Kur ir patiesība?

lūk jautājiens-noteikti ka interese par apsaimniekošanu būs lielajiem ezeriem-a ko ar pārejiem darīs?
Lielās upes atdot kādam saimniekot neatbalstu nepakam.
10.janvāris 2011, 19:44 | links
 
Negribas jaunu ļembastu taisīt, bet parasti pret kārtību ir pārkāpēji un tie, kuriem kārtība traucē. Ak jā - un sievas parasti ir PRET. Da pret jebko :))))
10.janvāris 2011, 19:47 | links
 
atdot visu apsaimniekošanā&prihvatizācijā vai neļaut izzagt pēdējo kas valstī ir palicis-ir divas dažādas lietas!!!!!!!!
:)
10.janvāris 2011, 19:52 | links
 
Apsaimniekošana jau nav privatizācija!Tās ir tiesības aizdzīt tīkleniekus vai pudeļu dauzītājus nafig!Mēs jau esam ausekļi kas domā uzreiz kā uzvārīties,ibio!!! Katrs ezers jau domāts savām zivīm,es par Latgales ezeriņiem,vienā tik karūsas citā,asari,trešājā līdakas,domāju kādos 5 gados varētu labi uzlabot zivju resursu ja pareizi visu saštuko!Finktieris par vienu konkrētu ezeru!Domāju kur sākās biedru naudas tur pajūk viss!
10.janvāris 2011, 19:58 | links
 
Eu- kas te, kaut ko jau dala??? Un es nezinu??? Es arī gribu!!!
Ja nopietni, mana doma ir vienkārša, varbūt, pat primitīva. Ja kādam ir spēks un varēšana, tad apturiet esošās situācijas pasliktināšanos!!! Līdz brīdim, kamēr TV raidījumā "Nekā personīga" nebūs jāskatās sirdi plosošas nejēdzības par Valstī notiekošo, kas tieši saistītas ar lemttiesīgo personu izdarībām, t.i., klajām , nekaunīgām cūcībām. Domājat, ka VIŅIEM rūp, kas notiek ar tādu sugu kā MAKŠĶERNIEKI un Latvijas ūdeņiem kā tādiem??? Ha, ha, ha... Neticiet? Pajautājiet eMKam, kā viņam vedās iesāktais krusta karš pret visiem pazīstamo naudas maisu.
Un pa starpu tie, kuri uz šī saduļķotā ūdens bāzes vēlas piebriedināt savus maciņus. Kur kāds tusiņš, tur kāds amatiņš, tur arī kāda naudiņa! PHE!!!
Kātelis šeit runā kā pravietis- ieklausieties! Ko aprejat Ašukaini? Viņa koments šodien, 9:51, Jums šķiet muļķība??? Kur novados atgriežas MK nauda, ko, a ko? Vai Valsts kontrole šito iestādījumu pārbaudīt nav tiesīga? Vai, kas droši vien ir ticamāk, līdz tādiem "sīkumiem", šiem rokas nesniedzas...
Kādi klubi, kāda apsaimniekošana, kādas licenzes?!? Mājai vispirms pamati jāieliek un tikai tad var sienas būvēt un jumtu uzlikt, vai ne, GKL un Kilka!?! Bet, ja Jums ir duka, cīnieties! Un lai Jums izdodas!
P.s. Pirms kādu nošaut (vainīgajiem tas būtu vieglākais sods, jo ātra nāve! :))) ), vainīgajiem par iepriekšējos gados piekoptajām nejēdzībām būtu jāliek ATBILDĒT!!!
Tik daudz sakarīgu postu sen nebija nācies lasīt- visus pat nepiesauksi, tādēļ neuzzināsiet uz pirmo rāvienu, kurus atbalstu, kurus nē. Vienu gan teikšu- Urmāsa priekšlikums, manuprāt, būtu rīcības programmas pats sākums.
Fū, kā piekusu!!! Kurš teica, ka smagi ir stādāt ar lāpstu??!!??
:DDD
10.janvāris 2011, 20:01 | links
 
Tāda abstrakta muldēšana vien te sanāk, vienīgi Urmaasam(varbūt vēl vienam otram) redzu konkrētus priekšlikumus, kurus varētu arī atbalstīt.
10.janvāris 2011, 20:02 | links
 
sagittario - neviens neteica, ka jāsāk ar apsaimniekošanu. Tā ir drīzāk nākotnes vīzija. Protams, ka jāsāk ar pamatiem. Bet neviens (pat ne Tu :D) nevar aizliegt nākotni apcerēt. Jo savādāk kārtības nebūs nekad! :( Nesaprotu, kāpēc cilvēki liek "=" apsaimniekošanai un privatizācijai, nu, piedodiet ;) Kritizēt idejas visi ir meistari ;)))
P.S. Deputāts, deputāta radinieks, tuvu stāvošs, pat nevienā partijā neesmu :) Vispār tagad pat valstī neesmu :)
10.janvāris 2011, 20:23 | links
 
viss jau sāksies ar mazumiņu, vai pareizāk ir teikt- sācies. Daudzi atmodas laikā, kad bija saķērušies rokās uz via Baltica, nemaz nedomāja, ka drīz kūdras purvi, grants karjeri, dolomītraktuves nepiederēs latviešiem. Kas tad vēl ir atlicis, no nacionālajām bagātībām?!
Lai piedāvātu konkrētus priekšlikumus, ir jābūt mērķim, plānam ko jāsasniedz. Pašlaik, es ne no vienas personas, ne ministrijas neesmu saņēmis šādu piedāvājumu. Tā kā, neredzu mērķi šādām neauglīgām, miglainām pārunām. Tīrākā laika šķiešana, kā tas bija "Siltajā" ķēķī
10.janvāris 2011, 20:43 | links
 
Kilka- Es Tevi godāju un Tavu viedokli arī!
Mani besī nesaiste ar šodienas realitāti. Gaiss virmo, kā dažam gribas piesist LVM un arī Latvenergo. Un te vēl ūdeņi!!! PiZDec, vienkārši!
10.janvāris 2011, 20:46 | links
 
Kilka
kā tad nosaukt pasācienu-ja brīvi nevaru pamakšķerēt apsaimniekotā ezerā&upē=sauc kā gribi,tā pat tā ir tieša vai netieša prihvatizācija!jo brīvas piekļuves pamakšķerēt ta navāa!!!
:)))
10.janvāris 2011, 20:48 | links
 
P.s. visiem ieinteresētajiem!!!
Jau tagad man ir būtiski izlasīt datu bāzē, vai ūdenstilpne ir publiski pieejama vai nē. Jau tā ir problēma ar zemju privātīpašumu, lai piekļūtu kādam konkrētam mērķim. Kā atpestīšana nāk infa, ka konkrētais meža stūris ir LVM, tātad bišķiņ arī manējais!!! :DDD
10.janvāris 2011, 20:55 | links
 
Būtībā man ir... ehhh, padiskutēt brīžam ir interesanti. :)))
Urmaas, pasaki man tā godīgi - vai tad, piemēram, pie Māra ir slikti??
10.janvāris 2011, 20:55 | links
 
Kilkan un pie Buma arī nesūdīgi :DDDDDDDDDDDDDd
10.janvāris 2011, 20:57 | links
 
bums - nezinu, bet šogad noteikti ceru pārbaudīt ;)))
10.janvāris 2011, 20:58 | links
 
Bums- Tu NOTEIKTI nožēlosi savus vārdus, jo pie tiem TIKSI TURĒTS!!!
:DDDDDDDDDDDDDD
10.janvāris 2011, 21:02 | links
 
visā ir loti nozīmīgs aspekts - kontrole. Kas to veiks? Mistiskā kluba biedri kuriem katram ir savs darbs neskries maliķus jebkurā dienakts laikā ķert kā arī to nedarīs noēdies taukmūlis kas būs kluba goda biedrs.
10.janvāris 2011, 21:26 | links
 
Kilka
vaitad es kādreiz esmu teicis,ka pie Māra ir slikti???
es tikai nevēlos,lai visas LV ūdenskrātuves par tādām pārvēršas!!!
:))
10.janvāris 2011, 21:35 | links
 
urmaas - visas noteikti nevajag un to arī neviens nepiedāvā.
10.janvāris 2011, 21:45 | links
 
Kilka , jā Tu gribi kaut ko darīt , tad brauc un dari , sēdēt UK un tēlot umniku ir viss vieglāk , jā nē , tad mēs paši zināsim ko mums labāk vajag , bez kādām aizjūras pamācībām .
Apsaimniekošana nozīmē nomāšanu no valsts , pēc likuma jā gadu esi nomājis , ir tiesības iesniegt privatizācijas pieteikumu , kad būsi privatizējis , vari pārdot dāņiem , vāciešiem , angļiem , jebkurām ! Latgalē jau ir pilns ar dāņu , vāciešu un vēl visādiem mednieku klubiem , ar privātiem mežiem un visu kā vajag . Cik tajos klubos ir uzņemti vietējie mednieki ? Neviens ! Tas pats būs ar prihvatizētiem ezeriem , neviens netiks klāt , ne makšķernieki , ne tīklinieki , neviens . Tikai kāds taukmūlis būs piebāzis savu ķešu , un tas arī viss .
10.janvāris 2011, 22:46 | links
 
no pļāpām par sīkzivju saldēšanu līdz valsts nozagšanai, kā Saeimā,nez kur nācijas zieds, inteliģence tusē, ka klusē, acīmredzot naf aktuāli
10.janvāris 2011, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager