Kur ir patiesība?

Tjipa - mērķis attaisno līdzekļus ? :) partijas skola.
18.marts 2011, 19:44 | links
 
Man patika Jāņa B teiktais--dariet kā zinat, BET neaizmirstiet uz kādu mērķi ejat.
18.marts 2011, 19:43 | links
 
Neviens neliedz SIA veidot audzētāju vai tirgotāju biedrību, pieļauju, ka tādas jau ir, piemēram, Latvijas tirgotāu asociācija. Lūdzu - sūtiet pārstāvi. Ja katrs SIA piedalīsies balsošanā kā viens pārstāvis, tad copmaņu organizācijas, klubi nekad arī neradīsies, ierindas copmanim nebūs kur ņemt dalību lēmumu izstrādē un ietekmēšanā. Man ir 5 SIA - nu un? tad es no katras atsūtīšu pa pārstāvim un iebalsošu kur un ko vajag? Vai vēl sliktāk - nobloķēšu lēmumu, kuru vajag visiem citiem... To taču mēs negribam? Mēs gribam stipru copes organizāciju, kura mūsos ieklausās.
18.marts 2011, 19:42 | links
 
Es nesaprotu, par ko cēliens? Sadarbības padomes principi ir fantastiski vienkārši un nauda nav vajadzīga. Tā kā Sadarbības padomē darbojas juridiskas organizācijas, pieņemsim klubi. Sadarbības padomes vadīšanu rotācijas kārtībā uzņemsas viens klubs, kas arī visu nodrošina. Kas sadarbības padomei vajadzīgs - dators, telefons lai izziņotu sapulces? Pasākumus var rīkot ZM. Domāju ZM neliegs savu atbalstu.

Kādi tur vēl izdevumi. Vienīgais - reģistrācija, mājaslapas izveide vai kas tamlīdzīgs. Tam var visdi samesties, vai pieteikties valsts atbalstam.

Nauda nedrīkst būt galvenais. Galvvenajam ir jābūt idejai un vēlmei to realizēt!
18.marts 2011, 19:37 | links
 
SIA statūtos var ierakstīt ko vien grib, kaut vai zivju eksportu uz marsu:))) Kurš izvērtēs, kurai SIA ir tiesības piedalīties, kuram ne??
Tonis pareizi saka, tirgotāji, audzētāji, makšķerlietu "apgrozītāji" utt. ir SIAs.....
18.marts 2011, 19:34 | links
 
V.S.O.P. Kaut kā saskatu zināmas pretrunas tavā tekstā. Audzētāji un tirgotāji porasti tiek pārstāvēti kā SIA.
18.marts 2011, 19:22 | links
 
Kamēr veicu tālo attālumu līdz mājām, spriedelēju pie sevis par Sia iesaistīšanos. Gan vajag, gan nevajag. Jo itkā jau, kas zem sia var mierīgi atrast tuvāko biedrību un iestāties, lai tie tālāk deliģē viņu idejas utt.
18.marts 2011, 19:10 | links
 
Guntarski- pagaidām es esmu pats par sevi, ja būs vajadzība(jūtu ka ir laiks) varu piedalīties visā...mani principi zināmi !
18.marts 2011, 19:00 | links
 
Video ir vienā gabalā 3 gabalos - 400 Mgb un 2x2 gigi. Es pat nenojaušu - kur to var uzlādēt un cik laika tas avrētu aizņemt. Tika filmēts, lai nebūtu jāpieraksta, visi texti utt, kas ko teca.

Ir skaidrs, ka MOSP vai MSP vai kā tur viņu nosauks ir jārada.

Ir skaidrs, ka visiem, kuri tur piedalījās nav nesavtīgi mērķi un dažas zemteksta idejas tur jau spīdēja cauri. Bet par tām publiski bez komentāriem, vispirms jāpārliecinās.

Par viedokli, ka šajā padomē var iestāties un darboties tikai biedrības(sabiedriskās organizācijas), nevis jebvaikurš SIA .... nu tam ir viens pamatojums. Šeit vajadzētu darboties tikai patiesi ieinteresētiem nozaru pārstāvjiem, audzētāji, tirgotāji, apsaimniekotāji, copmaņi, kuri ir apvienojušies nozares labā.

Par struktūru - pilnsapulce ievēl padomi, padome izraugās valdi, kura izvirzītos jautājumus sagatvo un risina, balsošanas mehānisms, padome - daudzskaitlīga un tiek veidota pārstāvot visus iesaistītos interešu lokus, valde - darba zirgs, padome - kučieris.

Diemžēl nezinu, vai nākamā nedēļā tikšu pie neta izpētīt Stikuta radītos statūtus, bet aiznakamnedēļ noteikti pieķeršos.
18.marts 2011, 18:55 | links
 
Roli, Tu jau arī darbosies, uz vietas reģionā, savā biedrībā. Mans jautājums bija par "jumtu"...
18.marts 2011, 18:53 | links
 
Es varu darboties brīvprātīgi, bet uz Rīgu nevaru tikt, dārgi sanāk....Atbalstu Ergli un viņa publiskotās idejas.
18.marts 2011, 18:44 | links
 
JST prognozes par aktivitāti piepildās:))) Es ar šodien netiku, un tā jau droši vien daudziem. Tādēļ arī nepretendēju uz amatiem, vai aktīvu darbību, jo tur vajag daudz brīva laika. Bet kad tad es makšķerēšu!!!??:)))
Vai tiešām būs kāds, kurš par velti strādās, tajā sadarbības padomē, nezinot neko par nākotni??
Mans priekšlikums, no katras MK 5%(piemēram) sadarbības padomei. Un tad būs skaidri zināms, cik naudas saņemts, un varēs prasīt kur tā palika. Pārējā, piesaistītā naudiņa(dažāda), lai tiek zivtiņām. Citādi var gadīties, ka tādu sadarbības padomi maz kas atbalsta, un arī biedrībām var izrādīties trūcīgi ar naudiņām, un tad čiks vien iznāks:)))
Man īsti nav skaidrs, kur un kā un kad radīsies cilvēki(amatpersonas) sadarbības padomē. Un cik viņu tur būtu vajadzīgs būt? Varbūt viens direktoriņš rīkotājiņš, un sekretāre/grāmatvede??:))
18.marts 2011, 18:39 | links
 
Jāgaida video no VSOP.
18.marts 2011, 18:08 | links
 
īsāk sakot, aktualizējas jautājums par MRK izveidošanu un biedru pulcināšanu kopā. Principi tie paši vecie, minimāla biedra nauda, vienkārša un pārskatāma struktūra utml.


Statūtus jau apspriedām, vēlreiz pārrunāsim un jādibina augšā.
18.marts 2011, 16:59 | links
 
ik pa brīdim ieminējās par finansējumiem, MK naudām utt, bet tos pagaidām neskāra, tie tiks risināti laika gaitā pa vienam.
18.marts 2011, 16:57 | links
 
Tikko no Sadarbības padomes sēdes, īsa atskaite:

Sanākuši bija ašpadsimit cilvēki: eerglis, zaraza, aiviss, VSOP, eMKa, NG, JST, Simsons, Olte tad vēl bija Bērziņš no Siguldas mušotājiem, un vēl 2 kurus nesadzirdēju.

īsumā, kas tika nolemts:

Organizācija apvieno visus ar makšķerēšanu saistītos;

Organizāciju veido tikai juridiskas organizācijas (tajā skaitā SIA, bet par to vēl būs diskusijas, jo bija iebildumi VSOP un Oltem);

Organizācijai ir plaša valde, ne tikai pēc reģionālā principa, bet arī pēc strukturālā (mušotāji, karpinieki utt) + VSOP ieteica veidot padomi, kur tiek lemti jautājumi un valde tos izpilda;

Organizācijai ir skaidra un caurskatāma struktūra;

Tika runāts arī par veto tiesībām, bet tās palika gaisā karājoties, pie statūtu rakstīšanas šo jautājumu varēs pacelt augšā;

Sākotnēji organizācija darbojas bez finansējumam, vēlāk aktualizē šo jautājumu, kad jau ir kāda daļa darbu paveikta;

Sadarbības padomei nevajadzētu pārvērsties par vides klubu, kā tas ir LMA;
18.marts 2011, 16:55 | links
 
mirtin, protams, ka organizācijas mērķis ir forumā tirzāto problēmu risināšana un ne tikai. Bet lai problēmas risinātu nepieciešams iegūt zināmu pārstāvniecību ZM un VARAM (vai kā nu tur tagad to Vējoņa kantori sauc).
Lai problēmas precīzāk definētu un apzinātu, nepieciešams izveidot Biedrību kura savāktu informāciju un meklētu risinājumus, sēžot pie viena galda un diskutējot. un tad ar jau gatavu rezultātu dodas uz ZM vai pie Vējoņa sakot šitā domā makšķernieki, tam piekrīt arī pašvaldības. utt
18.marts 2011, 08:51 | links
 
patiesībā šīs lietas vajadzēja neviss te publiski muļļāt, bet sapulcēties un nolemt aiz slēgtām durvīm. Mācieties no AŠ puišiem , tur neko daudz nerunā , bet viss notiek. Un Joņs ir no tā kaluma, viņš nekur nediskutē, bet vērīgi lasa ko mes te spriežam un štuko .... . Dodu 90 % ka viņs ar savējiem iekš Zemkop. min. ir sarunājis, un viņam pateikts, : "Jani, dabūsi naudu un visu pārējo, tu tik visu sakārto lai šums nebūtu"

jāiet gulēt, rīt sams jāķer
17.marts 2011, 22:40 | links
 
Duglas,tāpēc jau jādibina tā mazā biedrībiņa lai pēčāk dibinātu lielāku apvienību ,kas vēl pēčāk varētu pavērt muti vaļā...
17.marts 2011, 22:37 | links
 
tonis - tas ir jāņem vērā , ka lielas firmas šeit bīdīs un arī izbīdīs savas intereses, tā tas ir visur. Svarīgi lai citiem arī ko atstāj. Ja izdotos vienam copmajnu baram normāli vienoties , tad varētu šitādus vismaz kontrolēt, lai negrābj par daudz

p.s. samu nenoķēru arī šodien, tu kaut ko vakar ne tā sastāstīji
17.marts 2011, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager