Kur ir patiesība?

Žirinovskis Krievijā arī bļauj pa viesiem skaļāk, vairāk par visiem zin. Nez vai mēs viņu par klaunu neuskatām? Līdzīgi arī te ir ar dažiem kadriem :) Cik var bļaut par vienu un to pašu?
16.februāris 2011, 16:42 | links
 
eerglis padomnieci netrož:D Viņai vispār ar to nekāda sakara. Turklāt tur ir normāli par cilvēkiem padomāts - ir vārtiņi un iespēja pārvietoties. Turklāt tur ir administratīvs kašķis ar pašvaldību, kas kārtējo reizi nav izdarījusi to, kas tai jāizdara:DD
16.februāris 2011, 16:28 | links
 
LMF.
16.februāris 2011, 15:55 | links
 
kilka ir nojausma, pa kādam ir, bet varētu būt labāk. Man tiešām nav ne jausmas par reālo situāciju. Nesen prezidenta padomnieci tramdīja par nelikumīgo žogu, kā tur viss ir beidzies es nezinu. Bet ar kaut ko jau ir jāsāk.
16.februāris 2011, 15:55 | links
 
priekš kam kaut ko dibināt!jālikvidē dublējošās.LMS jāizved reorganizācija.sportisti lai dibina savu biedrību un piesaista sponsorus sacensībām!!!ūdeņus varētu apsaimniekot,bet tikai stingrā valsts pārvaldībā,lai būtu iespēja copēt visiem nevis tikai izredzētajiem!!!as latvijas valsts meži ūdenskrātuvēs makšķerēt bez MK.tas būtu attiecināms uz visiem licenzētajiem ūdensbaseiniem!!!man vieglāk ir pateikt nekā uzrakstīt.neesmu dzejnieks!!!
16.februāris 2011, 15:48 | links
 
eergli - Tev ir aptuvena nojausma cik žogi ir nojaukti, piemēram, sākumā, Jūrmalā pie Lielupes vai apkārt Baltezeriem. Baidos, ka man ir ;))
16.februāris 2011, 15:48 | links
 
kilka, domei jāsūdzās par nelikumīgām būvēm. Ja pašvaldība neko nedara, jāsūdzās rapalm, vai kas tur ir, ja tie neko nedara tiesā. Piekrītu ilgi, bet tāda ir kārtība, un metodiskiun lēnām bezpriģels jānovērš. skaidrs ka tas nebūs ātri, bet jo ilgāk vilcināsies jo ilgāk problēma pastāvēs.
16.februāris 2011, 15:45 | links
 
Kā tuvojas pilnmēness, tā šī tēma panesas :))
Patiesība ir tur- B ārā :D
16.februāris 2011, 15:37 | links
 
urmaas zini to aņuku par ziloni un skudrām, ķip "Emīlij, žņaudz viņu nost!!!" ?? ;))
16.februāris 2011, 15:37 | links
 
eerglis;cik tad tās sadarbības padomes būs!!!tu tak labi zini ,ka J.S.arī taisās tādu dibināt!!!
16.februāris 2011, 15:36 | links
 
KAM sūdzēties? domā cilvēki nesūdzās par tauvas joslām? :DD
16.februāris 2011, 15:35 | links
 
Kilka
pārāk daudz šķēpu jālauž,lai to panāktu.tāpēc jau laiciņu atpakaļ par šo tēmu rakstiju-uz visu ir jāiet mērķtiecīgi.ja gribi dabūt mazumiņu,tad prasi vairāk.savādāk nedabūsi neko!!!dikti daudzām ieinteresētām personām tas būs kā nagla acē.lai kautko panāktu,uz to ari ir jātiecās.neviss jau pirmssākumos pavēstīt-vot to mēs nevaram,to mēs nedrīkstam,to mums neļaus utt.
Eerglis
par apsaimniekošanu vispār nevar būt ne runas.jo manā skatijumā,apsaimniekošana=prihvatizācija.kaut netieša bet IR!!!
:))
16.februāris 2011, 15:35 | links
 
Piekrītu,nelielas korekcijas,blogos iekšā un balsojam.Ceru,ka Admins var uztaisīt divas pogas,piekrītu,nepiekrītu.
16.februāris 2011, 15:35 | links
 
zaraza viedi runā.

Man liekas, ka ir pēdējais laiks dibināt "īsto makšķernieku biedrību" :D
ņemot vērā,ka biedrība būs vajadzīga lai varētu ko nebūt ietekmēt sadarbības padomē. Otrs biedrības uzdevumus būtu sūdzēties par visiem likumpārkāpumiem, kas ir konstatēti pie ūdeņiem, sākot ar tauvas joslām beidzot ar LM organizētāju pienākumu izpildi.
16.februāris 2011, 15:34 | links
 
eerglis
lai apsaimnieko kaut visu Latviju, tikai es neredzu, kā tā apsaimniekošana var notikt....katrā peļķē, kur mērcē galu jāperk licenze????????
pirms kāda laika jst blogā iemetu savas domas par to, kas būtu runājams nākamajā forumā....iemetīšu arī šeitan
Labas dienas!
Gribēju paust savu necilo viedokli par iespējamo runājamo :)
Tātad, ja arī tiek veidota šāda apvienotā organizācija, padome, vai arī kas cits uz to pusi, ir jāsaprot, ko šāda veida organizācija būs spējīga un ko tā gribēs darīt. Tas, ja ir iespējams šāda veida organizāciju veidot, kurā var iesaistīties individuāli makšķernieki, klubi, biedrības ir tiešām apsveicami. Tā ir iespēja katram, kam ir jebkāda sāpe sasaukt līdzīgi domājošos, un virzīt šos jautājumus tālāk, šīs apvienotās organizācijas vadībai, kura būs apņēmusies uzklausīt jebkāda veida ieteikumus. Protams, organizācijai jābūt pieejamai visiem, kam vien ir vēlme tādā iesaistīties.
Labi, mazliet aizrunājos :) par pašas organizācijas iekšējo darbību var runāt pēc tam, kad ir zināmas šīs organizācijas iespējamās spējas un darbības :) Proti, domāju, ka būtu nepieciešams saprast vai šādā apvienotā organizācijā kāds vispār gribēs klausīties un ņemt vērā to, ko šī organizācija mēģinās virzīt. Tādēļ domāju, ka būtu lieliski, ja uz šo nākošo forumu būtu iespējams pieaicināt arī cilvēkus no atbildīgajām iestādēm, kas būtu kompetenti sniegt savu viedokli par to cik tas viss ir reāli. Ir jāsaprot, vai tam ko lems šī organizācija, būs arī iespējama nākotne, jo ja sanāk tā, ka ir konkrēts organizācijas lēmums, par kaut kādu lietu – piemēram, grozam MN, taču atbildīgie par MN grozīšanu pasaka nē, tas mūs neinteresē, griezieties tādā un tādā iestādē. Un šis manuprāt ir pats primārais – ko tad mēs esam spējīgi panākt.
Ja šis visiem citiem (izņemot mani) ir skaidrs tad jau varētu sākt runāt par šīs padomes uzbūvi – kādas būtu nepciiešamās darbības, lai šajā organizācijā iestātos. Kā panākt, lai zem šīs organizācijas (iespējams) ir apakšā mazākas organizācijas, kas pārstāvētu atsevišķus valsts reģionus, kuri tad visu bīdītu tālāk noteiktai organizācijas vadībai….
16.februāris 2011, 15:29 | links
 
urmaas...

Pilnīgi piekrītu un esmu tikai PAR! Tomēr reāli skatoties uz lietām neredzu iespēju kā to parksē realizēt. Pārāk daudz jautājumu rodas... Kā "likt cilvēkiem saprast"? Daudzi saprot tikai mietu un arī tad ne ar pirmo reizi... Veidot darkonisku kontroles sistēmu? Piepludīnāt medijus ar "labas uzvedības" propogandu? Tauvas joslas aizsprostus ar Latvijas 2 tankiem nonest? Mazos HES'us uzspridzināt? Visus LM līgumus lauzt/nacionalizēt riskējot ar starptautiskiem tiesu tiesu darbiem? Forši! Saku to bez sarkasma, jo tiešām to gribētu! BET, mani kā ekonomistu kā vienmēr nolaiž uz zemes jautājums - no kurienes tam visam līdzekļi un kas par to maksās? Bezzobaina valsts, kurai n-miljardi parādu un jau ēd nost soc. budžetu? Nu, nu... Ņemot vērā šos faktorus, uzskatu, ka jebkurām mūsu programmām un uzsaukumiem jābūt kaut kā pragmatiski pamatotiem pierādot kādu labumu tie dos makšķerniekiem, valstij un ekonomikai kopumā. Ja piedāvāsim priekšlikumus, kas būs labi tikai mekašķerniekiem bet sagraus citus un kōpējais sausais atlikums būs dziļā mīnusā, tad mūs točno neviens pierē neņems...
16.februāris 2011, 15:27 | links
 
sapiigakais jautaajums peec zivju resursu kontroles ir tauvas josla,manupraat...
16.februāris 2011, 15:26 | links
 
urmass, ja pareizi saprotu, tad Tavs viedoklis ir ka Sadarbības padome nedrīkst apsaimniekot nevienu ūdeni, vai tā ir?
16.februāris 2011, 15:24 | links
 
Ne jau LM ieviešana/neieviešana Tavā plančikā ir tas klupšanas akmens ;)
16.februāris 2011, 15:24 | links
 
Čau Kilka:)
varat domāt ko gribat,mans ir stīvs līdz galam!!!
neredzu vajadzību kādam vēl par kautko maksāt.TIKAI ēLVē ir pieņemts uzkraut cilvēkiem pienākumus un ierobežojumus,kurus tāpat nevar izkontrolēt.NEVIENS mani nepārliecinās,ka prihvatizejot un ieviešot LM, viss būs bumbās!!!tieši otrādāk,viss būs galīgā sūdā!!!tāpēc palikšu pie sava viedokļa.
16.februāris 2011, 15:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager