Ogres upe

Ogres upē visa ir licencēta vai ir kāds posms kur var bez licences makšķerēt

mixs, 27.aprīlis 2016, 17:27


Ogres upe licenseta tikai Ogres novada, parejas vietas licensi nau japerk , seko novadu robežam.
27.aprīlis 2016, 18:55 | links
 
Nevajag izplatīt dezinfirmāciju.

Licencētās makšķerēšanas zona Ogres upē (pielikums Nr.2) atrodas Ogres novada
Mazozolu, Taurupes, Meņģeles, Krapes un Madlienas pagastu administratīvajās
teritorijās un ir iezīmēta ar krastā izvietotām zīmēm.

Tas sākas mazliet virs Ogres muižas un beidzas pie Lēdmanes muižas. Pārējā upē darbojas vsipārīgie LV makšķerēšanas noteikumi.
To paredz Ogres novada pašvaldības izdotais NOLIKUMS
PAR LICENCĒTO MAKŠĶERĒŠANU OGRES UPĒ
28.aprīlis 2016, 12:48 | links
 
Varbūt kāds ir zinošs un var paskaidrot par esošo kārtību Ogres upē? Cik saprotu, tad vismaz agrāk ir bijis licencēts posms, bet nevaru atrast informāciju par to. Ogres novada mājaslapā pie licencēm http://www.ogresnovads.lv/lat/pasvaldiba/normativie_akti_un_attistibas_planosanas_dokumenti/saistosie_noteikumi1/atlaujas_un_licences/ - nav minēta upe. Arī e-Loms lapā nav. Laikam agrāk ir bijis kaut kas saistībā ar licencēm lapā meszivim.lv, bet tur vairs nekā tāda nav.
Vai es varu pieņemt, ka licencēšana Ogres upē ir atcelta un es droši varu iet jebkurā posmā?
9.maijs 2016, 10:25 | links
 
Ieliec Googlē - NOLIKUMS
PAR LICENCĒTO MAKŠĶERĒŠANU OGRES UPĒ. Izleks pirmias ieraksts pdf formāta. Ver to vaļā un lasi. Atradīsi arī kauit kādus telefonus, kur piezvani un pajautā aktuālo situāciju.
9.maijs 2016, 10:30 | links
 
Tā arī izdarīju - izrādās, ka Ogres upē licencēšana ir beigusies jau pagājušogad un upe ir brīvi pieejama visiem. Tikai aizmirsuši par to paziņot :)
9.maijs 2016, 10:41 | links
 
Tā arī izdarīju - izrādās, ka Ogres upē licencēšana ir beigusies jau pagājušogad un upe ir brīvi pieejama visiem. Tikai aizmirsuši par to paziņot :)

jurciks66, 9.maijs 2016, 10:41

Jau pagājušo gadu bija zināms LM beigu terminš. Vajag tik rakt ;)
Cik ētiski ir neatjaunot informāciju jāprasa ZM.

https://www.zm.gov.lv/public/files/CMS_Static_Page_Doc/00/00/00/53/82/licencetas_maksk_saraksts_15_02_2015.pdf
9.maijs 2016, 12:15 | links
 
Nu ja tā, tad gan atbildīgiem dienestiem jādod pa rīkli :)))
Lai veicas. Ne asakas.
9.maijs 2016, 14:30 | links
 
Kruta Marix te visus pamācija, kā google jālieto, a beigās ta pats duraks izrādījās
9.maijs 2016, 18:43 | links
 
tur, kur es makšķerēju Ogres upē, tur licenzēšana nav bijusi, nav un nebūs, tiesa makšķerēšanas karti es pērku tāpat. Eju uz sapaliem un dabu baudīt jau vairākus gadus, nevienu inspektoru neesmu redzējis, blakus upei karjerā gan ir bijuši.
9.maijs 2016, 20:04 | links
 
NeKapteinis laikam tāds Kremļa trollis vien ir. Atnāca, palaida smaku, un aizlaidās. Zini, man tie tavi komenti pie *irsas. Pataupti to savu žulti pārtikas sagremošanai, nevis gāz ārā uz līdzcilvēkiem.
Es nevienu, nekad nemācu. Ja kaut ko zinu, tad ar to dalos. Pieņemu, ka nevienmēr man ir taisnība. Kļūdīties ir cilvēcīgi.
Tā kā, NeKapteini, dzīvo vesels un nesmirdini. :)
10.maijs 2016, 08:50 | links
 
Veca forumu gudrība skan tā: nekad neuzsāc strīdu ar muļķi, jo viņš tevi beigās sakaus ar pieredzi.
10.maijs 2016, 22:29 | links
 
Kā citiem veicas? Pāris vakaru mēģināju, bet sapalus nemanīju.
10.maijs 2016, 23:15 | links
 
interesē tāda lieta- esmu ievērojis pāris labas vietas upē ar ūdensrozēm, vai tu varētu būt līņi un vai Ogres upē vispār ir līņi kā tādi?
3.jūlijs 2016, 08:09 | links
 
interesē tāda lieta- esmu ievērojis pāris labas vietas upē ar ūdensrozēm, vai tu varētu būt līņi un vai Ogres upē vispār ir līņi kā tādi?

belijs23, 3.jūlijs 2016, 08:09

Tas varētu būt interesanti.Nezinu kā ar līņiem ,gan jau kāds iepeld.Man ar zivīm tajā upē galīgi neiet,vismaz lejtecē.Ķēru ar spiningu.Rets asarītis,vēl krietni retāk kāda zemmēra līdaciņa.Nezinu,varbūt vajag kā savādāk.
3.jūlijs 2016, 11:44 | links
 
interesē tāda lieta- esmu ievērojis pāris labas vietas upē ar ūdensrozēm, vai tu varētu būt līņi un vai Ogres upē vispār ir līņi kā tādi?

belijs23, 3.jūlijs 2016, 08:09

Tas varētu būt interesanti.Nezinu kā ar līņiem ,gan jau kāds iepeld.Man ar zivīm tajā upē galīgi neiet,vismaz lejtecē.Ķēru ar spiningu.Rets asarītis,vēl krietni retāk kāda zemmēra līdaciņa.Nezinu,varbūt vajag kā savādāk.
3.jūlijs 2016, 11:45 | links
 
Kāds tagad copē vispār Ogres lejtecē pie Daugavas ar spiningu,kādi rezultāti?Pats rīt pēcpusdienā laižu.
25.septembris 2016, 21:35 | links
 
Šodien sākumā it kā bija dzinulis copēt,jo upē ik pa laikam mailes tā leca no ūdens ārā un bija šad tad diezgan spēcīgi plunkšķi.Uzdarbojās mežavimbas laikam,kas no Daugavas bija ienākušas.Bet nu galīgi negribēja nekas ķerties,1,5 stundu vien pacopēju un devos projām,bet šīs tur ir.
26.septembris 2016, 22:12 | links
 
Šodien vispār tāda negriba copēt bija,jo apzinies,ka neko nenoķersi.Viss atkarīgs no garastāvokļa.Copēju Ogres upes pašā lejtecē-Ogres pilsētas teritorijā.
26.septembris 2016, 22:15 | links
 
Nu tātad ja nekas neķerās vajag kauko mainīt improvizēt... Redzēji kā medī Meženes tātad rīt viņas medīs tajā pašā vieta atkal.. viņas ir kā bebri, iet pa vienu taku :D Aizej uz tuvāko bodi, nopērc kādus 2 kastmasteru pakaļdarinājumus maksā 3-5 eiriki. Tie pvaši lietuvieši labus taisa. Paņem piemēram 12 un 15 grami. Skaties kur Mežene taisa virpuli vai sit ar asti tur ari met..
27.septembris 2016, 21:48 | links
 
doma ir pamēģināt pacopēt bet kā ar licenzēm nav nekādas skairdrības
26.aprīlis 2017, 12:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager