Kur ir patiesība?

Ko darīsim ar tiem pārsimt tūkstošiem kam ir po gan uz patreizējiem,gan topošajiem likumiem?Labi,pieļauju,izdodas pieņemt daudzmaz progresīvas izmaiņas.Un tālāk?Varkaļu publika pat neiesprings viņus izlasīt.Primārais ir viens,tā daļa,no MK,kas pašlaik mistiski pazūd,tiek izmantota inspektoriem.Valsts inspektoriem.Lai to panāktu,nav nepieciešams grozīt nevienu likumu.Gluži tāpat,kā nav neviena likuma kas atļauj naudai pazust.
1.marts 2011, 10:23 | links
 
Sīkais kāju sastiepa mačos, varu šodien, varu rīt, ceturtdien vairs nevaru, ceru, ka būs atkal OK.
1.marts 2011, 09:57 | links
 
Pašreiz domāju, ka būšu!
1.marts 2011, 09:56 | links
 
daddy_j es nesaku ka bērns ir netīrs. Es saku, ka bērns ir pamatīgi izaudzis, un drēbes vairs nespēj noslēpt plikumus. Jā likums prasīs laiku, par to es nešaubos, tāpat kā, uzskatu, ka šī brīža sistēma ar MK arī ir izgāzusies. tāpēc ir nepieciešamas strukturālās reformas pēc to būtības, ne nosaukuma. :))) daddy 4dien būsi?

VSOP izaicinu uz tikšanos, peregovorim za čašačkoi čaja visu, ko saki?
1.marts 2011, 09:54 | links
 
ērgli - atkārtošu vēlreiz - vai tiešām tu domā, ka "bērns" ir tik netīrs un viss tik sapuvis, ka jāmet ārā un jātaisa jauns, vai tomēr varbūt pietiktu viņam muti nomazgāt un bišķi iepērt, lai sāk strādāt?? :) Manuprāt jaunu normatīvo aktu pieņemšana nekādi negarantēs to, ka tie strādās - ja jau pašreizējie nestrādā, kā tu domā panākt, ka "jaunais likums" un "jaunie MN" strādās??

Tu nesaproti, ko tu dari, uz ko tu aicini - "Neviens neteica, ka tas būs viegli" (c) - tu aizmirsi, ka arī ātri nebūs...jauna likuma pieņemšana no idejas, līdz apstiprināšanai velkas gadiem. Pie tam likums pa tiešo nestrādā, tas strādā caur MK noteikumiem, kurus, lai pieņemtu, atkal vajag gadus un lai stātos spēkā atkal gadus pārejas procesam...

tāda ir demokrātijas būtība, ka, lai pieņemtu visiem saistošas normas, visi ir jāuzklausa, ne tikai tie kam "baigi gribās" vai "kas domā, ka zin kā vajag" :)
1.marts 2011, 09:49 | links
 
Tiem kuri ne tikai vēlas, bet arī spēj ko darīt ir vērts dibināt jaunu vai pievienoties kādai esošai biedrībai, lai spētu deliģēt savu pārstāvi jaunajā MOSP. Tas ir punkts Nr. 1. Ir jāņem dalība lēmumu izstrādāšanā un virzīšanā. Tas var kaut ko maksāt, bet par velti var ..... un tādu meistaru te netrūkst.
Pēc tā izpildes var rosināt dajebvaiko, kas nepieciešams. Citādi ir tukša muldēšana. Diemžēl tas viss krustosies ar finansiālām interesēm, jo demokrātija nav bezmaksas.
1.marts 2011, 09:45 | links
 
VSOP varbūt var nedaudz izvērstāk? varbūt ir vērts tikties klātienē, šonedēļ varētu saplānot jebkurā dienā darba laikā. Man līdz galam nav skaidra Tava ideja.
1.marts 2011, 09:32 | links
 
Sadarbības padomē ir Saeimas (pie varas esošais) un viens opozīcijas deputāts. Neviens neteica, ka tas būs viegli. Tāpat likumu var bīdīt caur ZM, kas izsaka priekšlikumu ministru kabinetā, ja tas atbalsta tad likums sāk kustēties.
1.marts 2011, 09:30 | links
 
Daddy

tu uzrakstīji to, kamdēļ man zūd vēlme tikties un diskutēt, jo uzstādījums ir nepareizs. Manuprāt pareizs uzstādījums būtu sava organizācija, balstīta uz dalībnieku vēlmi ko mainīt patereizējā situācijā. Diemžēl šeit ir grūti ieraudzīt kvorumu šādai organizācijai.

Stikuta "netikšana" gan nav pārsteigums :))))
1.marts 2011, 09:28 | links
 
ērgli - visu cieņu par ambīcijām, bet varbūt pirms izstrādāt "makšķerēšanas likumu" bija vērts paskatīties "kā top likumi"? :))

Latvijā likumdošanas iniciatīvas (likuma ierosināšanas) tiesības ir:
- Valsts prezidentam;
- Ministru kabinetam;
- Saeimas komisijām;
- Ne mazāk kā pieciem deputātiem;
- Ne mazāk kā vienai desmitdaļai vēlētāju.
+ Priekšlikums jānoformē likumprojektā veidā.

Tātad būs kādi no minētajiem ļautiņiem jāpārliecina, kāpēc pašreiz makšķerēšanu (amatierzveju) regulējošais "Zvejniecības likums" ir nepilnīgs makšķerēšanas jomā, pie tam tik ļoti, ka nav vērts viņu grozīt, bet jāpieņem jauns likums!
1.marts 2011, 09:21 | links
 
JST uz doto brīdi ir atteicis tikšanos, netiek 4dien. Tāpēc ceturtdien tiekamies un meklējam argumentus, kāpēc makšķerēšana ir nozare un kāpēc tā ir jāregulē ar likumu.
1.marts 2011, 09:00 | links
 
Bebra citāts:

Čo ta nefiga ņeberjot, tri goda nazad takoj karp bral, po 5 i boļše kilo, karas i ļiņ ofigenij popalsa, nočju kogda piļi vodku, setku pastaviļi - riba dva meška polnih, potom rebjata znakomie s tokom prošļi - očeņ mnogo ribi poimaļi, jeļi uvezļi. A sevodņa ņepoimu - čota ņeberjot, naverna veķer ņe tot :D

Te Jums diskusiju priekšmets :)
1.marts 2011, 07:37 | links
 
par eiro piķi man nav info. Varbūt kāds zinošāks var kautko pakomentēt?
28.februāris 2011, 15:45 | links
 
Runājot par Eiropiķi, varbūt varat mani apgaismot:
Tātad zivjaudzētava saņem ES finansējumu zivju mazuļu audzēšanai. Ja ielaiž pēc tam publiskajā (nelicencētā) ūdenskrātuvē, tas saprotams. Bet ja paredzēts laist licencētās makšķerēšanas ūdenskrātuvē, kā tad viņi ūdenstilpnes apsaimniekotājam pārdod tos zivju mazuļus?
Sanāk, ka no ES pa audzēšanu saņem un pēc tam no ūdenstilpju apsaimniekotājiem pārdodot!
Vai arī ūdenstilpnes apsaimniekotājs par velti saņem zivju mazuļus un pēc tam kāš piķi no makšķernieka par noķerto zivi, kura ir ielaista bez maksas.

Piemērs: X saņem ES piķi ļoti daudz Ls apmērā zušu mazuļu audzēšanai un pēc tam ielaišanai publiskajās ūdenstilpnēs, kurās?
28.februāris 2011, 14:58 | links
 
murgs šo ceturdien diemžēl nē, be savus jautājumus un argumentus vari izklāstīt šeit pat. Noteikti tie tiks ņemti vērā. Man telpas ir ierobežotas.
28.februāris 2011, 13:59 | links
 
eerglis;drīkst ceturdien piedalīties 18.00???
28.februāris 2011, 13:53 | links
 
Ja kādam no manas puses ir interese piedalīties,varu pa ceļam paraut!
:))
28.februāris 2011, 13:51 | links
 
ceturtdien plkst 18:00 pie Eerglis.konkrētāk jautājumus adresēt Eerglim!
:))
28.februāris 2011, 13:49 | links
 
kur jābūt un cikosĻ
28.februāris 2011, 13:47 | links
 
Murgs
pats būsi???
:))
28.februāris 2011, 13:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager