Kur ir patiesība?

Bebr- par to arī es runāju, ne jau zivju resursus atjaunot tikai, ja uzraksti projektu, bet tāpatās!!!!!

galvenais jau atrunu atrast... -NEVIENS no LATGALES neraksta projektus, LAtgalee daudz tiiklu,
Latgalē nav kas pieskata uttt!
tak Bļe atveriet savas acis!!!!! nekur citur , LATGALI neskaitot neviena tīkla cipa nav!!!-šas stāsti manim Daugaviņa, ibio! Ko var DIRST acīs skatīdamies, vot to es nesaprotu!!!!!!
10.janvāris 2011, 10:23 | links
 
kāpēc Latgales makšķerniekiem jāpērk Losberiņmārim kvadracikls
10.janvāris 2011, 10:22 | links
 
VSOP - kā ar āmuru naglai uz galvas!
10.janvāris 2011, 10:20 | links
 
Praktiski neviens jau neraksta projektus ZF par zivju ielaišanu no Latgales, jā vienu atceros par zandartu ielaišanu ezerā kura vispār nav:)
10.janvāris 2011, 10:16 | links
 
Bebrs, tur jau ir tas jautājums. Daugavā Liskins šoruden nebija, kas tur notiek - nezināja. Par to viņam nekas nebūs. Sistēma. Visi aizņemti ar shēmošanu - kā iztikt, kā sakasīt vairāk, lai var galus savilkt. Neinteresē darba rezultāti, atskaitei 2 reidus uztaisa, dažus tīklus izvelk, algu saņem. čau. Valsts aparāts. Tā uzturēšanu mēs apmaksājam ar kartēm un citiem nodokļiem. Tas arī apēd 4/5 no budžeta kamēr tiešajiem mērķiem - ūdeņiem paliek tik, cik čomu zivjaudzētavas jāstutē.
Tamdēļ arī doma(kura daudziem te nepatīk) par apsaimniekošanu, kaut vai kontroles nodrošināšanai, ir jārisina. Mans viedoklis bez pretenzijām uz absolūto patiesību. Un nevajag uzreiz Salacas vai Rīgas HESus ņemt par piemēru. Cik zivju ir atlicis tajos ezeros, kuri ar jūru nav saistīti? principā tur vairs necopējam jau daudzus gadus...
10.janvāris 2011, 10:11 | links
 
Boroda
Bet patreizējā situācija ir vienkārši idiotiska!
tad lai katru gadu atjauno zivju resursus citā novadā!
Vienkārši besī ārā, ka var par Latgales ūdeņiem uzlikt riktīgu mīksto......
10.janvāris 2011, 10:06 | links
 
Labs rītiņš! Prieks, ka kaut kas izkustējies un bez plikiem "piekrītu" arī citas domas parādās :)
Izmaiņas MN vēl citur arī prasās, ne? Kā ar makšķerēšanas rīku definīciju beidzot? Estipoisiem tak tīri smuki sanācis!
avtt - bez gudras "fakta konstatācijas" Tev taču noteikti būtu ko ierosināt?? ;))
10.janvāris 2011, 10:04 | links
 
Ashukaini, bik pa traku. Nevajag jau nu Latgali ārpus Latvijas vilkt.:) Latvija jau tā maza, nevajag sadrumstalot. Drīzāk vajadzētu lemt, kuriem ezeriem, upēm vajadzētu papildināt zivju krājumus, neatkarīgi no atrašanās vietas. Man nekas nav pretī, ka manu MK naudu zivis salaiž visos Latgales ezeros:)
10.janvāris 2011, 10:01 | links
 
Nu puikas aizsvilās :d
10.janvāris 2011, 10:00 | links
 
Reāli jau neviens kontrolētājus nekontrolē. Bet dotajā situācijā es arī viens pats nebrauktu savilkt kašķi ar 5 sadzērušos veču baru kas ielikuši kādu ņārbu vai ko tamlīdzīgu dara. Kurzemē patlaban uz 3-4 novadiem sanāk viens inspektors, kruta :)
10.janvāris 2011, 09:59 | links
 
Urmasam ir loģiskas prasības, pie tīkliem prasās pievienot murdus ;) Ja īstenotos dzīvē - makšķernieku paradīze.

Bet tās ir tikai prasības. Tālākais jautājums ir par šo prasību izpildi, izpildes kontroli. Lašus slāna tāpat, bez licenzēm un stiepj mājās arī tagad, tāpat kā visi, kuriem nav slinkums vai sirdsapziņa, liek tīklus tur kur to vēlas. Noķer labi ja 1%, sodu samaksā vēl mazāks skaits. Varkalī, Gātē zemmēra līdaķeles sit maisiem, stiepj prom, bet visiem PO...

Prasības bez risinājumiem neatrisina kontroles jautājumu.

Lai kā man patīk copēt visur, kur ienāk prātā, skaidri iezīmējas tas, ka bez pašu kontroles nekas labs nesanāks. Un kas pašiem par to būs? laba cope? Kur džips? (parastais LV jautājums).

Starp citu - apsaimniekošanā var pieteikties un saņemt ūdenstilpnes jau sen. Tikai jāvienojas ar visiem piekrastes zemju īpašniekiem, ka tie piekrīt un veiksmi darbā.

Ar šo gribēju teikt, ka saimnieks par peļņas avotu parūpēsies krietni vien aktīvāk nekā valsts. Tauvas joslas jautājums arī ir likumiski nostādīts, pamēģiniet īstenot to Baltezeros, piemēram. Valsts spēja saimniekot būs kā uz delnas.

Paši nedarīsim - būs vidēji nekas. Pavisam nekas, jo tie, kuri gribēs ko darīt un izdarīs, par sevi neaizmirsīs. Kapitālisms. Vēl var mēģināt nopelnīt tik, lai var atļauties copēt kur gribās. Arī tas ir risinājums. Katrs dara to, ko māk vislabāk un viens otram visu tirgojam. Kurš māk zivis audzēt, kurš pufaikas šūt.

Veiksmi prātojumos.

PS Zviedrijā tomēr viss i forši, nopērc licenzi un ķer, tiesa arī ne visur, jo daudzi ezeri ir apsaimniekošanā krasta zemju īpašniekiem. Toties zivju daudz. Un arī zem HES zonas tur apsaimnieko privātie, regulē tur copi, sargā, laiž iekšā zivis... bizness.
10.janvāris 2011, 09:52 | links
 
es arī par Urmaasa priekšlikumiem!!!!
un vēl viens priekšlikums no manas puses
1)zivju resursus atjaunot attiecīgajā daudzuma par tik cik ir iegādātas MK kokrētajā, piemēram, novadā (Latgalē, Vidzeme, Zemgale, Kurzeme, Rīga)

un lai beidzas šitas bardaks,kas šobrīd ir- cipa uzraksti projektu -un Tev ielaiž zivis par to naudu, ko makšķernieki ir maksājuši naudu par MK un Tu pēc tam naudu vēl no makšķernieka kās ne par ko!!!
Gribi savos privātajos ūdeņos ielaist zivis-pats par viņām arī maksā nevis citiem makšķerniekiem par to jāmaksā!!!

ZB man jau šitas viss! cik reizes gan draugos, gan te forumā kaut ko ierunājoties, kāpēc zivis nelaiž arī Latgalē un citās vietās tālāk par Pierīgu-atskan atbildes-Jums tur tīklu dafiga un vairāk utt, nodrošiniet ūdeņu pieskatīšanu utt, tad salaidīs zivis! kāda šķirba, kas notiek LATGALĒ???? -nah mums Latgales makšķerniekiem maksāt par MK, un par to lai papildina PieRīgas ūdeņus ar zivīm???-tad taisam tādu variantu tur,kur atjauno zivju resursus-tie makšķernieki arī lai maksā un pērk MK!!!! -MAnos ūdeņos kur makšķerēju nu jau gadus 17 -neviena sīka zivtiņa nav ielaista pat! Dažās peļķēs pokazuhas dēļ ielaiž itkā dažas zivtiņas, bet salīdzinot ar to, cik ielaiž citur zivis tas ir apsmiekls un ņirgāšanās par Latgales MAKŠĶErniekeim!!!
JOMAJOOOOOO,
kas mēs te LATGALIEŠI esam kādi sponsori ?????
un tā neuzskatu tikai es, bet gan VISI LATGALIEŠI!!!!
10.janvāris 2011, 09:51 | links
 
Urmaas, Bebr - piekrītu!
10.janvāris 2011, 08:35 | links
 
Tas ir skaidrs ,ka visi netiks un aizbraukt nevarēs,bet ar urmaas izteiktajiem priekšlikumiem sakārtotu,izveidotu ŠEIT CL forumā ,par dokumentu ,lai tam būtu juridisks spēks , veikt aptauju ,līdzīgu ,kā eMKa variantā un tad izvirzīt vai...., nezinu neesmu jurist, pārstāvi ,kas to iesniegs 21 janv, tad jau tas būtu dokuments ar ko nerēķināties nevar !!
10.janvāris 2011, 08:35 | links
 
palielināt sodus...
10.janvāris 2011, 08:35 | links
 
Izlasīju ,šīs tēmas,pēdējās 10 lappuses...
Tā arī neko te nesapratu...tad,kur ir tā patiesība?
Jebšu,jūs te veči,pie svētdienas vakara paskaldījāt matus?
;))
10.janvāris 2011, 08:33 | links
 
Urmaas - pareizi!
10.janvāris 2011, 08:25 | links
 
Man patīk urmass priekšlikumi...
10.janvāris 2011, 08:15 | links
 
Urmass, piekrītu, bet 1 punktam jābūt šādi
1. Visus ieņēmumus kas ienāk zivju fonda budžetā novirzīt atpakaļ ūdeņos, ZM mājaslapā ik mēnesi publicēt detalizētu skaidrojumu par iepriekšējā mēneša ieņēmumiem/izdevumiem.
10.janvāris 2011, 08:08 | links
 
Piekrītu Urmaasam.
10.janvāris 2011, 07:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager