Liela,Maza Jugla

PIEREDZES APMAINA SAJAS ABAS UPES!!
avtt, kailcirti vareetu uztaisiit tur blakus dziivojoshie, bet es nevaru, jo nav mana zeme, un arii negribu! atziishos, ka 30.03 3 ievas jau nofukseeju un aizpeldinaaju, palika viena paresna ieva un alksnis, bet toreiz fuksiits vairs negribeeja rukaat! :)
6.aprīlis 2012, 18:04 | links
 
dziljums nav meeriits sgopavasar, bet vareetu buut starp 1-2 metri... nee divi pa daudz, no metra liidz pusotram! Pagaashnedeelj bija naktstaars, kas buus tgd nezinu, nedeelju savu upi neesmu redzeejis!

NG, par raudaam nezinu gan, meegjinaat jau var, bet apsoliit nevaru! sapaleeni-:D, man kakjis zivis need, sapali, nja, sveetku galdam dereetu! Riit vareetu, bet ap pusdienslaiku vai peecpusdienu! kameer no darba veel maajaas un tad uz laukiem! nu uz kaadiem 15.00 vareetu meegjinaat!
Bet, nezinu kaads tagad liimens, tad veel var sanaakt pastaigaat bik pa paaris vietaam... nu nez...
6.aprīlis 2012, 17:48 | links
 
Itaali, mums vajag riit iegilmeet kaut ko, nemsi kompaanijaa? Galvenais lai zivis ir, tad jau es vinjas piespiediisu eest, bariibas vakar iepirku vairumaa :))), rauda un sapaleeni procesam buus loti ok
6.aprīlis 2012, 17:32 | links
 
Itaali, cik tev tur dziļums tajā sapalu atstraumē un kāda ēsma šopavasar rezultatīvākā???
6.aprīlis 2012, 16:51 | links
 
;))
Tak nē!
Daries un ņemies,kā uzskati labāk!Ne jau kailcirti veiksi,vai ne?;)
Mans vairāk piedalās vasarās talkās,precīzāk,peldēs!Tas ir,kad nākas attīrīt vietu,kur copierēt sūkātājus.Nu,šausmīgi jau man tīk ielūkoties viņu mazajās ,viltīgajās ačtelēs!;)
6.aprīlis 2012, 16:48 | links
 
avtt, tev ar pretenzijas pret pavasara talku?
6.aprīlis 2012, 16:41 | links
 
6.aprīlis 2012, 16:41 | links
 
Lai Tev veicās,itaali!
;))
6.aprīlis 2012, 16:41 | links
 


Nu dikti maz tur augshaa koku vai ne? :D
6.aprīlis 2012, 16:34 | links
 
nu baac. ja tu zinaatu cik koku un kruumu ir uz taa staavkrasta liikumaa! un taas ievas saliika tikai sho ziem! \
Ruu, pasaki godiigi, tu tak no sapaliem neko nejeedz vai ne ;) ne tu zini kaa vinji barojas, ne tu zini ar ko vinji barojas un kur! :) Ehh, buutu labaak veiksmi neveeleejis, nevis te taisiijis uzbraucienus! :)
6.aprīlis 2012, 16:32 | links
 
sapaliem vajag sleeptuvi,plus arii taas ievas ir no kaa vinji barojas,izceert un sachakareesi vietu labi;)
6.aprīlis 2012, 16:03 | links
 
ha, tik nez kur aizpeldees taas ievas un tas alksnis :D ka tik kaadu citu vietu nesabendee :D
6.aprīlis 2012, 10:17 | links
 
Vinji tur jau seezh gadus pacmit kopsh es makshkjereeju! seedeja arii tad kad taas ievas nebija saguulushas uudenii! kopsh ievas sakrita, sapali un citi zveeri paarceelas daudz daudz tuvaak krastam! Domaju ka buus taa, ja 6dien peec dezhuuras(tobish riit)iztiiriishu, tad sveetdien jau varees atvilkties! :) kaadreiz bij bauda visam liikumam izpludinaat cauri nakteni, un bedres galaa uzseedaas kaads makans! aizpeern vareeja uz laidienu dabuut pa kaadai liidakai! kaifs bij metrus 40 vai 50 vilkt pret sraumiiti tos kukainiishus! :)
6.aprīlis 2012, 10:15 | links
 
iztiiri,iztiiri vietu itaali,gribu redzeet vai peec tam veel tie sapali tur seedees:)))
6.aprīlis 2012, 10:10 | links
 
juglaa zhuve ir visu laiku(vismaz manaa galaa) tik jaamaak panjemt! riit jaaiejuudz jaunais fiider, tik veel nezinu kaadaa sisteemaa! Vsp jaauztrin fuksis un jaapatiira viena copes vieta(albuumaa ir bildes)savaadaak daba galiigi sabendeejusi to vietu ar ievaam, ne normaalu sapalus kjert, ne arii sezonaa liidakas! itkaa jau nav labi iejaukties dabaa, bet copeet ta gribas! tik nezinu ko dariit ar resnu alksni kas liidz pasham uudenim noguulies...
6.aprīlis 2012, 10:05 | links
 
Rīt doma apskatīt, kas darās Juglā ap Sateku ar Tumšupi. Ir kāds bijis šajās dienās uz Juglu. Pats tur neesmu bijis gadus piecus, nez kā vispār tur izskatās.
5.aprīlis 2012, 18:31 | links
 
Jugla pie Tinužiem vel kafija biķi jauzgaida
27.marts 2012, 10:57 | links
 
zem ropazhiem naakamaas 4 dienas buus rukaajamaa zona! :) Jaabuut tai zhuvei jaabuut! :)
26.marts 2012, 22:51 | links
 
Kas notiek Mazajā juglā pie Tīnūžiem un Lielajā zem Ropažiem?
26.marts 2012, 21:58 | links
 
paaris nedeeljas ir par daudz... :D maximums nedeelju varu gaidiit :D
12.marts 2012, 11:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager