Makšķernieku teltis

izlasīju šo diskusija, tā arī netiku skaidrā, kā lai piestiprina telti pie ļadus.... teiksim, ar parastajām koka skrūvēm varētu būt labi?
3.februāris 2012, 20:22 | links
 
Ar šitām ir ok.
3.februāris 2012, 20:34 | links
 
kaut kur forumā ir bildes ar paštaisītiem mietiņiem. paņem parastas koka skrūves(ja nemaldos 6 vai 8 mm) un piemetināt aukšā šķērsām kādu naglu, lai veidojas T burts. esot labs variants. viegli ieskrūvēt un labi turās.
3.februāris 2012, 20:35 | links
 
Ja ir nauda tad šādas nopērc
3.februāris 2012, 20:36 | links
 
Tādas viņas ir (foto no Vabuļkina arhīva):


Bet šie arī ir labi, vienīgais ir jāpiekrīt Vabolei, slapjā ledū no sākuma būs grūti iekšā, jo vidū sprūst ledus (foto arī no Vabuļkina arhīva).
3.februāris 2012, 20:44 | links
 
Vairi, tās kokskrūves var ieskrūvēt tādā cietajā, tīrajā ledū, kāds tagad ir uz Peipuļa ?
3.februāris 2012, 20:59 | links
 
mmmartins
Ir speciālas ledus skrūves...nopērkamas DEPO
3.februāris 2012, 21:11 | links
 
Tās apakšējās jau ir speciālās!!
3.februāris 2012, 21:57 | links
 
http://www.eurostore.lv/index.php?productID=103561
Vai ar šādu telti ir kāds darbojies - izmantojis ziemas copē? Kādas atsauksmes? Izskatās viegli transformējama, cena piemīlīga, turpat apakšā "pamācības video"!:)
8.februāris 2012, 14:34 | links
 
es domāju ok, man ir tāda pat, tikai bez grīdas, šī varētu būt labāka. silikt un uzlikt elementāri, galvenais uzreiz kādu stūri nostiprināt pie ledu, savādāk nepanāksi:) es pirktu
8.februāris 2012, 14:42 | links
 
Es gan izvēlētos šādu labak http://www.babystore.lv/pics/products/mid/201007141807473CWQ.jpg
8.februāris 2012, 14:52 | links
 
Karlens, paldies, es nopirku tādu telti, bet nemācēju salikt kopā viņu, tagad mācēšu.....
8.februāris 2012, 14:55 | links
 
Jurik, tas Tu tajā teltī? ;)
Salikt un izjaukt izskatās vienkārši, taču telts pati izskatās tāda "ļurīga"! :D
8.februāris 2012, 15:02 | links
 
toties kā ezera karalis un āķabrāļu ordeņa mestrs var justies:) Taga skatos visādas automātiskās versijas, bet māc šaubas par kārtīgu abs plastmasu pielietojumu lētā gala izstrādājumos. Kas attiecas uz tām atsperteltīm - tās pēc definīcijas ir ļodzīgas.
8.februāris 2012, 15:11 | links
 
Tieši "ļodzīgums" arī mani attur droši vērt maku dēļ šī izstrādājuma! Uznāks uz Peipusa orkāns un saspiedīs mani starp visām 4 sienām!
Vapon, kā tur ir? - esi sēdējis nopietnā vējā tajā teltī? - kas notiek, kādas izjūtas? ;)
8.februāris 2012, 15:17 | links
 
Kārlēn! Nu lūk. Manis piedāvātajai versijai ir visai aerodinamiska forma. Līdz ar to ir izredzēs, ka orkāna gadījumā paspēsi ar karoti izgrebt ledū eju un noslēpties tuvāk zivīm.
8.februāris 2012, 15:20 | links
 
Karlens, es tādu jau iegādājos, Daugavpils tirgū, cena tikai 10 Ls un nav zila...:) iemēģinājis vēl neesmu, bet domāju, ka pūtiena laikā piesiešu pie bora...
8.februāris 2012, 15:22 | links
 
Jurik! Pamatojums mani uzrunāja! Jāņem Tevis ietektā... :D
8.februāris 2012, 15:23 | links
 
Iepriekš biju lietojis šāda veida 8-niekā salokāmo telti bez grīdas, uzstādīt un nojaukt elementāri. Bet bija viena problēma, ka man sēžot uz saliekamā krēsliņa galva dūrās griestos. Nopirku vidējā izmēra Holyday automātisko dzelteno telti. Izmērs un augstums ok. Esmu drusku vīlies citās lietās. Vējainā laikā uzstādīt un nojaukt, salikt somā ir sarežģītāk. Aizņem 3x vairāk vietas. Apakšu blīvi nostiprināt pie ledus ir grūti par spīti tam, ka ir tās melnās papildus malas. Stiprāks vējš tāpat grib zēģelēt pa apakšu. Lodziņa sānu malās aizdares ar rāvējslēdzējiem nav veiksmīgs risinājums. Stiprāks vējš purina to lupatiņu un aukstais gaiss nāk iekšā. Vajadzēs piešūt papildus ļipučkas.
Vējā purina kā vienu, tā otru, bet tas nav traki.
8.februāris 2012, 21:22 | links
 
karlens. protams, ka vējš viņu kustina, ja tā stāv tukša, pielieks arī pie zemes, vējš rimsies būs atkal augšā. sēžot iekšā jau galvenais ka nepūš, var ielikt svecīti. es domāju, ka jebkuru telti klajā laukā vējš pluina, tad jau vajag vadāt līdz koka būdu. augumam gan ir nozīme, man ir 171 un ir ok, ja garāks, vajag augstāku. ir lietota tāda arī peipusā
9.februāris 2012, 11:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager