Burtnieks

Es labak izvelos 100 km talak ee ezerus..neka te lohiem kko divreiz maksat lai braukatu pa liķiem un nu jau vilktu jurčika piesmietas zivis
1.jūlijs 2018, 10:28 | links
 
Ja tā turpināsies, Burtnieku varēs pārdēvēt par mirušo līķezeru. Diemžēl.Visa tā plātīšanās ar pētījumiem utt. Tikai reāls rezultāts izpaliek. Ļoti līdzīgi ar dažu valsts institūciju darbībām. Labi, ka pietiek ūdeņu gan LV, gan ārpus, kur var kādu neinficētu zivi noķert.
1.jūlijs 2018, 09:51 | links
 
....nav svarīgi kas es esmu,bet liela nozīme manām aktivitātēm un intresēm.....
30.jūnijs 2018, 00:38 | links
 
bezbārda, tu gadījumā neesi ments:D
30.jūnijs 2018, 00:25 | links
 
Nu kādu fufeli var dzīt, priecājaties ,ka kāds vispār ir pievērsis uzmanību šim ezeram, vēl pēc pāris gadiņiem dzīvotu zaļajā žampā ar sprāgoņiem un skuļītu krietni vairāk. Bērnudārzs.

skutans, 29.jūnijs 2018, 22:51


+
29.jūnijs 2018, 23:38 | links
 
Nu kādu fufeli var dzīt, priecājaties ,ka kāds vispār ir pievērsis uzmanību šim ezeram, vēl pēc pāris gadiņiem dzīvotu zaļajā žampā ar sprāgoņiem un skuļītu krietni vairāk. Bērnudārzs.
29.jūnijs 2018, 22:51 | links
 
Cik liels finansējums murdu apsaimniekotājiem ir šogad un ja nekas netiek nozvejots,kur paliek nauda?Varbūt kāda no atbildīgajām personām radīs skaidrojumu!!!!
29.jūnijs 2018, 22:34 | links
 
...tātad murds iegādāts veltīgi un Burtniekam nav piemērots!?Kurš bija projekta vadītājs Burtnieka glābšanas operācijā?

bezbarda, 29.jūnijs 2018, 20:58


Piemērots ir, bet nedod zvejot tiem, kas to prot. Pagājušo gadu pietiekami labi nozvejoja, šogad pamainīja vietu un aizmirsa arī laicīgi ielikt, tāpēc arī izpalika rezultāts.
29.jūnijs 2018, 22:18 | links
 
...tātad murds iegādāts veltīgi un Burtniekam nav piemērots!?Kurš bija projekta vadītājs Burtnieka glābšanas operācijā?
29.jūnijs 2018, 20:58 | links
 
Kurš to murdu tagad apsaimnieko un cik zivis izzvejotas,varbūt kāds zin pastāstīt?

bezbarda, 29.jūnijs 2018, 07:36


Vides risinājumu institūts (Matīss Žagars) ar murdu ņemās, un cik dzirdēts, tad šogad pilnīgs tukšums, jo par vēlu tika ielikts un auga ciet linums.
29.jūnijs 2018, 19:43 | links
 
Paldies par ieteikumiem. Nolēmu pārcelt Burtnieka iepazīšanu uz labāku laiku. Šogad jau ir pieredze ar vēju un vairs mazajās pellās u.c. laiviņās šūpoties galīgi nevelk :)
29.jūnijs 2018, 16:00 | links
 
Es tavā vietā 100% pārdomātu, vai jēga braukt. Ja tomēr izlem, tad no savas pieredzes ieteiktu Vecates bāzi. Iespējams varēsi Salacas upē palikt un ko noķert (reizēm pat labāk kā ezerā ar līdakām), vai arī var nopirkt otru licenci un copēt Salacā aiz tilta.

Pats esmu no Vecates startējis lielā vējā un ticis līdz līkumam uz ezeru, bet tālāk gan nē, jo viļņi kā jūrā un laiva nomātā. Ja kuteris tad savādāk.

Lielā vēja iespējamība un vajadzība pēc nomātās laivas arī man ir galvenie iemesli kādēļ izvēlo Vecati. Braucu no Rīgas un negribas krastā konstatēt, ka ceļš mērots velti.


Kungi, nedēļas nogalei slikta laika prognoze, bet biju labu laiku atpakaļ ieplānojis copi. Kāds var padalīties ar pieredzi vai ir vērts braukt uz Burtnieku? Neesmu iepriekš bijis.

showtime, 29.jūnijs 2018, 11:19
29.jūnijs 2018, 15:46 | links
 
Ja netraucē sprāgušie plicēni pa ūdens virsu un pusdzīvie ar sārtiem plankumiem, kuri lēnam plunčājas gar ūdens virsmu, un ir viegls ieguvums līdakām un zandartiem-droši.Pēc redzētiem skatiem man ilgi negribēsies turp braukt. Ir labs ezers sačakarēts!
29.jūnijs 2018, 15:07 | links
 
Kungi, nedēļas nogalei slikta laika prognoze, bet biju labu laiku atpakaļ ieplānojis copi. Kāds var padalīties ar pieredzi vai ir vērts braukt uz Burtnieku? Neesmu iepriekš bijis.

showtime, 29.jūnijs 2018, 11:19



pa salacas pusi vari vālēt !
29.jūnijs 2018, 14:32 | links
 
Kungi, nedēļas nogalei slikta laika prognoze, bet biju labu laiku atpakaļ ieplānojis copi. Kāds var padalīties ar pieredzi vai ir vērts braukt uz Burtnieku? Neesmu iepriekš bijis.

showtime, 29.jūnijs 2018, 11:19


Ja ar smaidu uz lūpām vari aizbraukt līdz ezeram, apskatīties, ka tomēr labāk iekšā nebraukt, tad brauc droši.....ja tālu jābrauc, tad es laikam nebrauktu....
29.jūnijs 2018, 14:24 | links
 
Kungi, nedēļas nogalei slikta laika prognoze, bet biju labu laiku atpakaļ ieplānojis copi. Kāds var padalīties ar pieredzi vai ir vērts braukt uz Burtnieku? Neesmu iepriekš bijis.
29.jūnijs 2018, 11:19 | links
 
Kurš to murdu tagad apsaimnieko un cik zivis izzvejotas,varbūt kāds zin pastāstīt?
29.jūnijs 2018, 07:36 | links
 
...labi kaut ko tur laiž,tomēr 6000eur zivju resursu atjaunošanai izklausās smieklīgi.Pat normāla slīpuma nobrauktuvi Burtnieka kanālā nemācēja uztaisīt.
29.jūnijs 2018, 07:34 | links
 
Es ļoti,ļoti vēlos uzzināt kad pēdējo reizi ielaida plēsēju mazuļus!!!!Lūdzu precīzu gadu nevis minējumus.

bezbarda, 27.jūnijs 2018, 23:31

Plēsējus laiž, kaut arī pēc monitoringa datiem ir redzams, ka Burtnieka plēsēju populācija pati sevi ļoti labi atražo.
28.jūnijs 2018, 21:09 | links
 
Lieta vienkāršāka kā 2x2(div reiz divi)! Nekad nebūs tā kā pasakā-vilks paēdis un kaza dzīva!
Gribam lielas un skaistas zivis un gribam,intensīvi,makšķerēt un zvejot nārsta un pēcnārsta periodā.
28.jūnijs 2018, 15:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager