Kur ir patiesība?

Es dotos, tikai kā par neražu, tā ir darba dienā!
11.janvāris 2011, 14:18 | links
 
Cik no šeit rakstošajiem ir gatavi paši uzturieni uz turieni doties? Priekšlikumi, tas ir labi, bet nav jau zināms ko citi sagatavojuši. Ja uz vietas liekas ka kāds sāk dzīt pilnīgu sviestu var vismaz izvilpt! Tā kā zināms arī ir attieksmes paušana.
11.janvāris 2011, 14:16 | links
 
Kātel tāpēc ka tava profila bilde raksturo tavu īsteno būtību .
11.janvāris 2011, 14:15 | links
 
Kaat , tu pēdējā laikā biji sācis tīri sakarīgus komentārus rakstīt , bet pēdējais nu galīgi garām .
11.janvāris 2011, 14:15 | links
 
Kaats

Izlasi, Mirtins apkopos un ieliks Blogā apspriešanai... Necepies.
11.janvāris 2011, 14:10 | links
 
Par tiem oranžajiem, nevaja te laist šķidru! Godīgie''vienotie'' jau konkrēti ielīda MK naudās pagājušo gadu!!!!
11.janvāris 2011, 14:09 | links
 
kaatel, nu ko tu atkal saac, ja tev ir kas labaaks padomaa, tad noorganizee un pasaac...tiessaam tev patiik kkeeziities ?
11.janvāris 2011, 14:09 | links
 
kāpēc jāsūta "Mirtinam"?! Kas viņš tāds ir, kādas partijas intereses pārstāv? Man liekas, ka orandžās taukmūļu...
Forums ir publiska debašu apspriešana, visiem redzama un caurskatāma, tā kā, lai izteiktos visu makšķernieku, arī to, no visattālākā Mazpisānu ciema, vārdā, lūdzu izteikties tā, lai visiem ir skaidri redzams kur, kas, par ko ir teikts un nav nekas aizmuguriski/slepus apkopots
11.janvāris 2011, 14:05 | links
 
Manc arī iemeta Mirtinam ziņu :)) Būsim cerēt, ka pasākums nebūs veltas pūles! Domāju ar licenzētajiem dīķiem būs problēma. Šie tokš lobēs uz velna paraušanu, to mazuļu ielaišanu viņu tilpnēs.
11.janvāris 2011, 14:04 | links
 
ja pēc būtības ieviestu VK ieteikumus no ziņojuma "Videi nodarītā kaitējuma atlīdzināšanas administrēšanas atbilstība normatīvo aktu prasībām un nodarīto zaudējumu kompensēšanas efektivitāte" (http://www.lrvk.gov.lv/upload/Zin_VidM_26Nov2010.pdf)

arī būtu daudz kas labāk un savādāk...bet ne jau sabiedrībai ir jāpiespiež ministrijas klausīt valsts kontrolei...
11.janvāris 2011, 13:53 | links
 
Jau aizsuutiiju! :)
11.janvāris 2011, 13:32 | links
 
bosik- ieteikumus mirtinam uz e-pastu :))
11.janvāris 2011, 13:31 | links
 
Priekshlikums :
Iekljaut karpas 8kg un uz augshu aizsargaajamo zivju sarakstaa. Kjer bet laid briiviibaa!! Nu apmeeram taa...nesanaaca man te taa smuki noformuleet bet ceru ka doma skaidra!
11.janvāris 2011, 13:30 | links
 
kaatels - Dūklava darbs ir izstrādāt un pieņemt. Mūsu vēlme ir lai tiek izstrādāti un pieņemti tādi, kas mums ir vajadzīgi!!!!!!!!!! Navis tādi, kurus nolobē Birkovs, Birkofs vai cita kompānija
11.janvāris 2011, 13:17 | links
 
neviens jau neprasa MN u.c. normatīvo aktu grozījumus! Tas ko jūs dariet ir Dūklava darbs, kaut skaidri redzams, eiropas komisijā, ka viņš nav darītājs
11.janvāris 2011, 13:12 | links
 
OK

TAGAD VISI SASŪTA UZ MANU EPASTU "MIRTINS#INBOX.LV" SAVUS PRIEKŠLIKUMUS MAKŠĶERĒŠANAS NOTEIKUMU GROZĪJUMIEM, KĀ ARĪ CITU NORMATĪVU GROZĪJUMIEM, KAS BŪTU ŠĪ GADA LAIKĀ JĀPIEŅEM, AR NOSACĪJUMU, KA PIRMS PIEŅEMŠANAS TIEK SARĪKOTA PUBLISKA APSPRIEŠANA VAI MEGA FORUMS BRĪVDIENĀ, KURĀ TIKTU PIEAICINĀTA SABIEDRĪBA.

TĀPAT IESŪTIET CITUS PRIEKŠLIKUMUS, KĀ UZLABOT MAKŠĶERĒŠANAS JOMU.

CENTĪŠOS APKOPOT UN SALIKT - TĀDOS, KAS NAV DISKUTĒJAMI, UN PAR KURIEM IR DAUDZ MAZ VIENPRĀTĪBA - TOBIŠ PAR KURIEM SPĒJAM VIENOTIES. UN TĀDOS, KAS IR DISKUTĒJAMI.

ŠOVAKAR, BET VĒLU, JO MĀJAŠ TIKŠU TIKAI AP PLKST.19, IEMETĪŠU ŠEIT, VAI BLOGĀ.

LĪDZ NĀKAMAJAI PIRMDIENAI VARĒSIM PAVĀRĪTIES UN TAD STIEPŠU UZ MINISTRIJU.

TURKLĀT VĒLAMS MAKSIMĀLI IERASTIES PLĀNOTAJĀ FORUMĀ, LAI VARĒTU SAVAS IECERES PAMATOT UN ATBALSTĪT AR MASĀM.... !!!!!!!!

P.S. VARĒTU TEITK ŠĪ IR MANA PĒDĒJĀ AKTĪVĀ POZĪCIJA UN MĒĢINĀJUMS IESAISTĪTIES. JA NESPĒSIM VIENOTIES, MAN ARĪ BŪS POFIG.


eMKa - ŠĪ IR IESPĒJA IVIRZĪT PEIRKŠLIKUMU FOREĻU IEKĻAUŠANAI AIZSARGĀJAMO ZIVJU SARAKSTĀ. VISMAZ VIENU LIETU IESPĒT PADARĪT.
11.janvāris 2011, 12:55 | links
 
Mirtin es ar vakarā - darbi .:))) Izlasot kopskatu jau sāk veidoties kaut kāds sakarīgs skelets.
11.janvāris 2011, 12:45 | links
 
Jautājums paliek aktuāls - kurš taisīs nepieciešamo normatīvo aktu grozījumu apkopojumu - tobiš mūsu priekšlikumus, kas obligāti jāņem vērā?

Davaj fiksi piesakās.... !!!!!!!!!!!!!!!

Es varēšu tikai vēlu vakarā... Varbūt kāds var ātrāk?
11.janvāris 2011, 12:37 | links
 
zemkopības ministrija administrē ZF kurā ienāk MK nauda
11.janvāris 2011, 12:28 | links
 
Ups dady !!! Toč jautājums baigi interesants - uz cik ministrijām ta aiziet tie 10Ls ??? Un vai finanšuministrija nevar vienā brīdī visu piķi nafigizēt kā piem 2.pensiju līmeni lai aizlāpītu kādu caurumu ?? Kādi riski pastāv šajā jautājienā ? Kāds zin? Ja tādi riski ir tad vispār neredzu jēgu nekam . Citādi visas labās domas un naudiņas uzreiz pēciemaksas uzreiz tiks atdotas lai dzēstu valsts parādu . Kāds zin atbildi ???
11.janvāris 2011, 12:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager