Kur ir patiesība?

:DDD
urmaas riktīgi sasmīdināja. Īsts revolūcionārs ;)
Secinājums viens - kārtības pie ūdeņiem nebūs... :( jo virkne punktu ir neizpildāmi... :(
Nē, ir! Tik tāds sīkums jāpaveic - jānomaina VISI pie varas esošie cilvēki, jāsaliek visur savējie un ar dziesmu uz priekšu :)))
Par to aku - šķiet, ka pareizāk ir neķēzīt, kur pašam jādzer, nevis nedzert, kur ķēzās ;)))
16.februāris 2011, 15:06 | links
 
atbalstu urmaasa priekšlikumu un ja cilvēki to saprastu, tad "ceni bi ņebilo"...
16.februāris 2011, 15:04 | links
 
Pilnīgi un galīgi piekrītu Urmasa projektam (domām) ..Šo varētu pielikt pie blogiem ar iespējām balsot par šo ideju !
16.februāris 2011, 14:45 | links
 
Urmaas-es piekrītu 100 % visam, ko uzraxtiji tikko!
16.februāris 2011, 14:44 | links
 
esmu par kārtību pie ūdeņiem.to var panākt,liekot cilvēkiem saprast:
1.dzert no akas kuru paši pieķēza nav labi.
2.pašvaldību vai privātpersonu,atkarīgi no tā kam pieder zeme pie publiskajiem ūdeņiem,iesaistīšanu servitūta izveidei.tobiš-atpūtas mājiņas,laivu bāzes,laivu ielaisšanas trapu izveidei,utt.protams ievērojot likumu par tauvas joslas pieejamību visiem cilvēkiem.
esmu par:
BRĪVU PIEKĻUVI VISIEM PUBLISKAJIEM ŪDEŅIEM!!!
1. Makšķerēšanas atļauju iegādi tikai ar bankas starpniecību.izmaksas būs lētākas,kā "sponsorejot" kadas spalvainas rokas tipogrāfiju.
2.naudas līdzekļu,kuri iegūti realizējot Makšķerēšanas atļaujas,lietderīgu izmantojumu.(budžeta cauruma lāpīšanu nu nekādīgi nevar nosaukt par lietderīgu līdzekļu izmantošanu).
3.LM vietu ierīkošanu tikai privātajos dīķos.
4.LM atcelšanu VISOS publiskajos ūdeņos.
5.par MN caurskatīšanu un nepieciešamo izmaiņu veikšanu.tai skaitā ari IDIOTISKO punktu izslēgšanu,vai atzīšanu par spēkā neesošajiem.
6.par tauvas joslas ievērošanu visos publiskajos ūdeņos(pierīgas ezeriem it īpaši aktuāla tēma).
esmu pret:
1.mazo HESu dubulttarifu.
2.jaunu LM vietu izveidošanu publiskajos ūdeņos.
3.publisko ūdeņu prihvatizāciju.
16.februāris 2011, 14:39 | links
 
Tagad jau vairāk spiež uz biomasu kā enerģijas avotu nevis maziem hesiem.
15.februāris 2011, 18:14 | links
 
damberg, vai esi deputāts? Tauta tevi nesaprot.
15.februāris 2011, 18:06 | links
 
...Prātiņ,nāc mājās!!!
15.februāris 2011, 17:59 | links
 
Vairāk komentu nebūs, jo eju uz dabu, brīvprātīgo bez atalgojuma, labāk padomā kā cīnīties ar vēl 150 jauniem mazajiem HES ar 4 kāršo tarifu tuvākos gados - vai varbūt atbrauksi pie manis uz Fridrihlustes medību pili - pakniebsim smukas labas meitenes un vienkārši pastāstīšu rīcību par lielo politiku, jo tagad Tu vienkārši intuitīvi peldi cauri tumsai un šķidram sūdam nezinot mērķi
15.februāris 2011, 17:50 | links
 
damberg iespējams, ka Tava doma ir fantastiska, bet kaut kā nepamet sajūta ka tie ir dzērāja murgi ko raksti. kur fakti mijas ar fantāziju, ko spoži aprakstījis ir Eko.

Ja iespējams uzraksti to pelēko masu ļaudīm saprotamā veidā.
15.februāris 2011, 17:50 | links
 
Jūtos ļoti pagodināts, kad pirmoreiz mūžā esmu pagodināts par Vējoņa padomnieku:) Pirms raksti Mirtin padomā , tas grauj tavu tēlu makšķernieku saimē.
nav teksts par to, bet par naidu, kuru radīja iepriekš minētais starp makšķerniekiem un zvejniekiem, jo bija runa par ūdeņu privatizāciju un šķēršļu nojaukšaqu. tagad situācija ir cita un aizliegumu ieviešana ir līdzīga nakts aizlieguma projektam no VARAM
15.februāris 2011, 17:46 | links
 
dambergs - vai tikai tu nedomāji Normundu, nevis Raimondu? un vai tikai tu neesi pats Birkovs, jo runā tik pat delīriskiem terminiem kā šis cienītais kungs, kuram par makšķerēšanu ir visai attāla nojausma, bet diriģēt patīk:DDD
15.februāris 2011, 17:35 | links
 
Tevi jau neaicinu nokārtot vajadzības, ja esi murlo, ja nesaproti ko teicu. Katrs indivīds redz mozaīkā to gabaliņu, kas sirdij tuvāks - taču man kā šīs stulbās valsts iemītniekiem ir nožēlojami redzēt un dzirdēt, piemēram, fanātiskumu bez iekšējās kritikas par lielo politiku, kur makšķernieku pūļi tiek raustīti aiz aukliņām. Mirtin, ja esi žurnālists, nevis mikimauka, pafantazē kas notiks vistuvākā nākotnē, zvejnieku močīšana ir valsts inspirēts sūds, lai novērstu uzmanību no lielām ar eneģiju saistītām lietām. Makšeŗēšanas bizness ir ciešā saistībā ar ekonomikas attīstību - nelec vilcienā, kura vairs nav pieturā - tāpēc es Tevi varoni uzaicinu ciemos, lai apgaismotu Birkova pēdējas Kristus dienas liecinieka agriešanos dzīvē, kur labumu nebūs
15.februāris 2011, 17:28 | links
 
cik skatos tad dambergs ir ļoti adekvāts savos komentos :)
15.februāris 2011, 17:24 | links
 
dambergs - esmu diezgan aprobežots un īsti neiebraucu kādēļ man būtu jāiet pie Raimonda nokārtot dabiskās vajadzības... un pie kura no Raimondiem? :D
15.februāris 2011, 17:11 | links
 
Iespējams, ka nav informācijas par mūsdienu Iluminātiem - tie kas mazuļiem iesaka turēt muti....
15.februāris 2011, 17:05 | links
 
Mirtin, vai zini , kad pieņems attiecīgo likumu, jūs varēsiet skriet pie Dieva sūdzēt Iluminātu grēkus, pašlaik Saeimā tiks pieņemts AER likums, kur taps jaunas maziņas labas daudzz hidrostancijas, aizej pie Raimonda un padirs drusku
15.februāris 2011, 17:03 | links
 
Pamazām un mērķtiecīgi pārņemt un apsaimniekot publiskos ūdeņus. - es tikai nesaprotu kādēļ nepieciešams teātris ar makšķernieku organizācijas dibināšanu. Šādu te pasākumu var izbīdīt cauri, sarunājot ar politiķiem. Pateikt, ka vajadzīga kārtība, tas nodrošinās kārtību, kuru valsts nevar nodrošināt, papildus ienāks nauda budžetā, jo viss būs par maksu... un deputāti nobalsos gar zemi krizdami. Priekš kam tad teātris ar makšķernieku viedokļa paušanu?
15.februāris 2011, 16:53 | links
 
murgs - varēji paprasīt:D Es būtu ieteicis pāris vietas, kur var nolikt:D Turklāt, ja ir vēlme, var taču maksuhā uz stundu pa latu vai diviem iebāzt:D
15.februāris 2011, 16:51 | links
 
Manuptrāt,mērķis viens.Uz kuru jau virzās soli pa solim,un tiek virzīta sabiedrības doma.Pamazām un mērķtiecīgi pārņemt un apsaimniekot publiskos ūdeņus.Kā pēc neizmantot labvēlīgu situāciju?Valsts slīgst dziļā krīzē.Tauta aizņemta risinot ikdienišķas izdzīvošanas problēmas.Varai risināmas daudz svarīgākas lietas.
Jūs laužat šķēpus par makšķernieku interesēm un problēmām.Tās ir ne tikai mašķernieku,bet visas sabiedrības intereses.
15.februāris 2011, 16:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager