Kur ir patiesība?

zaraza 11.janvāris 2011, 18:44
Man ir vairāki paziņas kuri nav kaislīgi makšķernieki,bet grib uz copi-2reizes uz ledus un 2 reizes vasarā.Tad kapēc viņiem būtu jāpērk karte 3 mēnešiem par 5Ls.?
11.janvāris 2011, 19:08 | links
 
Var jau ar tagad nesūtīt bet pie kopsavilkuma gan būs jāaizsūta savs vārds, uzvārds savādāk sanāks ka murgs@bebrs būs par to un šito :D
11.janvāris 2011, 19:02 | links
 
bebrs;priekš kam kopēt un sūtīt?te jau viens bija sataisījis sarakstu,to tad arī var sū'tīt.ja der manas idejas drīkst sūtīt mirtinam ,labas lietas labā uz autortiesībām nepretendēju!!!
11.janvāris 2011, 19:00 | links
 
daddy-j;labs jautājums 11.01.12:20.to vajadzētu uzdot 21. janvārī!!!
11.janvāris 2011, 18:55 | links
 
Jūras piekrastē arī prasktiski visas tās zivis ir tīklos
11.janvāris 2011, 18:55 | links
 
Pilnībā piekrītu Bebra 6 punktiem.
Bet negribas pat dzirdēt, ka varētu pat domās pieļaut sākt copi no laivām ar 1.jūniju!
Esmu arī aizsūtijis pieteikumu par dalību forumā, tā kā vajadzētu būt vairāk reāliem copmaņiem uz vietas tur kur spriež, diskutē par mūsu hobija nākotni.Ceru, ka ar savu dalību kaut kripatiņu būšu devis visai šai copes (ne)būšanai lai nākotnē būtu vairāk copes prieki uz ūdeņiem:).
11.janvāris 2011, 18:55 | links
 
daddy_j...

Lai jau tie zvejnieki dzīvo, bet lai zin savu vietu un nelecas, ka ir pasaules nabas un meganozare. Viņi ir subsidējams kultūrvēsturisks mantojums, kas pats izdzīvot brīvā tirgus apstākļos nav spējīgs. Runājot par zivīm tirgū, tad, kā jau gintsgg minēja, tad tirgus būs pilns ar audzētavu zivīm nevis šaubīgas izcelsmes nobendētiem līķiem.
11.janvāris 2011, 18:51 | links
 
Es jau ar neceru ka pirmais punkts pilnībā piepildīsies. Bet ir jāparāda attieksme, ka makšķerniekam nav vienalga, savādāk nakošgad ūdeņos atnāks piemēram tikai 10% no MK naudas. Nakuj tad tik tiešām MK pirkt.
11.janvāris 2011, 18:50 | links
 
Pilnībā varu piekrist Bebra priekšlikumiem 3.-6. punktiem. 1. punkts jau arī nav slikts, tikai pilnībā utopisks, savukārt 2. punktā neredzu jēgu tik smalkam sadalījumam pa sekundēm. Manuprāt 10Ls gadā (tobiš zem 3 santīmiem dienā!) jau tā ir neadekvāti maz - drīzāk varētu atļaut kā Igaunijā ar lazdas kātu makšķerēt vispār bez kādām atļaujām (ja vari nopirkt makšķerkātu un spoli, tad arī 10lašus kartei sakasīsi!). Pārskaitīt uz banku gan būtu ļoti laba pārmaiņa.
11.janvāris 2011, 18:44 | links
 
Daddy , par 5 punkta komentāru , zivju ēdāji , kuri nav makšķernieki , neteiks neko , jo tirgus būs pilns ar zivīm tāpat , no privātām ūdens krātuvēm , no jūras zveiniekiem , un ar importētām . Kad tirgū runāju ar pārdevēju kāpēc viņi tirgo zemmēra līdakas , šī smējās , viņa teica , Somijā jau citi noteikumi , un tad pajautāja : Vai Tu tiešām domāji ka visas šeit nopērkamās līdakas ir no Latvijas ?
11.janvāris 2011, 18:41 | links
 
Bebrs :)) nu ar mūsu priekšstāvjiem viss ir iespējams, un finanšu ministrijā mums arī ir ģēniji! Es zināju, ka viņi ir no citas planētas, tikai nezināju, ka no tik tālas :))
11.janvāris 2011, 18:14 | links
 
Vai ārzonas konts Kiamanu salās :D
11.janvāris 2011, 18:10 | links
 
Bebram taisnība! Savādāk ieliks kaut kādu ''Privatbanki''
11.janvāris 2011, 18:08 | links
 
Pie MK samaksas kontā noteikti jāpieraksta klāt ka kontam uz kuru skaita jābūt populārākajās bankās - Hansa, Uni, Krājbanka utt. Savādāk ka nesanāk par pārskaitījumu maksāt vairāk kā par MK cena
11.janvāris 2011, 18:04 | links
 
bebram labas idejas, aizbliezu mirtinam savu redzējumu un CC jums:

"1.Zivju fonda budžetā ienākošo nauda visu atgriezt atpakaļ ūdeņos nodrošinot inspektoriem motivējoša algu, degvielu, aprīkojumu, palielināt inspektoru skaitu utt., obligāti veikt stingrāku inspektoru kontroli, VVD mājaslapā ik mēnesi publicēt atskaiti par konkrēti katra inspektora paveikto"

vajadzētu atskaiti par ZF ieņēmumiem (no MK, no soda naudām u.c.) un atskati par līdzekļu izlietojumu (algas, pasākumi, zivju krājumu papildināšana u.c.) tā būtu nodrošināta caurskatāmība, kas ir galvenā problēma manuprāt. Tas, cik % aiziet budžetā un cik zivīs, ir otršķirīgs jautājums, ja nav saprotams cik ienāk un kur aiziet, tad var uzskatīt, ka viss aiziet "pakaļā"...
-----------------------

2. Samaksa par MK veicama kontā ar elastīgākiem termiņiem((a)1 dienas - Ls 0.50,14 dienu - Ls1, mēneša - Ls 2, 3 mēn Ls 4, 6 mēn Ls 6 ,12 mēnešu LS 10), maksājumus veikt bankās.

Jāpanāk, lai likvidē tās papirkas ar nākošo gadu, bet spēkā ir maksājuma rīkojums vai sms kā igauņiem, (nu lai aizbrauc un papēta, kā viņi to izdarījuši) vai arī kā par auto stāvvietu norēķinās utt.

par cenām un termiņiem varēs spriest pēc tam, cik gradācijas un kādas cenas. Galvenais likvidēt izdevumu posteni "karšu izgatavošana".
------------------

3.Nepieciešams atvērt makšķerēšanas noteikumus diskusijai par grozījumu veikšanu(izņemt šķērseņu liegumu u.c.),

MN ar šķērseņu aizliegumu ir aisberga redzamā daļa...Ir jāatver zvejniecības likums un Vides aizsardzības likums, lai tie atbilstu ES direktīvai 2004/35/EK par atbildību vides jomā. Tad jāsakārto attiecīgie izrietošie MK noteikumi.
-----------------------

4.Publiskiem ūdeņiem jābūt ir viegli pieejamiem nopērkot MK ar atsevišķiem izņēmumiem LM viedā, LM jābūt pārskatāmai, tās organizētājiem par pienākumu jāuzliek ik ceturksni internetā publicēt ieņēmumus(izdevumus), veikto pārbaužu skaitu, citas darbības saistītas ar mazuļu ielaišanu, apkārtnes sakopšanu utt.

Kas pārrauga LM darbību? - zivju fonds? tad tas pārskats iekļaujams 1. punkta pārskatos
---------------------------

5. zvejas(tīklu un murdu) pilnīgs aizliegums iekšējos ūdeņos(izņemot privātos)

strīdīgs priekšlikums. tātad mēs likvidējam profesiju "iekšējo ūdeņu zvejnieks"? tas nozīmē, ka Latvijā vairs nebūs iespējams legāli nopirkt Latvijas saldūdens zivis - līdakas, brekšus, līņus, asarus, raudas? jo makškernieku noķertās pārdot nedrīkst...nez ko par to domās pārējie patērētāji, kas nav makšķernieki?
-----------------------------

6. Kategoriski nepiekrītu ūdeņus nodot klubu apsaimniekošanā tādejādi ierobežojot manas cilvēktiesības brīvi makšķerēt publiskos ūdeņos.

vajadzētu noteikt kritērijus pēc kādiem nodod apsaimniekošanā. Nevajadzētu "apsaimniekot" upes un lielos ezerus un zivīgos ezerus...Varētu nodot apsaimniekošanā mazus, nezivīgus ezeriņus a-la lobe vai kaķītis...un lai apsaimniekotājs rāda ko māk!
11.janvāris 2011, 18:00 | links
 
Nu naudiņu atpakaļ neviens nedos, nesapņojat! To, ka kartēm ir jābūt dažādām cenām un termiņiem, tas gan fakts! Es, piemēram, ziemā necopēju. Kāda figa pēc man jāmaksā par laiku, kuru nepavadu pie ūdeņiem? Jā jāmaksā, tad paskaidrojat par ko! Inspektorus redzu regulāri, tikai ne pie ūdeņiem, bet mūsu bistriņā!
11.janvāris 2011, 17:57 | links
 
pēc gadiem būs lielā vērtē /kolekcionāriem/:DDDDDDDDD
11.janvāris 2011, 17:57 | links
 
es mierīgi varu piestādīt rēķinu ,jo man ir saglabātas visu gadu makšķernieku kartes no pirmās līdz pēzdīgai :DD
11.janvāris 2011, 17:56 | links
 
Gints
Birk-of
11.janvāris 2011, 17:51 | links
 
Man ienāca doma lai nosauc vārdā tos makšķerniekus , kuri lūdza dubultot MK cenu , jā nevar , kartes atkal 5 Ls un par šiem gadiem kad maksāts 10Ls - naudu atgriezt atpakaļ . DDD
11.janvāris 2011, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager