Kur ir patiesība?

Kilka- pašvaldība nodibina biedrību, kas piemēram apsaimnieko Liepājas ezeru...Biedrībā krtīgi puikas, samet murdus, pašvaldībai cik nu tur ir par katru murdu 40ls tagad...Visas licenzes naudu iegrūž zandartu laišanā, tā nu man nav gadījies viņus tur noķert :)) A par valsts struktūrām varu daudz ko pastāstīt, vismaz Liepājas VID mani pat zinot un ar ko nodarbojos ta teikt karti uz galda !!! :) Un bauda un braukā....
9.janvāris 2011, 23:24 | links
 
Bralitis.....bet apm 7000 lasa .... molčat i vsjakuju h .... pro nas dumajut :))
,,Jap es 1 no tiem 7000,lasu ! ir kur pielrist un ir par ko iesmiet ,visam nopietnam humora pieskaņa :)
9.janvāris 2011, 23:23 | links
 
bez zastoļje i mordoboja ņeoboitisj!!!
:DDD
9.janvāris 2011, 23:22 | links
 
Brālīti - tieši tā, no mazumiņa jāsāk. Gan tas izplētīsies plašumā. Žēl, ka man komandējums ieildzis... :( Bet idejas un vietējo pieredzi rakstu blociņā, varēšu konspektus nosūtīt, varbūt kādam noderēs... ;)
9.janvāris 2011, 23:19 | links
 
Kilka neapbižo mani - izsaki reālu priekšlikumu sēžot UK :)))
9.janvāris 2011, 23:18 | links
 
Ir viena reāla lieta -tieši mēs - kas te esam-kas publiski izsaka savas domas ņemam un daram .Un katru soli, finanses,darbus utt liekam atklātā telpā un tad gan kaut kas varētu sanākt . Mēste kādi 10 -20 cilv.spriedelējam bet apm 7000 lasa .... molčat i vsjakuju h .... pro nas dumajut :))

Es piedalos.
9.janvāris 2011, 23:16 | links
 
Brālīti - nu tad jau neko... Vai pagriez otru vaigu, vai iepērc vēl vazelīnu un pieliecies dziļāk... :(
9.janvāris 2011, 23:14 | links
 
Nu nevajag vēl šeit nacionalitātes iesaistīt, būsiet pārsteigti kā leiši cilvēks cilvekam vilks, pat urbi otram (savējam) nedos un par gaismu rubuli prasīs :) esmu redzējis, izjutis , sapratis :))
Kaut gan vini ir bara cilvēki, ...mēs kurlandieši kopā , bet atstatus :))
9.janvāris 2011, 23:14 | links
 
Roli - ja peļņa un nauda palik daudz pāri, tātad kaut kas nepareizi tiek darīts - vai nu licenžu cena par lielu, vai nu daudz vairāk var ieguldīt projektā.
Tieši biedrībai publiski sapulcē atskaitoties grūtāk vajadzētu būt nomuhļīt kaut ko. Tikko kaut kas nav tā - ar kāju pa dē... un ārrrā!
9.janvāris 2011, 23:13 | links
 
Un vēl viena - varbūt pati svarīgākā lieta - kur 4 latvieši tur 3 partijas. Cik zinu visās biedrībās ir lielas iekšējās nesaskaņas un konflikti un ar to sākas visi sūdi .Vairāk kasās savā starpā nekā dara štelli. Man ir daudz paziņu dažādās biedrībās bet ka padzirdu ka piem. Janka tāds un šāds ,vajag svaigas asinis un kaut ko mainīt - nakuj - pasūtu uzreiz - neeju nevienā biedrībā - labāk copēju lai atpūtinātu galvu ,,nevis vēl papildus ikdienas krenķiem spēlētos politiķos. Gribu piedalīties,gribu darīt bet kā tikt ar šo problēmu galā ??
9.janvāris 2011, 23:10 | links
 
Es Jums varu apskaidrot situāciju --- kad privātais vai pašvaldība tiek pie apsaimniekošanas, vienmēr būs peļņa...caur radu, draugu būšanām viss notiek , ja caur valsti, reāli neko nevari nokruķīt, jebšu grūti, uz priekšnieka nāk priekšnieks un paša izdevību ilgākā laika posmā nedabūt ! Zinu ko rakstu :)
Tās ir manas, necilās domas :))
9.janvāris 2011, 23:10 | links
 
Brālīt, jopcik - shēmo PAREIZI!!!!!, Kas Tev, man, Jankam, Jurkam un vēl čomiem var to liegt???
Tur jau ir tā bēda par tizlo domāšanu - "kā to visu sadalīs??" "kur būs mana peļņa?" "kur mana daļa pīrāga?"!!!
Nu nekur! Nav tādas makā ieberamas peļņas! Šādiem projektiem būtu pēc visiem izdevumiem jābūt tuvu nullei, lai nevienam nāpslim nagi neniez! Tava labākā peļņa būs - sakārtota vide, lieliski iekārtotas makšķerēšanas vietas, lieliski lomi, aizvien vairāk pozitīvi domājoši un ar atpūtu apmierināti cilvēki pie ūdeņiem,... kaut kā tā.
9.janvāris 2011, 23:03 | links
 
Lielākai nospiedošais vairākums par veco komunistu modeli. Tad jau vis kārtībā, ne uz kādiem forumiem nav jāiet. Forši, iešu copēt tajā dienā:)))
9.janvāris 2011, 23:03 | links
 
Neaizmirsti Kilka ka visas biedrības gribēs iekosties kopējā pīrāgā kuru uzcep visi makšķernieki jeb MK līdzekļi.Tad vēl papildus šiem dotētajiem līdzekļiem katrs centīsies vēl izdomāt licenzēt savu apsaimniekoto posmu.Dubults kāsiens.Piekītu ja tas viss notiktu par tiem gada Ls10,- . Scenāriji šai valstī un shēmas ir skaidras un saprotamas - tāpēc kamēr tiek shēmots -esmu pret.
Tā jau to shēmu pa daudz - vismaz sakārtojam to kas sirdij tuvs .
9.janvāris 2011, 22:56 | links
 
Visu ūdeņu apsaimniekošanu nodot valsts rokās ! Pašvaldību zeļļiem tikai dupsi var nostadīt un vel jo vairāk privātam , tad var būt divas štelles , otra ka izzvejo visu lielāko zivi par 40 aci ... Sūnu ciems ir pie Libau, Urmass nemaz nezin kur tas ir :))
9.janvāris 2011, 22:55 | links
 
Brālīti - laikam jau vairākām paaudzēm jānomainās, lielākā daļa veco veču to tik funktierē un gaida, kā kaut ko apčakarēt, prihvatizēt utt. Diemžēl saknē jau tā domāšana un funktieris slims :(((
Un nevajadzētu to uztvert kā privatizēšanu vai prihvatizēšanu, bet ņemšanu no valsts nomā uz x+y+z+... gadiem, ik pa periodam publiski atskaitoties. Un katrs var būt biedrs šādās kaut n-biedrībās - tik katrā dari kaut ko lietas labā - talkas utt. Tad arī maksā nosacīto "latiņu", ja gribi tik viesis būt, tad nosacīto "piecīti".
Ja būs, teiksim, 300 biedri klubiņā tad ūdenstipni no brakariem arī būs stipri vieglāk nosargāt. Atļautais ņemamo zivju apjoms gan stipri jāpārskata. Ja gribi vairāk, tad par lielāku samaksu.
9.janvāris 2011, 22:55 | links
 
Urmaasam no sūnu ciema ;) - es normāli redzu situeišn, ka galīgi visas ūdenstilpnes jau nu nenodod Makšķernieku klubu apsaimniekošanā (kā, piemēram, Vācijā) bet "n" daļu atstāj bezmaksas lietošanā, kur, lai copētu pietiek ar parasto MK (tā, piemēram, ir UK).
9.janvāris 2011, 22:47 | links
 
Es gan nepiekrītu privātai apsaimniekošanai. Zinot to mūsu tautiešu apetīti - galīgi garām ,, un vēl tā čomu būšana ..kā jau Mirtins teica - Urmaasu un Zacepu laidīs copēt bet no manis nokāsīs pīci lati :)) Nekādas privatizācijas un privātās apsaimniekošanas - tas vēl labus rezultātus nav devis. Saprotu par apsaimniekotajiem ezeriem piem: Burtnieks,Lobe, Aģe utt. Bet ja manu Gauju izdomās apsaimniekot -protestuju !! Vajag nevis prihvatizēt un cerēt ka būs labākbet paņemt jau esošus modeļus no blakus valstīm un nav ko izdomāt Ameriku.
rezultāts būs tāds ka ja paņems apsaimniekošanā - viena daļa kaut ko apsaimniekos ,otra nē ,piķi no kopējās kases zags visi ( teiks ka nocirst krūmu maksā 100Ls un pierādīs to ar papīriem - kā jau vienmēr šeit ir noticis) ,,kopā iekodīs ,čomosies ... un atkal viss būs dirsā.
9.janvāris 2011, 22:44 | links
 
es nepiedalos.es ir nabaks!!!
:DDDDD
9.janvāris 2011, 22:29 | links
 
Mirtin, mana doma bija, ka visi makšķernieki piedalās ūdeņu nomā, arī Urmas, Zaceps un Kāts.....vis, kuri grib!!
Labs piemērs par Puzi, Usmu. Un nēsmu dzirdējis, ka piem Puzē kādu nelaistu, vai kādam kaut kas nepatiktu.
Šodien Varkalim braucām garām. Vajadzētu to apsaimniekot!!! Par to naudu varētu kādu džipiņu iepirkt, lai uz kādu normālu vietu copēt varētu aizbraukt:DDDDDDDD
9.janvāris 2011, 22:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager