Burtnieks

Sveiki, vīri!

Kāds Burtniekā šobrīd līmenis?
6.oktobris 2016, 08:49 | links
 
svetoj: beidzot kāds argumentēts viedoklis. :) Tas vien nozīmē ka 5hp motors 4m laivai ir par mazu.


Izskatās ka šonedēļ uz Burtnieku nav vērts braukt, baigie vēji ārā līdz nedēļas beigām tiek solīti. Varbūt kāds tajā pusē ver ieteikt kādu rezerves variantu, ja aizbraucot uz Burtnieku ,es secinu ka pārāk liels vējš. Ieteikt kādu ezeru mazāku kur var ar savu motoru vizināties?

OskarsB, 5.oktobris 2016, 22:19


ja nebrauc uz velci, tad vienmēr aizvēju atradīsi kādā līcī utt.
6.oktobris 2016, 08:05 | links
 
svetoj: beidzot kāds argumentēts viedoklis. :) Tas vien nozīmē ka 5hp motors 4m laivai ir par mazu.


Izskatās ka šonedēļ uz Burtnieku nav vērts braukt, baigie vēji ārā līdz nedēļas beigām tiek solīti. Varbūt kāds tajā pusē ver ieteikt kādu rezerves variantu, ja aizbraucot uz Burtnieku ,es secinu ka pārāk liels vējš. Ieteikt kādu ezeru mazāku kur var ar savu motoru vizināties?

OskarsB, 5.oktobris 2016, 22:19
Šitādā vējā pa tik lieliem plašumiem,tur ir tādi baigie viļņi,piekrītu-arī iesaku mazāku ezeru vai ūdenstilpni,kur tie viļņi tomēr krietni mazāki.

martinsgrinb, 5.oktobris 2016, 22:27

ir džeks kas mācēja ar 5 zs motoru izcelt glisē 4 metrīgo krabi. Itkā viņš ir vieglāks pa kādiem 40 kg. sēdēja savādāk. Motors bija tohatsu ne suzuki. Bet tāpat bija jauzdod riktīgi gāze, tad strauji jānomet un atkal jādod strauji virsū. Loti daudz reizes tā meiģināju sanāca tik 2x.Pa lielu laika posmu. ar 20zs laivai 4metrīgai purns ilgi iet pa gaisu kamēr dabū glisē tad var dabūt 48 aptuveni. Laivai F420 vairs purnu nerauj tik traki augšā bet ātrumu norauj uz 39km/h
6.oktobris 2016, 07:17 | links
 
svetoj: beidzot kāds argumentēts viedoklis. :) Tas vien nozīmē ka 5hp motors 4m laivai ir par mazu.


Izskatās ka šonedēļ uz Burtnieku nav vērts braukt, baigie vēji ārā līdz nedēļas beigām tiek solīti. Varbūt kāds tajā pusē ver ieteikt kādu rezerves variantu, ja aizbraucot uz Burtnieku ,es secinu ka pārāk liels vējš. Ieteikt kādu ezeru mazāku kur var ar savu motoru vizināties?

OskarsB, 5.oktobris 2016, 22:19

Šitādā vējā pa tik lieliem plašumiem,tur ir tādi baigie viļņi,piekrītu-arī iesaku mazāku ezeru vai ūdenstilpni,kur tie viļņi tomēr krietni mazāki.
5.oktobris 2016, 22:27 | links
 
svetoj: beidzot kāds argumentēts viedoklis. :) Tas vien nozīmē ka 5hp motors 4m laivai ir par mazu.


Izskatās ka šonedēļ uz Burtnieku nav vērts braukt, baigie vēji ārā līdz nedēļas beigām tiek solīti. Varbūt kāds tajā pusē ver ieteikt kādu rezerves variantu, ja aizbraucot uz Burtnieku ,es secinu ka pārāk liels vējš. Ieteikt kādu ezeru mazāku kur var ar savu motoru vizināties?
5.oktobris 2016, 22:19 | links
 
NeKapteinis: Paskaidro lūdzu sīkāk, kapēc?
5.oktobris 2016, 22:14 | links
 
Man ir gumijas laiva 330 gara ar cito grīdu. Motors merkury 4 taktu 5hp laiva slīd ar 28 km.h ar visiem copes piederumiem. Nekādi nesaprotu kā var iet uz 11 km.h!!

LAPUXIS, 4.oktobris 2016, 21:32

Tad kad Tev būs 4 metrīga laiva tad sapratīsi kā tas var būt. reāli kamēr tu laivu nedabūsi glisē tikmēr viņa arī ies uz tiem 11km/h. ja dabū kas ir ļoti grūti tad viņa arī ies uz tiem 20.Laivu 4.2 vēl ātrums samazinas. Arī 20zs to spēcīgi jūt
5.oktobris 2016, 22:13 | links
 
Njā, ne jau velti ātrumu uz ūdens mēra mezglos.
5.oktobris 2016, 22:06 | links
 
Temiida: Nevis nevar atļauties ,bet copei neko vairāk nevajag. Braucu visbiežāk viens un laiva iet uz 28km/h ar visiem loriņiem un mērijumi ir precīzi. Ir pat sanācis izspiest 29km/h. Varbūt pats neesmu baigi smags un citi veči sver vairāk,tapēc viņiem arī lenāka tā padarīšana. Tā lūk kundziņ! ;)
5.oktobris 2016, 20:38 | links
 
Ja viens laivā ar aprīkojumu, tad ari iet tie 22+km/h, ja 2vatā, tad ir tie 11km/h. Tak uzraksti, ka esi viens laivā!

Jurcik, 4.oktobris 2016, 22:52


Bush 330, Mercury 5 zs, uzvedas tāpat.
5.oktobris 2016, 08:15 | links
 
Gribas jau tiem, kuri nevar atlauties lielakus motorus par 5hp, lai vini lidotu vismaz ka 9,9hp. Dazi individi pat uzrakstus uzlime : kad izaugsu, es ari busu 50hp.
Piekritisu par 11-19km/h atkariba no laivas, vaditaja atrasanas vietas laiva, veja stipruma, ekipejuma daudzuma un cilveku skaita laiva.
5.oktobris 2016, 06:17 | links
 
Ja viens laivā ar aprīkojumu, tad ari iet tie 22+km/h, ja 2vatā, tad ir tie 11km/h. Tak uzraksti, ka esi viens laivā!
4.oktobris 2016, 22:52 | links
 
Nezinu ,kas Jums tie par motoriem. :))
4.oktobris 2016, 22:43 | links
 
Man arī 5zs slīd ar 10-11km/h, ja laivā neesmu viens.
4.oktobris 2016, 22:40 | links
 
Opanā. Imis atgriezies. Pie tam vēl jūras ozonu saelpojies, sāk normālus tekstus bīdīt. :)
4.oktobris 2016, 22:23 | links
 
Man arī 5zs slīd 10-11km/h, bet 20zs 38-42km/h
4.oktobris 2016, 22:14 | links
 
Man ir gumijas laiva 330 gara ar cito grīdu. Motors merkury 4 taktu 5hp laiva slīd ar 28 km.h ar visiem copes piederumiem. Nekādi nesaprotu kā var iet uz 11 km.h!!
4.oktobris 2016, 21:32 | links
 
Tur jau tā lieta,ka mērvienības ir precīzas. :) km/h , ja motors 5hp velk uz 11km/h, man šķiet viņš ir gandrīz miris.. Nav vienkārši reāli , kaut vai apskatot attalumus kurus esmu mērojis noteiktā laikā.. Nu iet viņš virs 25km/h .
4.oktobris 2016, 21:24 | links
 
Nu kas tad man ir kāds īpašais motors,vai? :D Reali mēriju ātrumu . Man gan ekipējus nekāds smagais nav.,enkurs ,spinis un kaste.. :)

OskarsB, 4.oktobris 2016, 21:16


Mervienibas GPS iestadi uz km/h. Jeb ari Tev ir ipas sapnu motors ;)
4.oktobris 2016, 21:18 | links
 
Nu kas tad man ir kāds īpašais motors,vai? :D Reali mēriju ātrumu . Man gan ekipējus nekāds smagais nav.,enkurs ,spinis un kaste.. :)
4.oktobris 2016, 21:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager