Gumijas laiva

shaiba, pastijos netā, ja Tu domā Fishman 200 SET pa 52 EU,,,tad par to naudu labāk iepērc dēļus un uzbūvē labu laipu!
Man pašlaik 8 vasaras Navigators! Arī necopēju ne daudz , ne bieži !
Bet kapēc neieteiktu :
1. pats lētākais fishmans ir bez auduma armējuma!
2. šuves kausētas, ne līmētas (stikā)
Katrā ziņā dziļāk par pusotru metru ar viņu neriskētu, lai pričendāļus var pa grunti salasīt, ja kas :)
26.augusts 2015, 16:51 | links
 
Draugi, kāds ir saskāries ar Fishman laivām? Doma paņemt pašu lētāko, jo nevajag ne motoru, ne daudz tautas un nav domāts peldēt tālus gabalus. Tīri nedaudz tālāk par krastu. Ne asakas.
26.augusts 2015, 16:14 | links
 
Ronijs, pats esmu šitādu noskatijis, i motorīti varēs pielikt, kad apniks airēt !
Piem:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/rubber-boats/ebfcc.html
26.augusts 2015, 13:41 | links
 
Ņem vērā, ka 2.40 tomēr ir ļoti maza laiviņa. Lai divatā justos ērti, noteikti iesaku kaut ko tuvāk 3 metriem skatīties.
26.augusts 2015, 12:45 | links
 
Meklēju divvietīgu gumijas laivu ezeram. Skatos Aqua Storm ST240. Kāds varbūt var atsauksmi ielikt vai ko citu cenā līdz 300eirīšiem ieteikt. Varbūt tagad kādas izpārdošanas sākas.
25.augusts 2015, 15:12 | links
 
Bush Venta 270 nav slikta svetdienas izbraucieniem, sezonā gan šo laivu neizmantoju pārāk bieži, bet gadus 7 atpakaļ ,neslinkoju un staipīju arī ezeros. Pēdējos gadus tik nobraucienos pa upēm un jūru asarēnos. Laiva laba, ir braukts gan pa krācītem uzsēžoties akminam, gan Gaujas kokmateriāliem... Katrā ziņā ieteiktu.
9.jūlijs 2015, 23:04 | links
 
visu pagājušo sezonu un maijā sākumā kādas 2reizes vedām bagažniekā tagad tikai uz jumta,mājās pakārta nekādas vairs locīšanas utt.sāka līmēties vaļā tās sāna aizsargjoslas,un pumpim drusku izlūza trubiņa kas iekšā salabojām,bet labāk un ērtāk,ātrāk uz jumta:)negribas lai vēl kautkas sāk līmēties vaļā....
9.jūlijs 2015, 22:49 | links
 
anton tu to laivu pārvadā piepūstu vai kā?

pludinsh, 9.jūlijs 2015, 18:16


Gan gan!!!Ieliku finieri 9mm cieto grīdu laivas stabilitāte mega uzlabojās bet kad piepūsta pasmaga man vajadzēja laikam ņemt 6mm finieri!
9.jūlijs 2015, 19:09 | links
 
anton tu to laivu pārvadā piepūstu vai kā?
9.jūlijs 2015, 18:16 | links
 
Savā laikā pirku Navigatoru pa 120LS man jau viņa ir četri gadi ja neskaita ka grīda uzpūšamai pa vidu baigais balons palika kas ir šo laivu slimība cik paziņām ir tad laiva pa šo cenu ir ļoti laba analogu nav!!
Ir ari paplāns ledus lauzts un nav ne vainas plus vēl esmu šādus tādus dirkinus pats uztaisījis bet pats vainīgs!Copēju ļoti intensīvi ar karinu elektro un bendzīna motoru tākā laivai slodze pa pilnu programmu!!!
Laba laiva!
Krievu laivām nav vairs tā kvalitāte kas agrāk un tagad ir 50uz 50%
9.jūlijs 2015, 17:47 | links
 
Paldies bushman par atbildi!

1. 5 slāņu heytex PVC 600g/m2 (cik tas ir mm hvz..) esot tam Flinc-fort boat 260. Navigatotram III 400 3 slāņu PVC 0.7mm

Tātad man kā dundukam skaidrs ka 5>3 => ka krievu taisītā labāka :)

2. Latvijā Navigators pēc ss.lv nāk ap 190-220 EUR, tas Flinc fort boat 260 ap 150 - 170 EUR tur Krievijā, Latvijā viens pārdod pa 245 EUR.
Tā kā cenu ziņā līdzīgas.

3. Motorīts nav vēl padomā. + man patīk ka abi gali tam Flinc ir uz augšu.

4. par grīdām nemāku spriest.

5. Neesmu lietojis šāda tipa duļļus kā Flinc, bet skatos, ka mūsdienās pat augstākas klases laivām tādi nāk. Tad jau jābūt risinājumam Ok.. tikai jautājums par šī attiecīgā modeļa materiālu.

aizbraukšu apskatīties dabā to Flinc.
došu ziņu.

1.Sāc ar to, ka palasi netā, ko nozīmē 3 vai 5 slāņu materiāli!
2. Nevar saprast cik maksā tā krievu laiva! (bet cik noprotu cenas ziņā līdzīgas)
3. Izdomā vai nesagribēsi kkad pielikt motorīti, tad tas FORTS būs jātūnē !
4.Man personīgi piepūšamā grīda šķiet labāka, kā tie retie dēļi (atkal jātūnē) !
5. Vienīgais pluss, ko redzu ir pareizie duļļi, jo Ch/Navigatoriem airi nekur neder!
Visumā, atiecīgiem ūdeņiem, copes stilam un budžetam, normāla laiviņa!

bushmans, 8.jūlijs 2015, 22:32
9.jūlijs 2015, 13:53 | links
 
Paskaties varbut pa tadu pasu naudu, var dabut labu mazlietotu.

[quote=408243]Tad nu e smu nolemis sev iegadat iesaceja, gumijas plostu, acis metas uz sito, ir kadas atsauksmes par
CHEYENNE (NAVIGATOR) III 400
Paldies
9.jūlijs 2015, 11:36 | links
 
1.Sāc ar to, ka palasi netā, ko nozīmē 3 vai 5 slāņu materiāli!
2. Nevar saprast cik maksā tā krievu laiva! (bet cik noprotu cenas ziņā līdzīgas)
3. Izdomā vai nesagribēsi kkad pielikt motorīti, tad tas FORTS būs jātūnē !
4.Man personīgi piepūšamā grīda šķiet labāka, kā tie retie dēļi (atkal jātūnē) !
5. Vienīgais pluss, ko redzu ir pareizie duļļi, jo Ch/Navigatoriem airi nekur neder!
Visumā, atiecīgiem ūdeņiem, copes stilam un budžetam, normāla laiviņa!
8.jūlijs 2015, 22:32 | links
 
Sveiki!

Ir kādam FLINC - Fort Boat 260? Krievijā (Pēterburgā) ražotas no vācu 5 slāņu PVC materiāla?

http://www.flinc-shop.ru/product/naduvnaja-lodka-fort-260/

Domāju šo ņemt vai nu Cheyenne Navigator III 400
8.jūlijs 2015, 22:11 | links
 
Tad nu esmu nolemis sev iegadat iesaceja, gumijas plostu, acis metas uz sito, ir kadas atsauksmes par
CHEYENNE (NAVIGATOR) III 400
Paldies

AustrisF, 28.maijs 2015, 16:14

Būs pa lielu priekš ezera...:)
29.maijs 2015, 07:47 | links
 
Tad nu esmu nolemis sev iegadat iesaceja, gumijas plostu, acis metas uz sito, ir kadas atsauksmes par
CHEYENNE (NAVIGATOR) III 400
Paldies

AustrisF, 28.maijs 2015, 16:14


Es lietoju 300 laivu, 400 vienam pa lielu. Nu - laba, lēta, viegla. Vat tuningot, ja gribas. Jau 5 sezona, bez problemam.
28.maijs 2015, 22:25 | links
 
nepārpumpē ķīli - 3x iepūt i vsjo, skaties pēc gadiem 10 var grīdā šuves pārplīst (izveidojas kā spilvens), bet varbūt tas ir pārpumpēšanas rezultāts, bet pats lietoju jau ap 15 gadiem ik pa reizei, kautkā biju pie Līvāniem Daugavā tur pilns tādu pūšļu redzēju, laikam jau lietojami, un nav tik švaki kā daudzi saka, i sedana bagāžniekā ietilpst
28.maijs 2015, 22:09 | links
 
Tad nu esmu nolemis sev iegadat iesaceja, gumijas plostu, acis metas uz sito, ir kadas atsauksmes par
CHEYENNE (NAVIGATOR) III 400
Paldies
28.maijs 2015, 16:14 | links
 
Iesakiet šādu "svētdienas laivu" divvietīgu, priekš ezera. Būtu labi, ja kāds padalītos ar pieredzi un ko ieteiktu.

Ronijs, 24.maijs 2015, 20:13


Kolibri vai Storm. ne gluži svētdienas laiva, bet cenas un kvalitātes attiecība ir daudz labāka par Depo laivām :)
25.maijs 2015, 14:30 | links
 
Iesakiet šādu "svētdienas laivu" divvietīgu, priekš ezera. Būtu labi, ja kāds padalītos ar pieredzi un ko ieteiktu.
24.maijs 2015, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager