Akumulators un lādētājs

Būtu nepieciešams zinošu cilvēku padoms!
Jurčik vari viņu kopt cik gribi,bučot glāstīt ,gultiņā blakus ņemt - - nosprāgs tāpat.Viss ir izdomāts sen jau tavā vietā :) max 3,5 gadi pie laba klimata ,bet mums ir ziemeļi - max 2 gadi. Ja ražotu aķus lai tur 10 gadus ( militārai aviācijai) kosmosam - 20 gadi !!! tad sen jau tās kompānijas būtu nobankrotējušas :)))
Piemērs : Mums kombinezonos ( kara aviācijā) iekšpusē bij divi neilona slāņi - precīzi kā sieviešu zeķubikses materiāls
20.janvāris 2013, 18:31 | links
 
Akumulators kalpos tik labi un ilgi-cik labi tu ar viņu apiesies, uzlādēsi, neturēsi pustukšu.
Tieši tas pats ir ar auto akumulatoriem, ja kādas 4x reizes gadā palādēsi ar lādētāju tad arī kalpos.
;)
20.janvāris 2013, 16:03 | links
 
Ja nav negativas atsauksmes, tad ganjau labs buus jaanem. Paldies.
20.janvāris 2013, 15:51 | links
 
Nu nezinu...es vienreiz Vartas trīs pa garantiju nomainiju.
20.janvāris 2013, 15:49 | links
 
Ar to garantiju tā i kā i:(
Nesen nesu 10 mēn. vecu,jeb jaunu aķi-Viss esot pa pirmo,nav pamats sūdzībām.To ka pie -5 slodzi netur neviens garantēt negrib.
Pirku vien jaunu- labāko kādu vien ieteca.Pagaidām labs.
Tas par 100 prasto auto lai lektu.
20.janvāris 2013, 15:43 | links
 
opusums
Neviens Tev nekādu ābeci jaunu nepateiks. Aķim ir divu gadu garantija. ja novilks tos divus un pēc tam nosprāgs, tad vari būt priecīgs. savādāk...kā apiesies tā kalpos.
20.janvāris 2013, 15:27 | links
 
Nu jaa laikam visi pa Lielupi nemas.:::)))
20.janvāris 2013, 15:20 | links
 
Sveiki viri. Vardu sakot velos iegaadaaties dzilizlaades akumulaatoru Power all 100 ah.
Kaadam ir sitaas markas akumulatori, karoce labi , vai suudiigi!!!!?????
Nemt vai nenemt?
20.janvāris 2013, 10:11 | links
 
Kolēģi, uz rītdienu steidzīgi vajag laivas akumaulātoru. Varbūt kāds zin, kur var izīrēt?
Zvaniju uz SALMO - visi jau izķerti.
13.oktobris 2012, 11:09 | links
 
liels paldies aiwa!!!
29.augusts 2012, 16:43 | links
 
Paldies AndrisABC ! Parakājos pa netu un atradu info!
29.augusts 2012, 13:02 | links
 
Leopold. Tie lādētāji, kuri paši lādē, uztur un kontrolē akumulatora stāvokli, ir ar pilnu automātisko kontroli. Gēla aķu lādētājiem uz lādētāja/ manuālā jābūt norādītam, kādu akumulatoru lādēšanai tas ir paredzēts, arī MinnKotām viņi ir dažādi.
29.augusts 2012, 11:33 | links
 
sandx, man ir tads 6/12V ar 6 lampinam 1-6A. Kad AKB ir pilns, tad veel 2 lampinas deg! Esmu ladejis daudz x 80Ah uc. arii lielaakus!!! Pameeri spriegumu uz AKB, tad arii redzeesi, cik pilns ir AKB!!
29.augusts 2012, 09:40 | links
 
man ladetajs 12volt 4 amapery tads nenopietns jau ir pa 16ls ,, bet saki ka vinam vajadzetu tik un ta pieladet pilnu?viņam ir lampiņas kas rāda cik ir uzlaledts un vairak pa pusi neiet talak..varetu but ka tas lampiņas nepareizi raada?un ari mašinas akiti biju čomam ladejis tas pats tik lidz pusei lamiņas rāda...
28.augusts 2012, 16:59 | links
up
29.augusts 2012, 00:23 | links
 
Sorry par kļūdu. Bija domāti A (amperi) , bet uzrakstījās volti
28.augusts 2012, 23:05 | links
 
Nezinu, vai ir pieejams tieši uz 10V, bet man autiņam ir 12V CTEK ražojums. Ir redzēti arī citi ražojumi, piem, Bosch
28.augusts 2012, 23:02 | links
 
Kaut kur šeit pat forumā lasīju, bet vairs nevaru atrast informāciju par lādētājiem ar funkciju, kas ļauj pieslēgt gēla akumulātoru pie lādētāja pastāvīgi, lai uzturētu akumulātoru uzlādētu ziemā un laikā kad netiek izmantots. Tāpēc jautājiens kas tie par lādētājiem un kā sauc šo funkciju? Vai Minn Kota oriģinālajam 10v lādētājam tāda varētu būt?
Ceru kad sapratāt par ko es....
28.augusts 2012, 22:38 | links
 
man ladetajs 12volt 4 amapery tads nenopietns jau ir pa 16ls ,, bet saki ka vinam vajadzetu tik un ta pieladet pilnu?viņam ir lampiņas kas rāda cik ir uzlaledts un vairak pa pusi neiet talak..varetu but ka tas lampiņas nepareizi raada?un ari mašinas akiti biju čomam ladejis tas pats tik lidz pusei lamiņas rāda...
28.augusts 2012, 16:59 | links
 
sandx, tā nevajadzētu būt! Tavs lādētajs varētu lādēt nepareizi un 2x ilgāk, bet vajadzētu uzlādēt pilnībā ~ 13,5V. Var būt vaina ir pašā AKB?!
28.augusts 2012, 09:23 | links
 
kur un pa cik varetu dabut normalu ladetaju lai var uzladet 100amp aķīti ? man ir viens ladētājs bet šis tikai līdz 60amp domaats un manējo tikai līdz pusei lādē,vismaz taa lampiņas uz lādētāja uzrāda :(
27.augusts 2012, 19:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager