Burtnieks

6m jau diezgan ievērojams dziļums.Tur ar laivu braucot zivi tik ļoti neizbaida.2-3m tas ir aktuālāk manuprāt.Līdz Burtniekam no vecates aizbraucot arī velcēju pret straumi,kur dziļums ap 2,5-3m.Es pat nobrīnijos,ka lielākā daļa copes bija tieši tur,ne lielajos plašumos.Tātad sanāk tā,ka tā zive nemaz tik ļoti no pašas laivas+airēšanās ar airiem nemaz nebaidās!!!Agrāk es domāju pretēji.Ar elektromotoru jau vispār ideāli būtu.
19.oktobris 2010, 12:56 | links
 
strādāt jau var.ka tik nesanāk kā Burtnieks-mūža lomu patirst!
par vobleriem runājot.pavisam nesen sanāca pabūt Daugavā.līdz copes vietai nolēmām pavelcēt.uzkabināju vobleri,kura darba dziļums esot ~8-9m,bet velcēju 4-6m dziļumā pret straumi!voblers turpat aiz laivas kasija grunti. un tāpat tiku pie smuka zandera!tākā nevar viennozīgi teikt ka copes ir tikai tālāk no laivas.un vispār mānekļu izvēle ir individuāla.jo ir bijuši gadijumi ka čoms lieto mānekļus,pietam veiksmīgi,kurus es sen biju izbrāķējis!
:)
19.oktobris 2010, 12:17 | links
 
Nu man plānā ir ar 15Lb pīto strādāt!Par švaku?
19.oktobris 2010, 12:10 | links
 
uz normālu peļķi jābrauxc ar normāliem štrumiem.uz Burtnieku savulaik liku 25Lb striķi.čomi tā ari smējās,ka veļas šnori esu uztinis!nu jau pāris gadus nav būts!
:)))
19.oktobris 2010, 12:10 | links
 
Ar digiem neiesaku šancēt būs kā man svētdien. To copi gaidīju 2 mēnešus.
19.oktobris 2010, 12:04 | links
 
vobeleri, kas paredzēti līdz 4 metriem , uz velci domāju ar viņiem var reāli šancēt vismaz 6 metru dziļumā, bet tās tik manas domas, nekāds velcētājs neesmu :)))
19.oktobris 2010, 11:18 | links
 
Hm!Tad varbūt Rapalas X-rap tomēr derēs!Ir viena čupa iepirkta.Es biju domājis ko lielākiem dziļumiem iepirkt.To pašu XRD10 piemēram.Tad uz velci man nemaz neder šajā gadijumā vobleri kas paredzēti līdz 4m?Man jau šķiet,ka tie ies dziļāk.
burtnieks....saskatāmu copi es biju domājis sakostas gumijas zivs izskatā.
19.oktobris 2010, 11:14 | links
 
Auklai ir zināma pretestība.Jo resnāka aukla ,jo lielāka pretestība.Ari tas diezgan daudz iespaido.
19.oktobris 2010, 11:11 | links
 
nu dziļumam ap 4 metriem, priekš velces es ņemtu voblerus, kam iegrime norādīta līdz 2 metri!!! ir man pāris tādas rapalas, sebiles un ķīsī kur vidējais dziļums ir ap 3.5 metriem tos dabūt zemē ir easy :)))
19.oktobris 2010, 10:46 | links
 
Laurīc
visu nosaka mānekļa spēle.tobiš vilkšanas ātrums.var protams ari dažādod mānekļa spēli.bet to atkož katrs priekš sevis'!
:)))
19.oktobris 2010, 10:42 | links
 
Saskatāma cope ir tad, kad tu piecērt un jūti, ka zivs ir galā.
19.oktobris 2010, 10:37 | links
 
Un vēl man nav skaidra lieta par to,kāpēc uz vienu un to pašu mānekli spiningojot copes ir 0,bet velcējot copes ir vairumā!Kurš šo spēj izskaidrot?Man pēdējo reizi Burtniekā bija tieši tā.Velcēju uz gumiju un copes bija skaidri saskatāmas.
19.oktobris 2010, 10:03 | links
 
Apmēram skaidrs.Bet kā ir ar tiem cipariem,ko ražotājs raksta uz iepakojumiem(runāju par iegrimi).Manuprāt tie cipari ir nosacīti.Jo piemēram uz velci taču var laist gan 50m aiz sevis gan 100m.Tad attiecīgi auklas lenķis pret ēsmu mainās.Un attiecīgi dziļums arī mainās!Kā īsti ir?
19.oktobris 2010, 10:00 | links
 
Ir spečuki, kas nemaz tālu neatlaiž mānekli un arī ļoti labi velk.
Pats tālāk par 40-60 m parasti arī nelaižu.
Mānekli jau nevajag obligāti aizmest tos x metrus. Ja strādā ar peldošajiem vobleriem, tad vispār nekādu problēmu, iemet kaut vai pie laivas, attaisi spolei lociņu un brauc prom līdz vajadzīgajam attālumam. Tāpat kādu laiku pēc iemetiena var darīt gan ar grimstošiem vobleriem, gan bleķiem.
Sāc darīt, tad sapratīsi.
19.oktobris 2010, 09:53 | links
 
Copesir bijušas pat 10m no laivas.Vasarā ārā laižot ēsmu bija mēmais mauciens apnēram 0.5m dziļumā.
19.oktobris 2010, 09:50 | links
 
Man pašlaik prātā ir tikai Rapala!Uz cik tad dziļāk iet vobleri?Esmu dzirdējis nostāstu,bet neko konkrētu.Velcēšanas pieredze man gandrīz 0,bet gribas drusku pamēģināt.Esmu dzirdējis,ka uz labām copēm necerēt,ja velk aiz sevis tuvāk par 100m.Ko pieredzējuši velcētāji saka?Es tālāk par 60-70 gribēdams nemāku aizmest. :) Ja vienīgi pliku svina kluci! :)
19.oktobris 2010, 09:45 | links
 
LImenis ezerā pa pagājušo nedēļu nokrities apmēram par 40 cm.
19.oktobris 2010, 09:42 | links
 
Lauric
Tagad +/- ir tie 4 m, bet ja pirksi voblerus, kam uzrādīts darba dziļums līdz 4m, var gadīties, ka uz velci tos vajadzēs valkāt īsā šņorē.
Parasti uz velci kniebējs iet dziļāk, nekā uzrādīts uz kastītes. To gan nevaru apgalvot par visiem ražotājiem. Riktīgajiem dziļumniekiem uzrādītie dziļumi varētu atbilst.
19.oktobris 2010, 09:37 | links
 
Vīri,kāds dziļums ir Burtniekā pa vidu aiz tām salām skatoties no Vecates.4m ir?Nezinu kādus voblerus iepirkt!
19.oktobris 2010, 09:24 | links
 
Sveiks 17!
Ja tas vobleris ir no Rapalniekiem, uzraksti man uz malnieks at inbox, paskatīšos vienā "zanačkā", varbūt kautko varēšu līdzēt.
18.oktobris 2010, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager