 
Ruu
beidz. Ko tad Tu samaksā...2-5Lspa vienu reizi-daudz-cik aizbrauc pa gadu-1-5 reizes. , piekrītu.
Ja gribi par zivīm lekciju...tad vai nu privāti, vai kukuli.
Noķert vajag prast., neapvainojies:-)
14.aprīlis 2011, 21:01 | links
 
nu zini veciit ar taadu presingu kaads ir uz Burtnieku ir taa zivtinja jaalaizh iekshaa,tapeec jau es braucu maksaaju to naudinju par licenzi,lai tos mazuljus laizh iekshaa.Kad zvanijaam uz baazeem rezerveet laivu,nosmeejaas ka pagaajusho gad esot jau rezerveetas,paveicaas pie vienas tikaam
14.aprīlis 2011, 20:28 | links
 
Ruu
Davaj nevajag par šito:-)
Zivis tur ir daudz...visiem pietiks...māki paņemt.
14.aprīlis 2011, 20:25 | links
 
ma tik nepatika tas ko es dzirdeeju ka pagaajushaa agadaa nekas netika ielaists no mazuljiem:(
14.aprīlis 2011, 20:24 | links
 
Valdi
Tas ir normāli, bet daži brauc kā uz darbu:-)
14.aprīlis 2011, 20:21 | links
 
Man nevajaga 10 Es reti kad paņemu pat 5 jo man pietiek ar 2 normālām žuvēm...
14.aprīlis 2011, 20:15 | links
 
Tas ir normāli. Pērc divas un ķer 10.
Tas lai nav ...vienā dienā. dienā es varu daudz reiz iebraukt, bet licenzi man var noņemt vai apzīmogot:-).
Tas ir mans ierteikums. savādāk neredzēju iespēju cīnīties pret komerc makšķerniekiem (arī maija mēneša lic), pēc organizētāja vēlmēm.
14.aprīlis 2011, 19:43 | links
 
Un ir vēl arī šādi grozījumi...
2.2. Makšėerēšanas noteikumi.
2.2.1. Licencētās makšėerēšana Burtnieku ezerā notiek saskaņā ar Ministru kabineta
22.12.2009. noteikumiem Nr. 1498 “Makšėerēšanas noteikumi” ar šādu
atkāpi:
2.2.1.1. lomā atļauts paturēt 5 līdakas un 5 zandartus uz vienu licenci diennaktī.
14.aprīlis 2011, 19:38 | links
 
Saistošie viņiem ir pieņemti 2010. gadā. (nezinu cik Nolikumam termiņš beidzās šajā gadā.
Jaunajā nolikumā ir izmaiņas, kas ir jāapstiprina...tas nav izdarīts (nav maija mēneša licences).
14.aprīlis 2011, 18:50 | links
 
Izskatas ka viņi grib šoreiz izbraukt uz baigo haļāvu.....bet visi jau nav tik glupi
jeeska ja tev ir kam pajautāt tad tas ir jānoskaidro....
14.aprīlis 2011, 18:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager