Kur ir patiesība?

andris - vecīt, zandartus tāpat nedrīkst ņemt vairāk kā rokai pirkstu (nu ja nesi invalīds protams) :)
9.marts 2011, 16:09 | links
 
eerglis.Kritizēt jau vienmēr viglāk,vispār malacis tu šancē ātri,bet statūti tomēr vel jāpieslīpē.
9.marts 2011, 16:08 | links
 
:DDD
9.marts 2011, 16:07 | links
 
Urmas, man ir veseli divi kaķi abi ar zvērīgu apetīti, ēst prasa dienu un nakti. Un ēd tikai zandartu. Esmu pametis maizes darbu, lai spētu koškiem zivis saķert, bet nu, Ērgļa dēļ, baidos, ka mani kaķi paliks neēduši.
9.marts 2011, 16:06 | links
 
es par ētikas kodeksu, ja Nr 1 un 2 apvieno un Nr 4 papildina "izņemot mazos riebīgos ķīšus"
9.marts 2011, 16:05 | links
 
jā par to atskaitīšanās mehānismu, būs vēl jāpiedomā. Jābūt valdei uz gadu man liekas, nāk klajā ar atskaiti par paveikto un nākotnes plāniem un tad arī dabro vai ne dabro, reizē ar gada pārskatu.
9.marts 2011, 16:02 | links
 
ērgli - vajag. + arī pateikt, kur rodas valde.

8.1. Valdes locekļus ievēl amatā biedru sapulce uz (vienu/diviem/trijiem) gadiem.
...
8.n. Valde sniedz pārskatu par savu darbu biedru sapulcei vienu reizi gadā.
9.marts 2011, 15:59 | links
 
andrisABC

Manuprāt, eerglis šo "ētikas kodeksu" rakstīja ar lielu ironijas devu...
9.marts 2011, 15:59 | links
 
AndrisABC
tavām košākam nu gan ir apetitos!šamais gadijumā nav kādas jūras lauvas un roņa krustojums?
:DDDDD
9.marts 2011, 15:58 | links
 
ērgli, tu esi radījis šedevru:
no 1. un 2. punkta var izsecināt, ka ir cilvēki un ir makšķernieki un, ka pret abiem ir jāizturas ar cieņu.
Vai 3. punkts nozīmē, ka visiem jādodas jaunajai paaudzei lazdu kātu nogriezt, āķi piesiet, vai vienkārši jaunietim nošļukušas bikses jāsakārto. Kas var izvērtēt, vai padoma saņēmējam padoms liksies vērtīgs?
4. punkts. Pret zivīm ar cieņu. Nu ja..
5. punkts. Apēst vienas maltītes laikā, nedēļā vai mēnesī?
6. punkts. A kāpēc kaķim nedrīkst cik viņš var apēst?
7. punkts. Trofeju atlaiž un pēc tam nobučo?
Liekas tu pats sūkstījies, ka MK nav viennozīmīgi traktējami. Lai nu kā, mans komentārs domāts tikai smaida izraisīšanai.
9.marts 2011, 15:52 | links
 
Eerglis
neskaidros jautājienus var un vajag apspriest.bet vai ir vajadzība visu birokratizēt???
:))
9.marts 2011, 15:51 | links
 
apsveru domu par valdes atskaitīšanās mehānisma ierakstīšanu statūtos, bet nu nez, tas jau sāk visu birokratizēt.
9.marts 2011, 15:48 | links
 
ekskluzīvā kompetence ir - gada pārskats, statūtu maiņa, likvidēšana, apvienošanās reorganizācija utt tas ir likumā noteikts, un nav nepieciešamības atsevišķi to aprakstīt statūtos, tā vismaz man liekas.
9.marts 2011, 15:46 | links
 
eerglis.Tavā statūtu projektā 7.1.p.nedaudz neiet kopā ar 8.3.p. jo nav definēta 'ekskluzīvā kompetence'
9.marts 2011, 15:40 | links
 
ētikas kodeksu uzrakstīt varbūt tādā formā kā:

Radošs makšķernieks ir tāds, kurš:
1) izturas ar cieņu pret visiem cilvēkiem ir pieklājīgs un kārtīgs;
2) ar cieņu izturās pret citiem makšķerniekiem, arī ja viņi nav radošie makšķernieki
3) lapbrāt izpalīdz jauniešiem un bērniem ar ekipējuma un inventāra sakārtošanu, dod noderīgus padomus
4) pret zivi izturās saudzīgi un ar cieņu,neatkarīgi no zivs sugas;
5) apēšanai neņem vairāk zivis, kā pats var apēst, ja vien ir iespēja zivis atlaist tās netraumējot;
6) kaķim zivis nenes kilogramos, bet uz rokas pirkstiem saskaitāmas;
7) trofejas zivis, ja tās nav savainotas atlaiž nobučojot un uztaisot bildi par piemiņu.
9.marts 2011, 14:58 | links
 
zaraza 9.marts 2011, 14:13
Vīzija laba, bet no statūtu projekta ne viss tā skaidri izriet!

Varbūt vajag kaukādu saukli, ideju ap ko tauta pulcējas, a statūti tiek iesniegti UR un tur arī paliek. Protams vajag gan vienu gan otru.

jā, pēc DNS ierakstiem mrk.lv ir aizsitis SIA MRK, siltumtehniķi no lielvārdes.
9.marts 2011, 14:58 | links
 
mrklv.com-11 dollāri, godaddy.com, ja vajag kādu,atradīsiet
9.marts 2011, 14:54 | links
 
Boroda
mans neikojas.tik pelēcis pa klavišām nostaigāja!
:)))
9.marts 2011, 14:53 | links
 
man domāt, ka pagaidām mājas lapai tērēties nevajag, kamēr vēl nekas nav skaidrs.
domēnam priekšlikums "premuimanglerclub.lv :DDDD
9.marts 2011, 14:53 | links
 
nu mājas lapai ar gan jau piķi atradīsim - ja neizvirst, tad tās ir baigās kapeikas... vienīgais domēnu mrk.lv gan jau kāds padla ir aizsitis :(
9.marts 2011, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager