Kur ir patiesība?

Kamēr pamatdomas ir "kas man par to būs?" un "man taču arī pienākās!", tiešām nekas nemainīsies...
9.janvāris 2011, 23:54 | links
 
un vispār,mans iet kurbulēt traktoru!
:)))
9.janvāris 2011, 23:52 | links
 
Meslu daksu jau uzmetu uz bēniņiem,jo durt jau ta nebū ko vairs!
9.janvāris 2011, 23:50 | links
 
Visiem- esmu bijis arī iekšzemes zvejnieks un tas nav negods, darbs ir darbs :)
Bralīt- es neesmu politiķis, bet dzīve, varbūt ne tik gara manu prātu iegrozījušas pareizas sliedēs :))
Kad vienam kolēgim mēdza piegriezties viņš teica :"manā alā viss mierīgi, gaismas šeit nav "...
9.janvāris 2011, 23:48 | links
 
Noķers mani bez MK ,teiksu ka vairakums mani pierunaja! visi realie copmaņi teica ka nevajag !
9.janvāris 2011, 23:48 | links
 
kaatel - pareizi ir vajag tik vēl kādu sūdu no miskastes izvilkt šausmināties un pinkšķēt.
Nez, kā citās zemēs ļauži spēj normāli lietas bīdīt!
Es jau teicu - jānomainās paaudzēm! Mūsējā un iepriekšējā, šķiet, ir visslimākās! :(
9.janvāris 2011, 23:48 | links
 
jo puspilnāka cepumu paka paliek,jo Kāteļa teksti tīkamāki ausij!!!sapratāt vaļenki?
:DDD
9.janvāris 2011, 23:47 | links
 
ja iesiet, tad ar mēslu dakšām! Un pasveiciniet no Kaata
9.janvāris 2011, 23:47 | links
 
kaatels.... nedosim ne santīma! :)
9.janvāris 2011, 23:47 | links
 
nu, un kur ir zivis, joptvaj?! -Jūrā
peļņai jābūt 0. Kurai sabiedriskai organizācijai ir peļņa?! MUhuahahhhaaaa

Piemērs ar "Likteņdārzu". Kādas investīcijas tur nevajadzēja, 4projekta vadītāji, birojs, dārznieks-dizainers no Japānas, entās reklāmas rullīši televīzijā! A vecie tantīņas un onkulīši ar drebošu roku beidzamo santīmu nobēra ziedojuma traukā. Ko, mūsējo dārznieku nebija?!- Nē, katram projekta vadītājam vajadzēja biroju pie pakaļas, lai visiem būtu darbs, lai visi būtu nodarbināti, saņemtu prēmijas. Ko, joptvaj, šitādam valsts modelim jūs santīmu dosiet?! Zābaki
9.janvāris 2011, 23:44 | links
 
Kilka - esmu optimists, mēs bijām un būsim :) nav kotroles un var veidot personisko ieentersētību ! Un kas ir ? To mēs redzam...Ir dažādi apsaimniekošanas modeļi... Kāds var atbildēt kad viss piederēja tautai (komūnistiem), kapēc tad zivis bija aumaļām un kad sāk kārtību ieviest, tad tur nav , tad tur nevar vai jāpiķo ?
9.janvāris 2011, 23:44 | links
 
Rolis
mans no zvejas galīgi noko neprot!savulaik Daugavā "kreklus" esu karinājis gan opiciāli,gan ļevakus!
:)))
9.janvāris 2011, 23:41 | links
 
Roli tu atkal politiķos spēlē - viss tas visiem ir zināms . Kā izdarīt lai tā nenotiktu?
9.janvāris 2011, 23:40 | links
 
pļac.prihvatizatori.ipio!
:DDD
9.janvāris 2011, 23:39 | links
 
Kāpēc jāvadās tikai no sliktajiem un nepareizajiem piemēriem??? Domā pozitīvi, nevis slimi. ;))
Jeb - ūdens krūze nav pustukša, tā ir puspilna :)
9.janvāris 2011, 23:38 | links
 
...ir tur ārā.....aseiko tie neželīgie sīkuļu kvantumi visbiežak ir pie vainas tam,ka tu netiec pie lielākas zivs un vēl biežak viņas lielākas neaug-slaktēt bez žēlastības.
9.janvāris 2011, 23:37 | links
 
Urmass - Tu neko nejēdzi no zvejošanas :) paņem un nobloķē upju vietas ar pāris tīkliem , bet viss pēc likuma, vēl ir apkārceļš , tas nekas ka gabals :))
Amatierzvejnieki tirgot nevar, domā kāds šķērslis ? :) Ja pats nezinātu pasmietos :)
9.janvāris 2011, 23:34 | links
 
Kilka- visu var norakstīt , pat mani :) , neviens gailis pakaļ nedziedās ..ja nav kontroles , tad tas reāli var notikt ...Pašvaldībās to neviens nedarīs.
9.janvāris 2011, 23:31 | links
 
Roli - Brālītim zelta vārdi šajā sakarā!
"Un katru soli, finanses,darbus utt. liekam atklātā telpā un tad gan kaut kas varētu sanākt "
9.janvāris 2011, 23:28 | links
 
Rolis
zivju laisšana ezeros,kuri ir savienoti ar jūrju,ir tikai naudas atmazgāšana!!!tādos ezeros pilnīgi pietiek ar migrējošajām zivīm.ja vēl izskaustu tīkliniekus&murdiniekus,tad vispār būtu zašķebisj!!!
:))
9.janvāris 2011, 23:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager