Kur ir patiesība?

gintsgg...

Nu tāpēc jau es saku, ka vajadzīgs stingrs valstiskais regulējums un normatīvo aktu bāze. Ja kādam ir gribēšana un varēšana, tad lai "ceļ augšā" ūdeņus - laiž zivis, dzenā tīkliniekus un maliķus, rada darba vietas, pelna naudu uz infrastruktūru un maksā nodokļus, BET lai Lielais Brālis vēro un kontrolē...
10.janvāris 2011, 23:31 | links
 
Usi...

Tas bij uzbrauciens vai kā? Tepat jau tā inteliģence ir - spriežot pēc tekstiem, te ir pietiekami daudz cilvēku, kuri spējīgi argumentēti izteikt un aizstāvēt savu viedokli. Vai tu domā ka inteliģents pēc krievu laiku definīcijas ir hļupiks hūtē? Mūsu laikos inteliģents cilvēks vienlaicīgi labi pārzin gan Platonu un Sokrātu, gan Kalašņikova automātu un nenoramatīvo leksiku... Te grozās pietiekoši daudz tautas, kas var gan maģistra/doktora diplomus no zagašņika izvilkt, gan arī ir pietiekami dzīves gudri lai varētu tikt uzskatīti par par copes un dzīves doktoriem bez visiem papīriem :)
10.janvāris 2011, 23:24 | links
 
Vai tik Tu nerunā spogulī skatoties un domājot par sevi :DDD Pamācības nevienam nesniedzu, nemurgo :DDD
10.janvāris 2011, 23:14 | links
 
Kilka , es arī netaisos Tev norādīt ko un kad darīt , vienkārši esi piegriezies ar savām mūžīgajām , viss pareizākajām pamācībām pilnīgi jebkurā jautājumā .
10.janvāris 2011, 23:10 | links
 
gintsgg - ne jau nu tu "umnik" norādīsi ko un kad man darīt un ko nē :DDD
Tu tā kā tāda Mirtante: "mēs paši zināsim ko mums labāk vajag, mēs tagad ārstēsimies" :DDD
10.janvāris 2011, 23:06 | links
 
no pļāpām par sīkzivju saldēšanu līdz valsts nozagšanai, kā Saeimā,nez kur nācijas zieds, inteliģence tusē, ka klusē, acīmredzot naf aktuāli
10.janvāris 2011, 23:04 | links
 
Kilka , jā Tu gribi kaut ko darīt , tad brauc un dari , sēdēt UK un tēlot umniku ir viss vieglāk , jā nē , tad mēs paši zināsim ko mums labāk vajag , bez kādām aizjūras pamācībām .
Apsaimniekošana nozīmē nomāšanu no valsts , pēc likuma jā gadu esi nomājis , ir tiesības iesniegt privatizācijas pieteikumu , kad būsi privatizējis , vari pārdot dāņiem , vāciešiem , angļiem , jebkurām ! Latgalē jau ir pilns ar dāņu , vāciešu un vēl visādiem mednieku klubiem , ar privātiem mežiem un visu kā vajag . Cik tajos klubos ir uzņemti vietējie mednieki ? Neviens ! Tas pats būs ar prihvatizētiem ezeriem , neviens netiks klāt , ne makšķernieki , ne tīklinieki , neviens . Tikai kāds taukmūlis būs piebāzis savu ķešu , un tas arī viss .
10.janvāris 2011, 22:46 | links
 
urmaas - visas noteikti nevajag un to arī neviens nepiedāvā.
10.janvāris 2011, 21:45 | links
 
Kilka
vaitad es kādreiz esmu teicis,ka pie Māra ir slikti???
es tikai nevēlos,lai visas LV ūdenskrātuves par tādām pārvēršas!!!
:))
10.janvāris 2011, 21:35 | links
 
visā ir loti nozīmīgs aspekts - kontrole. Kas to veiks? Mistiskā kluba biedri kuriem katram ir savs darbs neskries maliķus jebkurā dienakts laikā ķert kā arī to nedarīs noēdies taukmūlis kas būs kluba goda biedrs.
10.janvāris 2011, 21:26 | links
 
Bums- Tu NOTEIKTI nožēlosi savus vārdus, jo pie tiem TIKSI TURĒTS!!!
:DDDDDDDDDDDDDD
10.janvāris 2011, 21:02 | links
 
bums - nezinu, bet šogad noteikti ceru pārbaudīt ;)))
10.janvāris 2011, 20:58 | links
 
Kilkan un pie Buma arī nesūdīgi :DDDDDDDDDDDDDd
10.janvāris 2011, 20:57 | links
 
Būtībā man ir... ehhh, padiskutēt brīžam ir interesanti. :)))
Urmaas, pasaki man tā godīgi - vai tad, piemēram, pie Māra ir slikti??
10.janvāris 2011, 20:55 | links
 
P.s. visiem ieinteresētajiem!!!
Jau tagad man ir būtiski izlasīt datu bāzē, vai ūdenstilpne ir publiski pieejama vai nē. Jau tā ir problēma ar zemju privātīpašumu, lai piekļūtu kādam konkrētam mērķim. Kā atpestīšana nāk infa, ka konkrētais meža stūris ir LVM, tātad bišķiņ arī manējais!!! :DDD
10.janvāris 2011, 20:55 | links
 
Kilka
kā tad nosaukt pasācienu-ja brīvi nevaru pamakšķerēt apsaimniekotā ezerā&upē=sauc kā gribi,tā pat tā ir tieša vai netieša prihvatizācija!jo brīvas piekļuves pamakšķerēt ta navāa!!!
:)))
10.janvāris 2011, 20:48 | links
 
Kilka- Es Tevi godāju un Tavu viedokli arī!
Mani besī nesaiste ar šodienas realitāti. Gaiss virmo, kā dažam gribas piesist LVM un arī Latvenergo. Un te vēl ūdeņi!!! PiZDec, vienkārši!
10.janvāris 2011, 20:46 | links
 
viss jau sāksies ar mazumiņu, vai pareizāk ir teikt- sācies. Daudzi atmodas laikā, kad bija saķērušies rokās uz via Baltica, nemaz nedomāja, ka drīz kūdras purvi, grants karjeri, dolomītraktuves nepiederēs latviešiem. Kas tad vēl ir atlicis, no nacionālajām bagātībām?!
Lai piedāvātu konkrētus priekšlikumus, ir jābūt mērķim, plānam ko jāsasniedz. Pašlaik, es ne no vienas personas, ne ministrijas neesmu saņēmis šādu piedāvājumu. Tā kā, neredzu mērķi šādām neauglīgām, miglainām pārunām. Tīrākā laika šķiešana, kā tas bija "Siltajā" ķēķī
10.janvāris 2011, 20:43 | links
 
sagittario - neviens neteica, ka jāsāk ar apsaimniekošanu. Tā ir drīzāk nākotnes vīzija. Protams, ka jāsāk ar pamatiem. Bet neviens (pat ne Tu :D) nevar aizliegt nākotni apcerēt. Jo savādāk kārtības nebūs nekad! :( Nesaprotu, kāpēc cilvēki liek "=" apsaimniekošanai un privatizācijai, nu, piedodiet ;) Kritizēt idejas visi ir meistari ;)))
P.S. Deputāts, deputāta radinieks, tuvu stāvošs, pat nevienā partijā neesmu :) Vispār tagad pat valstī neesmu :)
10.janvāris 2011, 20:23 | links
 
Tāda abstrakta muldēšana vien te sanāk, vienīgi Urmaasam(varbūt vēl vienam otram) redzu konkrētus priekšlikumus, kurus varētu arī atbalstīt.
10.janvāris 2011, 20:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager