Gumijas laiva

varu iznomāt vienīgajam svētdienas,kas zin varbūt arī pēdējam braucienam 26-28 gadus vecu Niroku.pirms 10 gadiem vēl kaut kā peldēja.dubens tik biku nāca vaļā:DDD
9.augusts 2010, 21:33 | links
 
Ziņkāre beidz vai nost, cik liela bija līdaka, kas sakoda Bushu? Varbūt tomēr mazs krokodails!? :)
9.augusts 2010, 21:00 | links
 
Nu ja gribat varat smieties, bet es pa Gauju braucu ar Maximā pirktu laivu pa 29,99Ls uz atlaidēm vai kas tamlīdzīgs. Ar domāju ka drīz vien pārduršu vai pati pārplīsīs vai kas tāds, bet nekā:)))) Darbā uztaisīju elektromotoru, no čoma 96Ah želejnieks pa aliņiem. Un nu jau braukāju arī pa ezeriem. Burtniekā protams negribas līst, bet pa mazajiem mierīgi. Uz lielāko ātrumu iet ātrāk pa airu laivu un pats galvanais, ka tā visu dienu var čukināt. Gaujai ar normāli. Esmu gan akmeņiem maucis virsū, gan ar grimušiem baļķiem gājis frontālās sadurmēs:)) locīts,plosīts straumju mutuļos - viss vienalga- neplīst:))
Man ļična būtu bail laisties pa gauju ar ko dārgu.
Un pāris mēnešu atpakaļ zināmam čomam mazo Busheni līdaka sakoda!!! padsmit caurumu!!!
9.augusts 2010, 20:54 | links
 
man nau tik gara šļangu laiva,Un vispar es tikai pajautaju kas ir nepieciesamas,es te neatnacu dirsties.
6.augusts 2010, 13:10 | links
 
uz tevi attiecas vestes, riņķis, nazis, lukturis, ūdens smeļamais un kas tur vēl, visu es neatceros kam jebkurā laivā jābūt.
6.augusts 2010, 10:01 | links
 
sanaak ja man i laiva 2,4 metri tad sitais viss uz maniim neattiecas?
6.augusts 2010, 09:26 | links
 
jā, atkal viens rokulauzējs uzradies!
Cik mēs vareni ai,ai,ai!
5.augusts 2010, 22:30 | links
 
blinkss
Ko tāds nepieklājīgs, normāli komunicēt nemāki?
Es jau rakstīju - dari kā gribi. Bet kad izčakarēs pats nesapratīsi par ko tad būs par vēlu domāt, airu vicinājs, ērglis, nu ne jau tas kas lido:D
5.augusts 2010, 21:28 | links
 
nav, ja motors nepārsniedz 3,68 kw
5.augusts 2010, 21:05 | links
 
virs 2,5 m piepūšamā vai tad ir jāregistrē?
5.augusts 2010, 20:24 | links
 
Bet kad tev piebrauks muņi klāt un paprasīs kur ir veste un nedod dievs ja pēc papīriem laiva būs garāka par 2,5m un nebūs piereģistrēts, tad dabūsi tādu sodu maksāt, ka vēlāk tomēr būs lētāk visu izdarīt kā vajag
5.augusts 2010, 20:15 | links
 
Pats jau esi cirvis >.. Es ar tikliem nekad nesmu keris un neiesu ari pities vinos.
5.augusts 2010, 18:21 | links
 
Ja darīsi to ko nevajag, piemēram liksi tīklus, laivu ar atņems:)
Ta dari kā gribi, tā tava darīšana.
5.augusts 2010, 16:14 | links
 
kur tādi cirvja kāti var rasties????
5.augusts 2010, 15:24 | links
 
Tur galigais sviests sarakstits ai man jau vienalga laivu tapat neatnems pasi dabus pa muguru ar airiem.
5.augusts 2010, 15:14 | links
 
Blinks, vajag vesti, sīkāk palasi šo, it sevišķi 1.pielikumu tur sīki aprakstīts, kā arī:
23. Vadītājs nodrošina, lai pasažieris, kas jaunāks par 12 gadiem, pārvadā­šanas laikā ir ietērpts atbilstoša izmēra glābšanas vestē.
5.augusts 2010, 14:03 | links
 
Kads var pateikt kas ir VAJADZIGS IZEJOT UDENI AR LAIVU (un vai vadot guminas laivu bez motora vajag obligati vesti vai var iztikt vsk es nesen nopirku laivu un par vesti nebija laika domat,kaari dokumennti man nekadi nau vajadzigi,ja nu vienigi makšķere;sanas karte)... Paldies
5.augusts 2010, 11:52 | links
 
Pa 195 Ls 'pie Brālīša vari nopirkt lielisku laivu , pieliec mazliet klāt un būs Tev laiva visam mūžam .
1.augusts 2010, 21:43 | links
 
Šogad uz Ziemassvērkiem nopirku Holiday. Bija akcijas un dabuju par 100 latiem. Esmu izmantojis reizes 6 šogad. Izdedzināju grīdā caurumu, bet aizlāpiju un ir ok. Vienīgais neerti piepūšamie spilveni, bet tur ir izeja - divi dēļi pāri un komforts lielāks un vietas vairāk. Tagad šīm lavām gan cena ir kaut kur ap 150.
1.augusts 2010, 17:53 | links
 
Kads var man ieteikt kadu laivu pirk ,finanses lidz 150ls,es pats laivas maz jedzu, tapec prasu padomu.(Viens no maniem kriterijiem ir
1.augusts 2010, 15:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager