Kur ir patiesība?

Mirtin Tu gan esi labiņš,ja laidīsi bez maksas copēt,bet ļauns,ja neļausi ņemt zivtiņas,es pateikšu mammai.
Varbūt esmu kko palaidis garām,vai tad pēc 21. draud masveida publisko ūdeņu dalīšana un prihvatizācija.Tajā copmaņu saietā dalīs lāčādu?Ja tā,tad eju kauties es ar,atstāj man ar kko.
9.janvāris 2011, 22:23 | links
 
Mirtins
turu pie vārda!!!
tā kā man būs liegta zivs paturēšana,tad nāksi un kabināsi šamās no āķa!!!
:)))
9.janvāris 2011, 22:21 | links
 
guntarskl - kategoriski tev piekrītu!! Es, piemēram, labprāt piedalītos kādu ūdeņu nomā un pats tur uzpasētu kārtību. Urmasu un Zacepu laistu iekšā copēt bez maksas, bet principā neļautu paturēt nevienu zivi:DDDDDD

Uzskatu, ka 21.janvāris ir izdomāts ar nolūku, darba laikā, ministrijā, ar nolūku saaicinātas atiecīgas personas, ar nolūku lai makšķernieku būtu maz. Tieši tādēļ mums tur ir jābūt un jāizjauc nolūki, kas ir pret mums. Un ir jārada nolūki, kas būs par mums (ar mums domāju makšķerniekus)

Taču ir viens bet... kas man liek aizdomāties, ka savādāk nevar, kā tikai kaut ko ar varu uzspiest. Vai latviešu maksķernieki ir spējīgi apvienoties vienā darboties gribošā un varošā organizācijā, lai nebūtu atkal, ka trīs kaut ko dara (pareizi vai nepareizi) bet pārējie tikai stāv malā un rej. Nevar. Līdzīga situāciija bija ar zemniekiem. Tad ZM vienkārši paņēma un uzspieda ar varu nepieciešamību apvienoties LOSPā. Tagad viņi visi ir tur iekšā un ja kāds kaut ko grib, tad izdara. Kamēr vergu tautu nespiedīs pašu kaut ko darīt, tā nesavāksies un nenoorganizēsies... Te pat 4., 9., un vēl 120., atmoda nelīdzēs. Kamēr ar pipku nesadzīs visus laukā, tikmēr pie darba neķersies.
9.janvāris 2011, 22:14 | links
 
Guntar,ja nu galīgi vairs nekur mani nelaidīs copēt,tad copēšu savos dīķos,man to ir 4gb. un būs vēl.Bet īstenībā,veči te sacepās par neko,vai tad jau ir tik grūti atrast publiskos ūdeņus,kur pacopēt bez licenses?Un ja arī ir tā license jānopērk,vai tā ir traģēdija.Puzē uz gadu maksā 30ls,copē vesels kaut katru dienu,Usmā uz gadu,ja nemaldos,10ls, copē vesels.No Ventas arī vēl neviens projām nedzen,un es domāju,vietu vēl daudz.
9.janvāris 2011, 22:11 | links
 
usis
tad būs caur tiesu par līdzekļu izšķērdēšanu.un nonāksim pie maksāt nespējas.un TAAD,beidzot atkal brīvi, no LM, ūdeņi!!!
:DDD
9.janvāris 2011, 22:10 | links
 
urmass, tā kā visa štelle parasti notiek ar zaudējumiem, tajos tu arī varēsi piedalīties:)
9.janvāris 2011, 22:07 | links
 
Gunča
mans biku pagaidīs.ut tāaad,caur tiesu pieprasīšu savu domājamo peļņas daļu!!!
:DDDDDDDD
9.janvāris 2011, 22:04 | links
 
Zaceps, ko jūs tur ar Urmasu varat nedot!??:))))
Ja pēc jūsu teorijas, tad katrā jau esošā lic copes vietā ir jūsu domājamā daļa, par kuras izmantošanu mantkārīgos nolūkos, jums neviens atļauju neprasija, un neprasīs:DDDD
9.janvāris 2011, 22:00 | links
 
Vo, vo pa to jau es runa,laižam jūrjā.
9.janvāris 2011, 22:00 | links
 
Pienāksies aizbraukt OBRUBITJ!
:DDD
9.janvāris 2011, 21:57 | links
 
Nu ta rauj vīņ jods to līc,tur tāpat zīv i maz,a mēs copes uz švēcijs puss.
9.janvāris 2011, 21:55 | links
 
Vispābā,Urmaas Tavs arguments bij neapgāžams,es ar nedoš nevienam savas tiesības,kā šīs valsts lojālam pilsonim,copmanim,pienākošos kv.m.nepa kād naud.
9.janvāris 2011, 21:53 | links
 
Zaceps:))))))))
mans ar tīkliem nejemās.gribu vnk pacopēt!
ja ieviesīs lic jūras copp,tad ari tur nevarēs pacopēt!!!
:DDD
9.janvāris 2011, 21:50 | links
 
...un ja nu visi striķi trūkst, tad varu pamērcēt arī podā! Bet..., nevienu santīmu suņiem
9.janvāris 2011, 21:46 | links
 
Urmaas nu ta vēl ir viens variantos,brauc šurpen pie mumsīm uz jūrj,cerams,ka to vēl tik drīz neprihvatizēs,sametis kopā ar Giņč tīkļs un būs pa pirmo.
9.janvāris 2011, 21:44 | links
 
Zaceps
a vot nikujaaa.tāpēc būšu pret jebkura veida apsaimniekošanām un prihvatizācijām!!!
ar copes radinieku jau runāju:
pieņemsim ka LV ir 250 000 kvadrātkilometri ūdeņu.no tiem jau atdoti LM vai prihvatizācijā 50 000 kv km.no atlikušajiem valsts apsaimniekotajiem 200 000,man,ar ';gimeni, pienāktos bezmaksas lietošanā 4daļiņas(peldēties makšķerēt utt) no 200 000.protams 200 000 dalot uz valsts iedzīvotājiem.tāpēc ka valsts daba un resursi pieder valstij,tātad ari katram valsts iedzīvotājam(mēs ģimenē esam 4).tik pārvalda valsts ierēdņi!kāpēc man būtu savas daļas jāatdod kkādai biedrībai???lai ari tur zivju nebūs,bet es vnk gribēšu pasēdēt pie ūdens ar makšķeri!
:)))
9.janvāris 2011, 21:38 | links
 
Urmas, vecīt, tad arī izdomā, ko Tu. Un izsaki priekšlikumu. Katrs pa drupačai, un kaut kas jēdzīgs kopā sanāks. Nedomā pret, domā par:)))
Es domā visu smalki izkalkulēju, lai te vairumu apčakarētu???DDDDD
Es tik izteicu savu domu, kā es to redzu, pa lielam.....
9.janvāris 2011, 21:30 | links
 
Urmass,nu tad nāksies fiksi izrakt savu peļķi un nekuja nevienu tuvumā nelaist.
9.janvāris 2011, 21:26 | links
 
Gunča
neķer kreņķi.gan būs laab.tik izskaidro lūdzu man cilvēkam no "sūnu ciema":
pieņemsim ka visu atdos klubiem apsaimniekošanā.tātad katram kluba biedram katru gadu jāiemaksā konkrēta,kluba noteiktā,iemaksa.tut otkuda ņevozmisj-krizis požaloval.ko nu!klubam iemaksu veikt nevaru.a visas peļķes jau sadalītas starp klubiem.tad ko man,par copi jāaizmirst???
:)
9.janvāris 2011, 21:19 | links
 
Ko jūs man jautājat?:))
Es komunismā dzīvoju jau gandrīz 50 gadus. Nav jāpierod:)))))) Gan jau kaut kā izgrozīšos:)))
Tautas žēl.....
Visi argumenti, pie šiem likumiem ir vietā, pieņemu!
9.janvāris 2011, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager