Burtnieks

Svētdien ļoti pieņemams laiks esot bijis. 2-3 stundas tikai vilnīts bija.
Varbūt kāds rīt no Rīgas ir kāds braucējs? Varētu to darīt kopā.
1.novembris 2010, 14:03 | links
 
vai brīvdienās Burtniekā nebija baigais vējš? windguru sestdien solīja pa dienu brāzmās līdz 9m/s, bet svētdien pa dienu pat līdz 12m/s. no rīta jau noteikti mierīgāks, bet negribējās vienam pašam no Rīgas dažu stundu dēļ skriet.
1.novembris 2010, 08:52 | links
 
šodien vienam 12niece,pašam 3gb,liel,2,2
31.oktobris 2010, 16:31 | links
 
Čomam1 ņemams zandarts 1 amnestēts, 3 dūči amnestēti.Par kaut ko lielu nav dzirdēts.
30.oktobris 2010, 23:06 | links
 
Kā ar panākumiem Burtniekā šodien,ir kāds bijis.
30.oktobris 2010, 22:32 | links
 
Šodien Sirmajā no11-15 uz velcīti 3copes-4-niece un divas1,5.Laiks draņķīgs-liels vējš un smalks lietus.Baigi nosalu.Vēl 2 laivas manīju ezerā. Bildes albūmā.
28.oktobris 2010, 18:02 | links
 
lielie zandarti turpina ķerties, 24.10. izvilkts 7.2kg smukulis
27.oktobris 2010, 12:44 | links
 
burtnieks....Varu ieteikt labu datorspecu!
27.oktobris 2010, 08:33 | links
 
Baigie sūdi-kompis nojūdzās
25.oktobris 2010, 09:25 | links
 
Labrīt, Burtniek!
Piekrītu un atbalstu avtt- labi uzrakstīts!!! Un galvenais- gudri uzrakstīts!!! Ar smeķi, tāpēc jau citiem siekala tek... Man ar'... :)))
Par to P.s.- Jā, klabināt taustiņus nav kātu rokā turēt!!! :DDD
22.oktobris 2010, 09:12 | links
 
Vēderā no barības tikai mana rauda.Tā kā gaidāms žors.
21.oktobris 2010, 22:06 | links
 
burtnieks,beidz kārdināt copmaņus:))
Ne asakas:)
21.oktobris 2010, 20:28 | links
 
Galvenais ir piedalīties procesā,tad jau šad tad paveicās.
21.oktobris 2010, 20:10 | links
 
...un vēl ,burtniek!Vispār štruntīgi te sarakstīji,jo redz,manam tā kā bikiņ sāk skaust.Nu neko te nevaru ar sevīm padarīt,neko!
;))
21.oktobris 2010, 19:30 | links
 
Bet labi uzrakstīji,burtniek!
p.s.mani arī besī tā klabināšana...
;)))
21.oktobris 2010, 18:54 | links
 
Šodien nolēmu padraiskoties ar dzīvo zivtiņu.Iebaroju drusku raudas un kādas 6 noķēru .Vairāk neņem .Padomāju,varbūt līdaka pienākusi.Sariktēju dzīvo makšķeri, uzkāru raudiņu.Tikko iekrita,tā pludiņš ar pokši pazūd.Pagaidu,piecērtu 1,5 laivā.Pēc laiciņa pa kādai raudi atkal trāpās.Nolēmu atriebties par norauto vobleri.Aizpukšinu līdz zināmajam sērītim.Iemetu makšķeri un sāku gaidīt.Pēc laiciņa cope .Pievelku līdz laivai,nosprūk.Nav liela 2,5 -3kg.Paceļu enkuru,palaižos pa vējam metrus 50 uz priekšu.Iemetu dzīvo.Zvana čoms-kas, kā, kur?Atleju šķidrumu,paskatos-pluda nav.Pievelku striķi,zivs pienākusi gandrīz zem laivas.Pagaidu, piecērtu.Mauciens riktīgs.Bailes,ka neaizlien aiz enkura striķa.No sākuma domāju, ka zandarts.Nevarēju pacelt no dibena. Pēc minūtēm 5 dabuju sačokā.30-cm pavadai tikai galiņš ārā no rīklītes.Nācās nogriezt,jo ierijus līdz dirsai.Tas viss no 11-14,30,jo uz16 -tiem bija pieteikta vizīte pie friziera.Garums 94 cm,svars 7,3kg.Bildes albūmā.P.s. Besī ārā tā rakstīšana.
21.oktobris 2010, 18:49 | links
 
Es gan vēl bez eholotes vizinos.Taču arī tāpat var nojaust gultni.Burtniekā tādā ziņā liekas,ka var pat iztikt bez eholotes.Nav trakas bedres kā piemēram Lielupē un tt.Burtnieks kā liela bļoda.
urmaas.....Par elektromotoru es domāju tā,ka tas process ļoti klusu notiek.Bet rāvienus noteikti vajag.Airejot ar gumijas pūsli labi sanāk tā spēle manuprāt.Tikai ZB airēt tos 10 -15km dienā. :) Rokas un d.... jēlas nākošā dienā. :) :) :) Man ar savu augumu pagrūti pūsli airēt.Kaut gan laiva laba!
19.oktobris 2010, 16:40 | links
 
To Lauric:

No Vecates līdz klājumiem ir interesanta grunts,sākot no Riņkalna sēkļa līdz mutei gultne mainās, ir dažas nelielas bedres, sēklīši,pumpas,gultne noklāta ar gliemežiem,tā "it kā" cope var būt sišanās gar grunti,proti gliemežiem vai sīku ašuku,kuru tur netrūkst pieskārieni...;)aizpagājušajā gadā,kad vēl tur ņēmos,pie Vecates bāzes uz mētāšanu gar mānekli bija visāda veida sitieni,skrāpējumi,pamanīju gļotas-brekši bija lielā barā nostājušies un tā sišanās bija viņu darbs...
19.oktobris 2010, 13:53 | links
 
no laivas ar airiem točna, ka nebaidās :))) es ar savu bumbiņu ar dzīvo zivtiņu strādāju tieši zem pašas laivas, gan no 2m dziļuma ir celtas, gan no 12 metriem :)))) bet nu jandāliņu jau ar protams nevajag taisīt :)))
19.oktobris 2010, 13:35 | links
 
Laurīc
par e-motoru atļaušos nepiekrist!
ar airiem airējot tev mānekļa spēle nevienmērīga.tas biežāk izprovocē plēsējus uz uzbrukumu.e-motoram gaita vienmērīga.vienīgi ja pa reizei uzvelc ar kātu un noliec apakaļ var biežāk izprovocēt uz jēmienu!
:)
19.oktobris 2010, 13:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager