Kur ir patiesība?

...kā tad ar goda maltīti- kapiju un pīrādziņiem, kā sacīt jāsaka
10.janvāris 2011, 00:31 | links
 
gintsgg - tu gribēt ar savu plinti vālēt apkārt pa visu valsti un šaut kur ienāk prātā?????
10.janvāris 2011, 00:30 | links
 
Es tik zinu vienu - ar attieksmi "...ēēj, tur tāpat jau nekas nesanāks...nē, nē, pārāk sarežģīti visu mainīt...būs vēl sliktāk..." tiešām nekad nekas vairāk par Sūnu ciemu nebūs :((
10.janvāris 2011, 00:28 | links
 
Kilka , un visiem , un visur , un vienmēr pieejami , un neviens taukmūlis lubraks par to neieraus neko sev nāsīs . Es pērku MK un tas ir svēts dokuments kurš dod tiesības makšķerēt visā LV teritorijā . Spilgts piemērs ir tie paši mednieki , vai var kaut kur medīt neesot mednieku kolektīva biedram , nav tādas vietas ! Tas pats būs ar tiem klubiem , no sākuma būs tikai daži ezeri , pēc tām saradīsies vairāk , pēc tām vispār vairs nebūs tādu vietu kur vari vienkārši aiziet un makšķerēt .
10.janvāris 2011, 00:27 | links
 
Piekrītu Usim. Un vispār man ir priekšlikums izveidot jaunu tēmu - priekšlikumi un prasības valstij .Tad tos apspriest un ar viņiem doties 21 datumā. Kaut gan nebūs pat jādodas - viņi jau būs publiski :))
10.janvāris 2011, 00:25 | links
 
Lielākā daļu expertu copmaņu vel dzīvo komunismā, ko ta mēs , kas mūs klausīs .....
Kā teica Rainis- paši esam laimes kalēji,... kā mēs darbosimies tā būs, ne jau zābaks vai jeņķis mums kārtību ieviesīs....
10.janvāris 2011, 00:24 | links
 
usi - nu blēņas - ja hobijs nopietns, tad ies arī "grūto" ceļu. Tik nevajag baidīt ar bubuli :)
10.janvāris 2011, 00:24 | links
 
makšķerēšana kā nopietns hobijs ir pavisam nelielai jaunatnes daļai, ja būs kādi ierobežojumi, tipa klubu, licenses utt, ies pa mazākās pretestības ceļu, tusēs kautkā savādāk, tādu nopietnu makšķernieku spēka gados arī pavisam maz, liela daļa arī izbraukuši,materiāli nepavilks lielu platību sakārtošanu, pensionāri copē kā copē un viss,neliels skaits ūdenstilpņu būs elitāras, viss paliek dārgāks, iespējas izpausties šajā veidā samazinās, ko vēl , da neko , za ribalku
10.janvāris 2011, 00:19 | links
 
gintsgg - protams, ka ūdeņi paliek un pieder valstij, to neviens negrasās noliegt!
10.janvāris 2011, 00:15 | links
 
Gunča izliec punktus un vienosimies . Nestreso ka nevar vienoties - un kā vēl var .Vajag izlikt publiski priekšlikumus (kaut vai kļudainus ) ,tad apspriedīsim,piekoriģēsim un izteiksim . Es esmu par risinājumu atrašanu .
10.janvāris 2011, 00:14 | links
 
un kārtībai ir jābūt,kaut sūtīgai bet kārtībai.
Kilka
aizmirsu pateikt-
nevis kas par to man būs,bet kāpēc man par to vēl jāpiemaksā???
nav ko ar zivīm mētāties,laist dažādās ūdenstilpnēs.būs kārtība,tad pašas savairosies cik nepieciešams.ne vairāk ne mazāk.
šoreiz token laižu hrr,hrr......
10.janvāris 2011, 00:14 | links
 
Brālīti - tāpēc, ka jaunākās paaudzes vairs nav pusmūžu mucā augušas, pa spundi barotas. Tāpēc, ka tām nav visaptverošas privatizācijas murgs gājis pāri... utt..
urmaas - bet loģiski, ka jāsakārto, tas viss iederās kopējos darbos!
10.janvāris 2011, 00:14 | links
 
guntarskl , ir ļoti skaidrs makšķernieku viedoklis , to šeit var neredzēt tikai aklais , palasi komentārus un redzēsi ka absolūtais vairākums ir pret prihvatizāciju , pret licenzēšanu , pret visādu klubu un biedrību apsaimniekošanu . Ūdeņi pieder valstij , un tā tam arī jāpaliek .
10.janvāris 2011, 00:10 | links
 
He, sakat un es vienojos :)
10.janvāris 2011, 00:05 | links
 
Labas vakaras:) Dikti jauka un aktuāla tēma sanāca.. visaptveroša:)! Cope, politika, draugi un ienaidnieki, prihvatizācijas utt, taisni kā dzīvē!!!
Rādās man ka katram Sava patiesība vistuvākā;)
Hmm. ja par copi..
Ķeriet zivis un man arī atstājiet un tā pat es arī Jums!
10.janvāris 2011, 00:05 | links
 
Piekrītu Urmaasam . Piem :pieņemt ar likumu - ka ja lasis nārsto ,tad nārsto visur Latvijā nevis tikai likumā noteiktās vietās.Un ja ir liegums tad visur - un nekādus tīklus un atmazkas ka Daugavā viņi ienākuši tikai uz Vecrīgu paskatīties . šoruden tas mani konkrēti satracināja .
10.janvāris 2011, 00:03 | links
 
Skatos, ka mēs nekad, neparko nevienosimies.
To jau vienreiz teicu Mirtina blogā.
Lai dzīvo vecā sistēma. Urāāāāā
:)))
Un nav jau uz to forumu ko iet, nav jau ko teikt, nav jau nekāda makšķernieku viedokļa. Un ja kāds runā makšķernieku vārdā, tad tur nav ko pārmest, jo katra domas tā pat nav iespējams izteikt.
Vot tā.
Es piemēram tagad nezinu ko teiktu, ja man dotu vārdu.
Būs jāpakļaujas funkcionāru modelim, un jāpielāgojas:))
Gudri mums tie vadoņi, uzaicināt tautu uz forumu, zinot, ka viņai nav vienota nostāja:)))
9.janvāris 2011, 23:59 | links
 
Jaunā pauaudze zin pikaču un supeman, citi zin vēl legionu :))Ko nabadzīgie, izvirtušie rietumi iestāstīs to arī zinās ......
Bet priekš rietumiem, mēs esam austrumu vergi....
9.janvāris 2011, 23:59 | links
 
Kilka
mans domā,ka no sākuma ir jāsakārto likumdošana.tā lai par pārkāpumu būtu ari reāls sods.nevis pieņemt likumus-to drīkst un to nē.a kā izkontrolēt,kā piemērot???vot v čom vopros!vairāk jau vajadzētu iedziļināties uz sistēmas uzlabojumiem,nevis bīdīt ko jaunu.jaunu sabīdīt vienmēr paspēs,vot sakārtot veco-slabo???
p.s.
tas nav jautājiens konkrēti tev,bet esošajai sistēmai.
:)))
9.janvāris 2011, 23:59 | links
 
Kilka tā ir veca otmazka - jānomainās paaudzēm . Kāpēc tu domā ka jaunā paaudze domās veselīgāk ???
9.janvāris 2011, 23:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager