Kur ir patiesība?

100 % atbalstu Urmaasa priekšlikumu .
10.janvāris 2011, 07:39 | links
 
1.atcelt LM liegumu zonās(HESi),
2.aizliegt tīklus iekšējos ūdeņos,
3.saglabāt nārsta laika liegumus uz zivīm,nevis uz makšķerēšanas vietām(Venta,Salaca,Gauja),
4.veikt izmaiņas MK termiņos un iemaksāšanas kārtību,
a)1 dienas,14 dienu,1 mēneša,3 mēn,6 mēn,12 mēnešu Makšķerēšanas atļaujas,
b)maksājumus veikt bankās(ikauņu variants)
5.jūsu varianti???????
varbūt sāksim ar šo?kad būs izpildītas šīs prasības tik pēc tam par ohūnajiem apsaimniekotājiem metīsimies???kamēr šajos jautājumos būs bardaks,tikmēr neredzu jēgu kko jaunu uzsākt!!!
LV ūdeņus,Latvijas tautai!!!
:)))
10.janvāris 2011, 02:10 | links
 
kaatel - es neko nesalīdzinu un negribu salīdzināt. To nemaz nevar, kā tu pareizi atzīmēji par makšķernieku skaitu - UK uz 65 milj. iedzīvotāju pagājušogad tikai 1,4 milj MK pārdotas. Tiesa gan, makšķerējot jūrā MK nav jāpērk.
Taču vienmēr ir ko pašpikot, ko kāds jau sen pareizi dara.
10.janvāris 2011, 01:28 | links
 
Suitu teiciens vietā---Nu gan iet ta ka pa buļļ dierš!
Sūd lielāk neka piekte gade.
:)))
10.janvāris 2011, 01:21 | links
 
tad labs ir, es jau sāku uztraukties, ka tie trakie copmaņi tik daudz ragutiņas pasūtījuši, ka Tev naff laika iet izgulēties, Brālīt
:)))
10.janvāris 2011, 01:05 | links
 
kilka- nesalīdzini GB ar Latviju, tur pa visam cita copes kultūra. Iekšzemes zivis praktiski vispār nelieto uzturā, salīdzinot ar mūsu mazo, izbadējušos zemi. Kurā valstī vēl ir tik liels makšķernieku skaits uz vienu iedzīvotāju, kā Latvijā? Man liekas, ka esam vienā no pirmajām vietām uz pasaules. Un vēl palasi par "tauvas joslu".
Tāda universiāla modeļa nav un nevar būt, tas izstrādājas laika gaitā, kopā ar sabiedrību, tās kultūru un tradīcijām.
Kurā zemē kūpinātus nēģus ēd
10.janvāris 2011, 01:03 | links
 
Es i- netā ar strādāju. Ne tikai ragaviņas būvēju :))
10.janvāris 2011, 01:03 | links
 
:)))
Brālīti Tu būvē kamanas 24h diennaktī? :((
10.janvāris 2011, 01:01 | links
 
čuči ašukaini :))
10.janvāris 2011, 00:58 | links
 
ar Labu nakti! ne asakas! Čpokš! Za ribalku! :))
10.janvāris 2011, 00:57 | links
 
Uztaisi jaunu tēmu iemet to tulkojumu - palasīsim,izvilksim to kas mums te Latvijā der un liksim priekšlikumiem klāt.
Es nelamāšu taukmūļus gribu kaut ko izdarīt lietas labā. Sanāks būs labi - nesanāks - mēģināsim vēl :))
10.janvāris 2011, 00:48 | links
 
Brālīti - Tu zini, ir gan! Es pacentīšos ;)
10.janvāris 2011, 00:43 | links
 
brālīt , tur jau tikai taukmūļi spec dikišos makšķerē, tauta iet uz futbolu dzert alu
10.janvāris 2011, 00:43 | links
 
kā, pēc plāna 14-os paredzēts. To gan nevajadzētu atcelt. Vismaz kaut ko saņemt atpakaļ no nozagtā par šiem gadiem
10.janvāris 2011, 00:41 | links
 
Kilka iztulko un ieliec kā ir angļu zemē . Varbūt ir vērts paņemt tolabāko no viņu modeļa ņemot vērā mūsu valsts nabadzību.
10.janvāris 2011, 00:39 | links
 
Un tā lielākā bēda, ka citas domas tev nemaz nav, kā par "taukumūļiem, nāsīs rāvējiem", tu nemaz nepieļauj domu, ka varētu būt savādāk ;)))
10.janvāris 2011, 00:38 | links
 
Bet ej tajos klubos un biedrībās, stājies iekšā, piedalies, palīdzi apsaimniekot un uzturēt kārtību kopējiem spēkiem. Visā civilizētā pasaulē tā ir un tā tam būs būt! Es gan par to, ka daļa noteikti jāatstāj brīvi. Pamatā jan jau ka upes.
10.janvāris 2011, 00:35 | links
 
Ginča medības tas ir pavisam kas cits - tur darīšana ar ieročiem un šaudīšanos.Tur gan nevar kā copē -nogriez kārklu,pieliec auklu ar āķi un copē. Visam jābūt kā līdz šim ,tikai jābūt citai maksāšanas kātībai ,pārskatāmām finansēm ,pareizi novirzītam finansējumam un problēmu,priekšlikumu publiskai pieejamībai,UN konkrētām atbildīgām personām nevis mistiskām organizācijām , fondiem vai ministrijām.
10.janvāris 2011, 00:34 | links
 
Kilka , neiet runa par medīšanu , bet par to ka drīz netiksim vispār ūdeņiem klāt , jo tos būs ierāvuši nāsīs visādi klubi un biedrības .
10.janvāris 2011, 00:33 | links
 
nu redzi, kaatel, atkal jau: "vai vismaz kaut kas man par to būs???" :DDD
10.janvāris 2011, 00:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager