Burtnieks

šodien raidījumā ar Makšķeri atkal tēma: Burtnieks. būšot par zandartiem un viena smuka līdaka ar tikšot izvilkta...
17.jūnijs 2010, 15:07 | links
 
to vizzy22, ja nēāksties, bet to lietu domā nopietni, izdrukā nolikuma lapu, jāuzraksta arī liecinieks, pārējie dati un licences numurs. mans copes kolēģis maijā par 700gr asari balvu jau dabūja :)
15.jūnijs 2010, 14:44 | links
 
tas vīrs tiešām ir zandartu un līdaku profs(ir divpadsmitnieci izvilcis un šopavasar devītniece). viņam jau pirms 2 gadiem bija zandarts virs 9kg un tādi 4-6kg arī regulāri trāpījušies. zinātu vēl uz ko un kā viņš copē, bet nu pareizi dara, ka tur noslēpumā :) manuprāt, katram pašam līdz tam jānonāk ekperimentējot un domājot ar savu galvu.
15.jūnijs 2010, 14:28 | links
 
nu es burtniekā izvilku 12,8 kg līdaku (man 12 gadi)
es tā skatījos burtnieka mājas lapā ka nevienam tik liela nav!
varbūt man arī copes lietām aizsūtīt?
gaidu jūsu domas.
15.jūnijs 2010, 14:09 | links
 
mjā...tā jau vairs nav veiksme bet gan meistarība...goīdigi sakot liekas pilnīgi neticami....
15.jūnijs 2010, 13:28 | links
 
nu ,vīri, kas māk, tam nāk! : vakardien atkal tas pats devītnieku zanderu pievārētājs izcēlis 10.45kg zandartu!!! + uz aci pēc bildes spriežot :četrinieku ar....
15.jūnijs 2010, 12:49 | links
 
Lielā, brāzmainā vējā Burtniekā nav ko darīt, tas šūpo jau pie 3 m/s, vienīgais Salacā un Salacas iztekā var mēģināt kaut ko izmocīt.Apskatījos foto par zandartiem, satriecošs loms!visu cieņu veiksminiekam:)
13.jūnijs 2010, 18:56 | links
 
Es arī gribēju aizbraukt uz burtnieku , bet tad pardomāju kad ieraudziju laikaziņas, aizbraucu uz lielupi , pavelcēju no rītus , trīs copes bija un viss.
13.jūnijs 2010, 18:52 | links
 
No piekdienas pie burtnieka. Vienigaa reize ka tiku ieksha bija 6dienas ritaa un viss. Un ap 10 norita knapi tiku krastaa. Bet taa tukshaa.
13.jūnijs 2010, 15:42 | links
 
Ezerā šodien biju jau no 4:00 un vējš manu šodienas copi izbeidza 8:00,labi ka ar godu krastā tiku.Zivju protams nav.Udens ezerā vēju saduļķots.Laivu maz,braucu pa sūknētavas līcīti.
12.jūnijs 2010, 19:59 | links
 
guntarskl:
Njaa...liels darbs veel daraams:D
11.jūnijs 2010, 18:29 | links
 
Gabi, ārstē piukstu, Tev tie deviņnieki jāpārsit:)
11.jūnijs 2010, 18:18 | links
 
Urmaas tu esi mazohists-aakji liidz galam durt:D:D:D
Man akjis bija aizgaajis liidz kaulam nedaudz zem naga-takaa vilkt cauri buutu loti nepraatiigi,pat neiespeejami:D
11.jūnijs 2010, 18:10 | links
 
precīza infa par tiem super zandartiem : 9,6 un 9,1 izvilkti 10.06 te ir ari bildes : http://www.burtniekunovads.lv/konkursa-pieteikumi
apsveicu laimigo izvilceju! laikam kaut kas tads gadas reizi dzive!
11.jūnijs 2010, 15:40 | links
 
to gabis
turies, lai ātrāk traumas dzīst un lai tās zivis tad saturās :)
11.jūnijs 2010, 15:26 | links
 
gabis
neērti ir ūziņas pār galvu vilkt!:DDD
tādos gadijumos kā tavs,vnkāršāk bij izdurt āķi līdz galam cauri un nokniebt galu(protams āķa):))) biku pamērcēt cepumā un pēc pāris dienām vairs i nejustu ka bijis kkas!
11.jūnijs 2010, 14:50 | links
 
Es vispar ar laustu labo rokas delnu. Jabut uzmanigam. Jo pec divam nedeljam sruves sruves. Nevajag sist :D bet kkaa mierigi pametat sanak. nezinu kaa ar aireshanos bus . Tad jau redzes.
11.jūnijs 2010, 14:41 | links
 
Nez,vai vispaar sanaaks aizbraukt kaut kur tuvaak Valmierai.Jo vakar atpinot voblera 4upinu kaut kaa diivaini paklupu un viens voblera aakis taa no sirds ieurbaas pirkstaa:(.Naacaas braukt slimniicu griest pirkstu un atbriivot to nebeednieku no mana pirksta.Taapeec shodien pirksts taads juutiigs,saapiigs,meetaat buus ljoti neerti.
11.jūnijs 2010, 13:59 | links
 
Shodien arii dodos uz Burtnieku. Lidz 7dienai tur. Ceru ka ne dzerks ne gumijas nepievils.
11.jūnijs 2010, 12:38 | links
 
Burtniekā gar krastiem zivju skaita(ne izmēra) ziņā noteikti jābūt labākam rezultātam,un tas pats zandarts uz vakarpusi jau dodas tuvāk krastam baroties. tad ne asakas, lai kur arī copētu :)
11.jūnijs 2010, 12:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager