Akumulators un lādētājs

Būtu nepieciešams zinošu cilvēku padoms!
Man ir šis modelis gandrīz vai gadu. Akumulators kā akumulators - strādā, ar mazo MinnKotu ne reizi nav izdevies viņu tukšu nodzīt.
Yuasu Latvijā ieved Ape motors, es pie viņiem pirku.
19.marts 2015, 18:06 | links
 
 
varbut kadam ir kads normals akumulators uz pardosanu? vai ari kads zin kur pa sakarigam naudam var jaunu nopirkt?
19.marts 2015, 13:37 | links
 
Skaidrs, paldies.
19.marts 2015, 13:08 | links
 
Akumulators jem tik cik viņam vajag. Iesākumā tas ņems vairāk, pēc tam mazāk. Bet ja gribēsi dot iekšā piespiedu kārtā, tad notiks kā jau te tika minēts-izvārīsies.
19.marts 2015, 11:59 | links
 
Cik lielu strāvas lielumu Tu domā?
19.marts 2015, 11:54 | links
 
Jautājums šāds: akumulatora lādēšanas strāvas lielums nozīmē to ka, jo lielāka strāva, jo ātrāk uzlādēs akumulatoru?

Nē atrāk uzvārīs viņu .

opusums, 19.marts 2015, 11:10


A ja nopietni?
19.marts 2015, 11:41 | links
 
Jautājums šāds: akumulatora lādēšanas strāvas lielums nozīmē to ka, jo lielāka strāva, jo ātrāk uzlādēs akumulatoru?

Nē atrāk uzvārīs viņu .
19.marts 2015, 11:10 | links
 
Jautājums šāds: akumulatora lādēšanas strāvas lielums nozīmē to ka, jo lielāka strāva, jo ātrāk uzlādēs akumulatoru?
19.marts 2015, 10:30 | links
 
Vai kāds var pateikt priekšā,kā pareizi saslēgt 3 plakanās baterijas lai darbinātu eholoti?

romano, 8.augusts 2013, 18:07

Nopērc 7Ah aķīti un liecies mierā. :)
2.septembris 2014, 20:32 | links
 
Sveiki kungi.
Vai kādam ir nācies lietot ''POWERBAT'' akulumatoru bateriju?
Kādas atsauksmes?
Kur Rīgā var iegādāties?
Paldies.
http://www.andex.eu/product-eng-1850-Battery-12-V-100-Ah-VRLA-Deep.html
29.jūlijs 2014, 20:48 | links
 
Faz. Es visu vasaru nobraukaaju ar laivu Gauja 300r un motoru fladen 36 , aķis 100 ah.
Velcei pietiek ar 2 - 3 atrumu apmeeram 10 stundaam, ja brauc tikai ar 4-5, tad kaadas 3.5 h veel piebildiisu, jo vairaak darbojas ar paarbraukšanu no vienas vietas uz otru (motora ieslegšanu , izslēgšanu), jo vairaak noseežas akm.
Veel var piebilst, ka Babiitee man aķis nosēžas atraak nekaa Lielupee.
16.janvāris 2014, 21:48 | links
 
es to tiiro laiku gribeeju zinaat lai saprotu cik pats atkjis iztur...
reaali pareikjinaaju ka man pa ezeriem... tiiraa braukaashana no vietas uz vietu sanaak apmeeram 3,5h max...
taatad ja reikjinam ka braucu 1/3 no copes laika, tad ar shaadu akji kopaa vareeshu nocopeeties 10,5h kas principaa ir standarta spiningoshanas ceeliens piemeram no 5:00 -15:30

taatad akjis 105Ah/30A=3,5h

un nesakat man neko par benziiniekiem, es visu saprotu... :)
bet babite, engure, kanjieris utt ezeri kur copeeju benzins aizliegts... :(

Faz, 16.janvāris 2014, 16:51

Ar stiklšķiedras laivu pat ilgāk izvilksi. Ar pūsli gan, labi ja tās 3,5-4h izvilksi.
16.janvāris 2014, 16:55 | links
 
es to tiiro laiku gribeeju zinaat lai saprotu cik pats atkjis iztur...
reaali pareikjinaaju ka man pa ezeriem... tiiraa braukaashana no vietas uz vietu sanaak apmeeram 3,5h max...
taatad ja reikjinam ka braucu 1/3 no copes laika, tad ar shaadu akji kopaa vareeshu nocopeeties 10,5h kas principaa ir standarta spiningoshanas ceeliens piemeram no 5:00 -15:30

taatad akjis 105Ah/30A=3,5h

un nesakat man neko par benziiniekiem, es visu saprotu... :)
bet babite, engure, kanjieris utt ezeri kur copeeju benzins aizliegts... :(
16.janvāris 2014, 16:51 | links
 
Neesmu pētījis tagad tos MK Max, pats nopirku 2012 g labāko piedāvājumu - minn kota traxxis 45 variable un 130Ah aķīti, ar komplektu esmu apmierināts pilnībā. Motoram nav ātrumi, viņš tā vienmērīgi paātrinās attiecīgi griežot rokturi, cik sapratu tad tieši uz tā rēķina ir tā aķīša ekonomija! Ja saprot, kam tas paredzēts, tad aķis pietiek un vēl pāri paliek! Vienreiz mēģinājām braukt pa Gauju pret straumi no dzelzceļa tilta Carnikavā, līdz Ādažiem. Aķis nebeidzās, bet pacietība gan, līdz galam neaizbraucām, pārāk lēns tas process sanāk. Pagājušajā pavasari nopirku 20 benzīnnieku, elektro komplekts praktiski vairs netiek lietots. Ja kādam interesē, esmu gatavs apspriest pārdošanu. Ekonomisks un ērts lietošanā - viegli pieregulēt, pacelt, nolaist, regulējams rokturis - super, bet jāsaprot, kam domāts!
16.janvāris 2014, 14:58 | links
 
ir labs, ja lidz ņem 2 lielos aķus, jo neesmu dzirdējis par kādu , kurš redzējis tādu , kas pazist kādu , kurš lēni brauc ar lielu motoru:)

usis, 16.janvāris 2014, 14:16


Man nav vajadzība braukt pulka un dikti ātri! Galvenais, lai tieku uz priekšu, ja ir pretvējšs un/vai pretstraume. Domāju, ja grib braukt ātri, tad elektroverķīts nebūs īstais draugs. Bet, kā tad ar to reklāmas saukli šim verķītim - "tagadiņās brauks cik patīkās, nevis cik āķis ļauj!"
Kur tā ekonomija? Lielie āķi domāti - līdz 125aH vai vēl resnāki?

doks 1959
16.janvāris 2014, 14:24 | links
 
ir labs, ja lidz ņem 2 lielos aķus, jo neesmu dzirdējis par kādu , kurš redzējis tādu , kas pazist kādu , kurš lēni brauc ar lielu motoru:)
16.janvāris 2014, 14:16 | links
 
kurš var pateikt man skojošu lietu:Minkota c2 30 motors...cik stundas pilnaa ruchkaa buus ar 75Ah akji, cik ar 90Ah un cik ar 105Ahskaidrs ka katram razhotaajam jau buus savs... bet nu +/- jau vidējais ir...vai arī pasakiet man cik Wh ēd šis motors pie 4 un 5 ātruma, tālāk pats izreiķināsu... tech data nekur nav minēts...



Faz, 16.janvāris 2014, 12:46


Vasaru nobraukājku ar vecu MK 30. Aķis bija arī vecs želejnieks (5gadi) no mobīlo stacijām. Atlikusī ietilpība 76ah. Pulka braucu pa Daugavu.
1) ja brauc ar pilnu ručku, tad neko ilgi nepabrauksi, jo tam - vizināties naf šāds verķis domāts. Lieliem attālumiem vajag benzīna dzinēju. Pie tam, ja normāli motorīts strādā, tad uz 5 nav jēga vilkt, jo 4 un 5 ātrumam nevajadzētu dikti atšķirties, bet velcēsi, ja nav pretstraume un vēja ar 2 vai 3,
2) atkarīgs ļoti no laika apstākļa - vēja un upes straumes.
Ja vasara, bezvējš un dižas pretstraume, tad novelcēt var 2-3 ātrumā (neilgi pārbraukšanai ar 4-5), tad pietiek 5-6 stundām. Tikko būs pretstraume, pretvējšs, vilnīts ar baltu muguriņu (prsīsies pēc 4-5 ātruma), tā nokausies max pēc 2-2,5h.
Man bija laivā otrs aķis rezervei. Vasarā reti, kad vajadzēja, bet uz rudeni bija bieži jāizmanto. Tad arī piepirku Parsun 5HP. Bet, ja godīgi tad elektroverķīts patīk pulka labāk. Tagad skatos uz MK Max55, jo rudenī ar 30nieku Daugavai brīžiem pāri netiku, jo pūta prom. Ja kādam ir šitas Max55, tad lūgtum pastāstīt - ka viš' tur i'?!

doks1959
16.janvāris 2014, 14:00 | links
 
faz, uz motora , parasti, ir uzlīmēta diagramma!

reāli- tavs motors ar 5 ~ 30A
4~ 22A
3~15A
2~7,5A
1~3A
Tālāk rēķini- 105/30=3,5H , utt.
Vēl ietekmēs AKB kvalitāte uc.

aiwa, 16.janvāris 2014, 13:04


o paldies, tieshi tas kas mani intereseeja...
16.janvāris 2014, 13:51 | links
 
moška noder ko citi ir izpētījuši

http://tufox.com/hobie/TrollingPerformance.html
16.janvāris 2014, 13:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager