Akumulators un lādētājs

Būtu nepieciešams zinošu cilvēku padoms!
gintsgg,tu taču tiko piedāvāji komplektu,saki lūdzu cik ar 125 ilgi var nobraukt?
9.jūlijs 2010, 20:53 | links
 
riktīgi sacepušies!
normāli uzlādēta aķa spriegums ir vismaz 12,6V, jo katrā sekcijā ir jābūt 2,1V.
var likt kaut mašīnas aķi, tikai ātrāk nobeigsies.
Ieteikums- meklēt DZIĻĀS IZLĀDES aķi, jo tas turēs vairāk izlādes-uzlādes ciklus, tātad kalpos ilgāk. Minkota aķus neražo, bet līmē tikai savu uzlīmi virsū.
Zinu ka uz Mazās nometņu 33. bija divu ražotāju šādi aķīši lētāks un dārgāks.
Tikai neaizmirsti par normālu IMPULSU lādētāju
9.jūlijs 2010, 22:10 | links
 
Mazkalns:
tas atkarīgs kas Tev par motoru!
piem:
Tev ir Minn Kota Endura 30,viņa patēriņš (5 ātrumi uz priekšu,3 atpakaļ) ir no 1-30 A.Respektīvi,pilnā slodzē Tev pietiks 4- stundām. Ar mazāku robu(jāskatās instrukcija) attiecīgi-ilgāk.
Pats lietoju:
1. Navigator-3
2.Oytland Arrow 500 (2 robi uz priekšu,2 -atpakaļ)
patēriņš attiecīgi 7-12 A.
3.Akumulators Mombat 90. Vairāk par 7 stundām neesmu braukājis,jo pakaļa netur sēdēšanu!
līdz pilnai izlādei neesmu nobraukājis.
9.jūlijs 2010, 22:53 | links
 
kas ir normāls impulsu lādētājs,man tik sdelano v sssr un kvalitātes zīme,vienā galā +12,otrā+6,bet par vidu -.
9.jūlijs 2010, 23:13 | links
 
paldies krietnie vīri,kautko jau google un boot.lv atradu.
9.jūlijs 2010, 23:41 | links
 
Mazkalns ,
par cik copējot ar 5 ātrumu īpaši daudz nebrauc , ar tādu akumulatoru var braukt visu dienu .
10.jūlijs 2010, 01:23 | links
 
Ko tauta saka par šo:
CTEK XS 3600
- Lādē akumulatorus (Wet, MF, GEL un AGM) sākot no 1.2Ah līdz 120Ah.
- Pamatuzlāde 0.8/3.6A
10.jūlijs 2010, 15:58 | links
 
Vēl pastāv labi (arī lietoti) AKB no mobīlo bāzes staciju rezerves barošanas. Šie ir kvalitatīvi želejnieki , kurus maina regulāri un parasti met ārā. Ja ir paziņas, par pudeli var sarunāt!
Kāpēc te baidā ar pieļaujamo izlādi līdz 12V!!?? Pēc "standartiem" parasto svina-skābes AKB drīkst izlādēt līdz 7,5V un tikai tad sākt airēt! Zem šī sprieguma procesi var būt neatgriezeniski!!
P.S. Pats lietoju, ne jaunu, auto 80A/H AKB un līdz airien neesmu nonācis!!!
10.jūlijs 2010, 20:30 | links
 
aiwa: 7.5V? Neticu. Esi tik laipns un iedod linku uz kāda konkrēta akumulatora tehniskajiem datiem kur minēts 7.5v kā drošs (nebojāti elektrodi) pilnas izlādes spriegums nenoslogotam akumulatoram. Kad es rakstīju forumā, tad nepaļāvos uz atmiņu un dubultpārbaudīju jo negribu kādā kopīgas copes reizē dabūt pa zobiem par samelošanu :D Ja precīzi tad 10.8V..12V, atkarībā no ražotāja/tipa. Želejas akumulatoru izlādes ciklu izturība ir +/- pa vidu starp auto akumulatoriem un speciālajiem dziļās izlādes aķiem, tā kā ieteikums vērā ņemams, jo īpaši ja tādu iegūstam par pudeli ;)
11.jūlijs 2010, 15:41 | links
 
aiwa,par 7,5 nebūs tiesa,pats tāpat kā ogden lasīju par 10,7,bet galvenais ir praktiks-pieredze.Vienu sezonu izmantoju aķi ,kas ziemā vairs negribēja dīzli lecināt.Tā kā man elektromotoram pievienota ehalote,tad nepārtraukti varēju sekot rādījumiem,pilna batereja-13,5,jāairē pie10,5(minkota 36),tas ar turist3.
11.jūlijs 2010, 18:02 | links
 
Uz aķīša ir sekojoši dati: 110Ah, 680A, C5-82Ah, C100-120Ah. Ko nozīmē tie C5 un C100?
11.jūlijs 2010, 20:55 | links
 
mazkalns;es nepretendēju uz zinātnisku pamatojumu AKB ilgmūža nodrošināšanai un diez vai to vajag šajā gadījumā. Es uzskatu, ka laivas darbināšana ir specifisks AKB izmantošanas gadījums-maz, diegan dziļu ciklu gada laikā. Tāpēc AKB mūžš ir ļoti atkarīgs no uzglabāšanas nosacījumiem un paša AKB kvalitātes.Man kolēģi savus krutos "M-K" nobeidza nepilnās 2 sezonās un tagad izmanto, kas pagadās pa rokai dotajā brīdī!!
Par 7,5V -zinu, ka pie šāda sprieguma sistēmu automātika atslēdz rezerves AKB. Un pēc tam viss ir OK-http://www.cortex.lv/ru/systems/additions/powersupply/vscs-15.html.
P.S. Cik var nobraukt ar attiecīgām A/H-tas ir vairāk apstākļu jautājums nevis AKB kvalitātes jautājums: laivas lielums,cilvēku skaits,pretvējš,sānu vējš,straumes virziens un cilvēciskais faktors!
11.jūlijs 2010, 21:46 | links
 
Vairis30- tas ir laPs un kvalitatīvs, nav gan pats lētākais, bet lādē arī 185Ah.
11.jūlijs 2010, 21:57 | links
 
Cik ilgi tas labais lādētājs Tev jurciks000 kalpo ja nau noslēpums ha ha ha
11.jūlijs 2010, 22:12 | links
 
Man ir CTEK MULTI XS 7000
Jau 5 gadi nav bijušas problēmas.

bbalais un ar ko ta tu lādē, ja nav noslēpums?
12.jūlijs 2010, 00:14 | links
 
mazkalns uc.: lai izbeigtu diskusiju, manis iepriekš teiktais par 7,5V attiecas uz noslogotu AKB (mani interesē, ko dara AKB braucot). Ja pameklēsi AKB slodzes raksturlīknes, tad arī tos ~7,5V atradīsi!!!
12.jūlijs 2010, 10:22 | links
 
aiwa: par 7.5v pie slodzes tad tā arī vajadzēja pateikt!! nevis cilvēkiem kuriem stāsta par nenoslogota akku spriegumiem (12v), sajaukt galvu.
12.jūlijs 2010, 12:21 | links
 
iekšdedzes dzinēju īpašnieki uz elektromotoru/aķu īpašniekiem skatās ar līdzjūtību...nekā personīga :))
12.jūlijs 2010, 13:43 | links
 
atvainojos visiem, kuri AKB kvalitāti nosaka pēc tukšgaitas sprieguma!!! Es tomērt to darīšu AKB slogojot!!!Sorry!
12.jūlijs 2010, 14:23 | links
 
daddy_j, varbūti līdzjūtība jaizsaka iekšdedzes dzinēja braucējiem, kad tie tā jau necopē vēl pēdējo ēdāju aizdzen no laivas tuvākās apkārtnes.
12.jūlijs 2010, 14:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager