Kur ir patiesība?

tonis, to es rīt mēģināšu noskaidrot. :)
17.marts 2011, 18:30 | links
 
eerglis. Tā īsti nav skaidrs, vai t.s.Sadarbības padome ir domāta kā iniciatīvas grupa, lai apvienotu visas ar copi saistītās SO vienā organizācijā,vai tā domāta kā ar copi saistīto SO Pārstāvju un valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvju konsultatīvs orgāns turpmākās virzības izstrādei.
17.marts 2011, 18:17 | links
 
es nezinu vai ir 3 cilvēki, kas to visu ainu redz kopumā :)
vismaz publiski pieejamā informācija neko daudz nedod.
17.marts 2011, 17:41 | links
 
Ērgli, nezinu, sāku saprast, ka neko nesaprotu:))))
17.marts 2011, 17:19 | links
 
kurš rītdien piedalīsies Sadarbības padomē?
17.marts 2011, 16:12 | links
 
erglis, es pat nezinu ko tev ieteikt, TUR tak būs pats PREZIDENTS (tā šamais parakstījies zem savas maļavas). Ņem to vērā, atceries ka DRESS CODE - smokings ar zelta pogām zivs veidolā, Fishex pulkstenis uz rokas , (roka jātur tā lai visi var redzēt) un uz visiem jāskatās ar smīnīgu pārākuma pilnu skatu, tipa "ko nu jūs šmurguļi no copinga saprotat"
16.marts 2011, 20:55 | links
 
Duglas :D Nebūs jau tik vienkārši tas viss.

P.S. es esmu sarakstā uz sadarbības padomes pirmo sēdi.
16.marts 2011, 12:29 | links
 
lauksaimnieku lopā ir rotējoš prezidents pa pus gadam, savukārt valdi veido horizontālās un vertikālas organizācijas + reģionālie pārstāvji t.i.; gan tās kas pārstāv visus latviajs copētājus (horizonti), gan tie kas pārstāv piemērtam mailīšu copētājus . Man šķiet erglis ir jauns un aktīvs un ja viņš + usmas brigāde tur aizietu tad pirmajjā reizē varētu sabalsot un safīrēt visu kā nākas, ieliktu teiksim ērgli par prezidentu ar 2 štuki algu lai var šeptēt tad ātri sakārtotu lietas par labu parastajiem copmaņiem
16.marts 2011, 10:52 | links
 
Tā ka vajadzētu pieteikties kuplākā skaitā,man gan piekdien daudz šeptes,bet varbūt paspēšu.
16.marts 2011, 10:47 | links
 
Eerglis,JST tevi arī negribēja aicināt.Sāksi vēl iebilst vadoņa iecerēm,uzdot neērtus jautājumus;)))))))))
16.marts 2011, 10:04 | links
 
paldies Zivniek, šo e-pastu nebiju saņēmis.
16.marts 2011, 09:43 | links
 
jst atsūtījis e-pastu, par gaidāmo sanāksmi, ja gadījumā kāds kas vēl nav pieteicies, grib pieteikties :))

Cienījamie, draugi!

Lai Latvijas Makšķernieku Forumā izteiktās domas iegūtu savu loģisku virzību, ir nepieciešams veikt konstruktīvas darbības un spert secīgus nākošos soļus. Saņemts ir viens priekšlikums par nākošās sanāksmes vietu un divi statūtu varianti. Lai pārliecīgi nenoslogotu mūsu nākošo tikšanos ar diskusijām, kuras ir iespējams savlaicīgi veikt internetā tiešsaistes režīmā, iesaku visiem iepazīties ar iesūtītajiem materiāliem un komentāros izteikt savu viedokli.

Kārtējā MSP sanāksme notiks piektdien 18. martā plkst 14:00 Rīgā, Daugavgrīvas ielā 8, BIOR Zivju resursu pētniecības departamenta ( tā tagad saucas Latvijas Zivju resursu aģentūra) telpās.
Dienas kārtībā šobrīd ir tikai divi jautājumi - 1. Par Sadarbibas padomes izveidi un funkcionēšanu ( statusa un personāla sastāva jautājumi). 2. Dažādi jautājumi.


Tā kā telpas nav brīvi pieejamas neierobežotam personu lokam, lūdzu visus, kas plāno piedalīties, jebkurā veidā mani līdz ceturtdienas vakaram informēt par savu līdzdalību.

Nav izslēgts, ka šī informācija nenonāks tieši pie visiem ieinteresētajiem, lūdzu, iespēju robežās par šo sanāksmi informēt arī savu paziņu loku.

Mans tel. 29517507

Ar cieņu

Jānis Stikuts

LMSF prezidents
16.marts 2011, 09:41 | links
 
viņi tak par atskaitēm pieņēma vienkāršojumus, vai tad atkal atļāva visur rūpn. zveju ?
16.marts 2011, 09:19 | links
 
Tad jau atkal pilnas upes un ezeri būs pilni ar tīkliem ?
16.marts 2011, 09:07 | links
 
Mja,zemkopības ministrija izdomāja un valdība apstiprināja.Autori arī ir zināmi,jeb tie ir anonīmi.Un kur palika skaistās frāzes par sadarbību,atklātumu,ieinteresēto personu loka iesaistīšanu apspriešanā? Kā sapratu,ZM tikai andelēs kartes,atbildību un zivis prasiet no pašvaldībām un LAD
16.marts 2011, 08:53 | links
 
Valdība otrdien apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) izstrādātos Ministru kabineta (MK) noteikumus "Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 11.augusta noteikumos Nr.918 "Noteikumi par ūdenstilpju un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un zvejas tiesību izmantošanas kārtību"", kas vienkāršo datu iesniegšanu ūdenstilpes un rūpnieciskās zvejas tiesību iznomātājiem un datu apkopošanas kārtību administrējošai iestādei, portālam "Delfi" pavēstīja ZM pārstāvji

Grozījumi normatīvajā aktā paredz, ka turpmāk ūdenstilpes un rūpnieciskās zvejas tiesību iznomātājs konkrētā termiņā divas reizes gadā – līdz 15.jūlijam un 15.janvārim – apkopoto informāciju par iznomāto ūdenstilpi, atsevišķiem ūdenstilpes nomas līgumā izdarītajiem grozījumiem vai ūdenstilpes nomas līguma izbeigšanu. Savukārt pārskatu par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un privāto zvejas (tai skaitā nēģu zvejas) tiesību izmantošanu ezeros, ūdenskrātuvēs, upēs un to posmos iesniegs Lauku atbalsta dienestā (LAD), nevis ZM kā līdz šim.

Nepieciešamā informācija un pārskati būs jāiesniedz ūdenstilpes iznomātājiem – novadu un republikas pilsētu pašvaldībām. Līdz šim šo informāciju un pārskatus nereti iesniedza arī pagastu pārvaldes, kas apgrūtināja saņemto datu apkopošanu, un atsevišķos gadījumos novadu pašvaldību un pagastu pārvalžu iesniegtie dati pārklājās. Noteikts arī, ka divu nedēļu laikā jāiesniedz informācija par iznomātās ūdenstilpes lietošanas veidiem, ko līdz šim pašvaldības iesniedza mēneša laikā pēc ūdenstilpes iznomāšanas.

Savukārt gadījumā, ja ūdenstilpes nomas līgumā izdarītas izmaiņas saistībā ar ūdenstilpes izmantošanas veidu, maksu par ūdenstilpes izmantošanu un valsts pamatbudžeta ieņēmumos pārskaitāmās nomas maksas apmēru, divu nedēļu laikā par šīm izmaiņām ūdenstilpes iznomātājam jāinformē LAD. Tāpat arī ūdenstilpes iznomātājam LAD divu nedēļu laikā jāinformē, ja ūdenstilpes nomas līgums tiek izbeigts.

Lai vienkāršotu nepieciešamās informācijas par iznomāto ūdenstilpi un pārskata par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un privāto zvejas (tai skaitā nēģu zvejas) tiesību izmantošanu ezeros, ūdenskrātuvēs, upēs un to posmos sniegšanu un iesniegto datu apkopošanu, noteikumi ir papildināti veidlapas formu, kurā apkopojama informācija par iznomāto ūdenstilpi, kā arī pārskata veidlapas formu par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un privāto zvejas (tai skaitā nēģu zvejas) tiesību izmantošanu ezeros, ūdenskrātuvēs, upēs un to posmos par konkrēto gadu vai pusgadu.

No novadu un republikas pilsētu pašvaldībām saņemto informāciju apkopos LAD un šos pārskatus divas reizes gadā publicēs savā mājas lapā internetā.

Grozījumi stāsies spēkā pēc to publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

MK noteikumu grozījumi
16.marts 2011, 08:29 | links
 
Upic;Latvijā ar biezu maku visu drīkst!!!
11.marts 2011, 18:42 | links
 
To eMKa:

Ja katrs no tā 1000 cīnīsies atsevišķi, tad protams neko nepanāks, bet organizācijas viedoklī gan ieklausīsies, vienmēr neņems vērā, bet vismaz normatīvo dokumentu izstrādātāji nevarēs sagatavot dokumentu kādam labvēlīgāku, būs jārēķinās ar organizācijas viedokli.
Kā tur beidzās ar to Kauliņu upi, izsita cauri atļauju veikt uzpludinājumu?
Vienu uzpludinājumu jau uz tās upes tas pats personāžš, kas grib arī tagad, pirms dažiem gadiem uztaisīja pāris km augstāk. Tagad grib atkal, varētu padomāt, ka tajā novadā viņam nav daudz ūdenstilpju ko ir privatizējis un apsaimnieko, bez iespējas publiski makšķerēt.
Cik vispār uz tādas mazās upītes uzpludinājumus, un vai vispār drīkst, taisīt?
11.marts 2011, 09:45 | links
 
tonis tā nav mana, bet gan mušotāju vīzija. Mana un domubiedru veersija ir nez cik lapas atpakaļ.

Mušotāju vīzijā SP ir pašvaldību un valsts institūciju pārstāvji, un risina jau ar normatīvajiem aktiem saistītus jautājumus, tas ir, SP ir instruments ar kuru bīdīt LMB īntereses.

MB pati par sevi ir tīra makšķenieku apvienība, kas definē makšķenrieku intereses.
11.marts 2011, 09:37 | links
 
eerglis.Ātrumā izlasot tavas vīzijas īsti neiebraucu-ja jau LMB(Cik sapratu jaundibināta)avienos ar makšķerēšanu sistītās SO tad kādēļ vēl vajadzīga SP ?
11.marts 2011, 09:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager