Kur ir patiesība?

Urmas :)
jūties uzrunāts?
9.janvāris 2011, 17:25 | links
 
V.S.O.P
tad izroc savu dīķi un saimnieko!!!
9.janvāris 2011, 17:24 | links
 
Neviena kolektīvā cūka nekad nav bijusi paēdusi. Tur kur šobrīd viss pieder visiem arī vislielākais bezpriģels notiek. Krievu laikos vismaz no partijas baidījās, tagad visiem viss pofig, visiem ir tiesības. Tikai par saviem pienākumiem aizmirsuši :(

Šāvēju un sitēju pilns internets, tāpat kā plikadīdu pilna Latvija...
9.janvāris 2011, 17:23 | links
 
Usis
laikam jau viss ir apsnidzis!Tā kā TU nezinātu kas tur pavasaros darās.
:)
mans galīgi nav nikns.'man šodien garīgais FORSH.
:)))
9.janvāris 2011, 17:22 | links
 
urmass, tu ir niknis dēļ slapjuma? šoruden 2 dienas gar to upi novazājos, nekādas miskastes pazīmes gan neredzeju
9.janvāris 2011, 17:20 | links
 
p.s.
sore, pirmajam vārdam bij jābūt Salacu.
:)
9.janvāris 2011, 17:17 | links
 
Sacu JĀTBRĪVO no licencētās sērgas.lielāku misjkasti kā Salacā,neesmu redzējis nekur.un saucās vēl licencētā upe.pat līdz licencētās upes statusam tuŗ TĀDS bardaks nav bijis!
9.janvāris 2011, 17:14 | links
 
HUUK , un ar ko atšķirsies apsaimniekojamais ezers no apsaimniekojamās Salacas ? Būs tieši tas pats , savi likumi , savi noteikumi un naudas kāsšana . Ezeram nu noteikti labuma no tā nebūs ! Spilgts piemērs ir Valainis , kurš ir tik liels dabas mīļotājs , ka pat tirgo licenzes zivju ķeršanai nārsta laikā .
9.janvāris 2011, 17:07 | links
 
ne es kādu sitīšu,ne šaušu,daļēji būšu "komunists"!prihvatizēt var tikai to ko pats radijis.kāpēc man kā copmanim būtu jāatsakās no jebkura ezera daļiņas brīvprātīgi,lai to kāds apsaimniekotu&prihvatizētu?????
par ar jūru saistītajiem ezeriem vispār nevar būt ne runas!
:)
9.janvāris 2011, 16:47 | links
 
Vajag organizēt makšķernieku biedrības, kooperatīvus, klubus, sauciet kā gribat, un ņemt apsaimniekošanā ūdenstilpnes. Biedri maksā gada biedru naudu un makšķerē. Viesmakšķernieki maksā par katru reizi. Vis vienkārši, tāpat kā medniekiem.
Tikai, ja kāds par šo ideju taisās mani sist, vai šaut, tad viņš ir komunists, un viņam patīk, ka nav kārtības valstī, uz ūdeņiem. Nekas nevienam nepieder, vis pieder visiem. Anarhija, kārtības māte!!:DD
9.janvāris 2011, 16:26 | links
 
Gints domāju ka normāla apsaimniekošana ir oki tikai ezeram kuru pretējā gadījumā vienkārši izkāš,domāju nelielu ezeru!Bet piemēram Salacas variants ir venēriskuma kalngals!!!!
9.janvāris 2011, 16:12 | links
 
Būtu mana teikšana , es par ezeru prihvatizāciju un licenzētiem upes posmiem , par domu vien šautu nost , kāpēc viens lubraks var iedzīvoties uz pārējo makšķernieku rēķina , lai izrok savus dīķus , izaudzē tur zivis un tad lai tur licenzē ko grib , ne viss Dieva radītā ezerā uzkundzējās . Ceru ka copmaņi nāks pie prāta un sāks svilināt nost licenzētāju saceltās būdas , tad ātri pāries vēlme licenzēt .
9.janvāris 2011, 16:01 | links
 
Kā ta,tagadiņās visus ezerus vajag iznomāt un ieviest licenzēto makšķerēšanu par tik un tik naudiņām.Tā mēs nonāksim līdz tam ka pāriesi pār kāpu a tur priekšā babulis ar kasīti,gribi copēt butes 2.ls.DDDDDD.
9.janvāris 2011, 14:36 | links
 
Latvijas ezeros melioratīvā zveja tiek veikta regulāri. Ar tīkliem izķer lielākās zivis - līdakas, līņus, brekšus, zandartus. Tādos ezeros, kur kontrole klibo ir pilns ar sīkām raudiņām, maziem asarīšiem, jo barības bāze vāja, augt nav jēgas, jo sugas iznīcība nedraud, plēsēju nav... Diemžēl tādi ir vairums. Mums pierīgā vēl veicas ar piejūras ūdeņiem, kurus jūra baro, bet dziļāk iekšzemē rezultāts ir bēdīgs. Nav jau nekas jauns, bet domas sliecas uz to, ka ezeru iznomāšanas jautājums tomēr ir jārisina.
9.janvāris 2011, 13:10 | links
 
ASEIKO; PATIESĪBAS NAV, VARI TO NEMEKLĒT!!!
9.janvāris 2011, 12:57 | links
 
Ja Latvijā būtu aizliegts ezeros un upēs zvejot ar tīkliem, murdiem,tad šāda tēma nemaz nepceltos.kamēr pie mums varēs to visu darīt tikmēr būs tādas diskusijas.dabasmīļi ķer un atlaid izveidojiet savu tēmu un vārieties tur savā sulā,tad nebūs jālasa visādas muļķības.
9.janvāris 2011, 12:55 | links
 
Ai, labāk lai to šepti tomēr dara līdakas. Un aug lielas. Bet lai tas notiktu, mazās, un ne tikai, tomēr vajadzētu atlaist ;)
8.janvāris 2011, 23:23 | links
 
Melioratīvā zveja ir zveja ar speciāliem paņēmieniem, kuru rezultātā tiek zvejota praktiski tikai viena noteikta suga vai sugu/izmēru grupa nevis ūdeņu pazemināšana
8.janvāris 2011, 23:18 | links
 
Jeb tu par tiem vienas sugas izķeršanas mēģinājumiem? Tas nav kā adatu siena kaudzē meklēt?
8.janvāris 2011, 23:05 | links
 
Vispār jau Kaatels ieteica super tēmas nosaukumu-Hļeborezka.Var runāt par jebkuru tematu un brīvi pielietot krievu valodu.Neviens admins nepateiks,ka nav par tēmu;;;;;;;;;;;
8.janvāris 2011, 23:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager