Kur ir patiesība?

tas, ka ir vai nav nevēlama persona kādā darba grupā nav mūsu varā ietekmēt. Mūsu varā ir argumentēti un loģiski izklāstīt savu redzējumu ar mērķi ieviest kārtību un noraidītu idejas un priekšlikumus, kas neatbilst makšķernieku interesēm.
15.februāris 2011, 08:16 | links
 
Eerglis
pēc kāda principa tiks izvirzīta,vai ievēlēta,darba grupa?
vai atkal nebūs kā iepriekš-tie paši vēži tik citās kulēs?
vai makšķerniekiem būs lemts ietekmēt kādas sev ļoti "tīkamas" personas netikšanu šai darba grupā?
manas domas ir viennozīmīgi jāveido makšķernieku biedrības organizācijas vai sauciet tās kā gribat,kaut pa rajoniem vai reģioniem.no kuriem tiks deleģēti pārstāvji darba grupas izveidei,vai savu kolektīvu viedokļu aizstāvībai.kautvai nonākam atkal pie vēlēšanām.
kāpēc tas viss ir jāsasteidz???saprotu ka vajag visur kārtību!tik šajā gadijumā izskatās ka kāds to grib dikti sasteigt baidoties zaudēt krēslu vai vēl konebūt.nav jau ugunsgrēks uz kuru jāskrien ko kājas nes.bet vilkt garumā ari nedrīkst.tikai mīerīgi un bez liekas steigas visu izanalizējot varam panākt daudzmaz vēlamu rezultātu.protams ieklausoties citos un diskutējot,nevis skaldot un valdot.
tas ir mans subjektīvais viedoklis.uz apsolūto taisnību nepretendēju.
:))
:)
14.februāris 2011, 19:45 | links
 
rītdien tiks slēgta priekšlikumu un papildinājumu iesniegšana. Līdz šim brīdim nav neviena, ja ir kas sakāms, dariet to zināmu līdz rītdienas plkst 15:00.
14.februāris 2011, 15:34 | links
 
Še ku reku būs atskaite par vakardienas sapulci.

Makšķernieku sapulce 10.02.2011.
Ieradušies:
Mārtiņš Vanags (eerglis)
Guntars Netenbergs (zaraza)
Aivis Strads (Aiviss)

novērtotāja lomā uz īsu brīdi ieskrēja arī Mārtiņš Kalaus

Darba kārtībā:
- Sadarbības padome, statuss, finansējums un struktūra
- Nepieciešamās pārmaiņas makšķerēšanas nozarē;
-
Pēc pusotru stundu ilgām diskusijām Sapulce nolēma izvirzīt publiskai apspriešanai šādus priekšlikumus:
Sadarbības padome:
- Sadarbības padomes mērķim ir jābūt makšķerēšanas nozares definēšana un makšķerēšanas nozares darbības modeļa izstrāde. Pēc sapulces domām, makšķerēšanas nozarei ir nepieciešams atsevišķs likums (atsevišķi no Zvejniecības likuma), kurā tiek precīzi, caurspīdīgi un saprotami regulētas sekojošas lietas:
o makšķernieku sabiedrības iesaistīšanās mehānisms makšķerniekiem svarīgu lēmumu pieņemšanā (tajā skaitā makšķerēšanas noteikumu izstrāde, makšķerēšanas tiesību maksa u.c.)
o Makšķerēšanas tiesību iegūšanas un apmaksas kārtība, iegūto līdzekļu izlietojums;
o Un kā beidzamais, bet ne pēdējais, ir licenzētās makšķerēšanas reglamentēšana;

- Sadarbības padomei ir jābūt Zemkopības ministrijas oficiāli izveidotai darba grupai, kurā var pieteikties IKVIENAS makšķerēšanas nozares (makšķernieku, makšķerlietu tirgotāju un ražotāju, licenzētās makšķerēšanas organizētāju u.c ieinteresēto personu) apvienības vai organizācijas pārstāvis;

- Sadarbības padomes dalībniekiem ir jādarbojas uz brīvprātības pamatiem bez atalgojuma. Pēc sapulces ieskatiem, tas ir svarīgs moments, lai atsijātu pašlabuma meklētājus no personām, kas ir ieinteresētas nozares sakārtošanā.

- Pēc pirmajā punktā minēto mērķu izpildes, darba grupa tiek likvidēta un sabiedrība tiek iesaistīta lēmumu pieņemšanā makšķerēšanas likumā noteiktajā kārtībā.


Interesentiem lūdzu 5 dienu laikā izteikt savus priekšlikumus un papildinājumus par jau nolemto, jo nedēļas laikā tiks rīkota nākošā sapulce, kurā tiks apstiprināta galīgais Sadarbības padomes modeļa piedāvājums.
Priekšlikumus lūdzu izteikt argumentētus un iespēju robežās pragmātiskus, ievērojot citu diskusijas dalībnieku (arī ārpus CL) tiesības uz cieņas neaizskaramību.

Par citiem jautājumiem lūdzu izteikties, kad šie jautājumi tiks aktualizēti.
Paldies, ka iesaistāties, un gaidu daudz labus priekšlikumus.
11.februāris 2011, 09:12 | links
 
 
Aha, lai bikšeles nomainītu :)) Nemāci mani uz muļķībām, es tik pie ūdens droši jūtos :))
10.februāris 2011, 23:14 | links
 
Nemīz - adrenalīns atraus visas poras vaļā - skriesi pēc tam kā jauns puika :))
10.februāris 2011, 23:10 | links
 
Oi, Brālīti :) Ir man komleksi, bieži tagad nododos pardomās vai esmu pareizi cilvēkiem pāri darījis :))Atceros kā mani viens sauca par SS :)) .... Un nevajag mani "nafig lejā", tā kustos kā bruņurupucis , gribi lai vēl bikses pieleju :))
10.februāris 2011, 22:57 | links
 
Roluk tu tāds kompleksains -.......... " man aizdomas,divas frontes,manī neklausīsies .......'. 10 lati un es tevi izāstēšu. Aizvedīšu uz senlejas vagoniņu - piesiešu gumiju - un nafig - lejā . tas palīdz ar šaubām tikt galā. Es piem reizi pa reizei nolecu no 3km augstuma - tas palīdz :))

VSOP ko lecies?? demagogi , zīmuļi - pats ar esi viens no tiem - tikai snobi var sākt tekstu ar bezpersonisku uzbraucienu izceļot savas izcilās spējas . Nevar tak visi būt pasaules nabas - kādam tak ielas ar jātīra :)))
10.februāris 2011, 22:50 | links
 
Nezinu, varbūt ko muļķīgu esmu uzrakstījis, kādam ko nesaprotamu vai nezināmu, bet nu tā nevarētu teikt, ka būtu ko darījis, lai kādam pazīmetos, varbūt arī tie darbi nav tik acīmredzami, a varbūt maz ko esmu darījis, bet sava doma ir un zinu ka tādas domas ir daudziem...
10.februāris 2011, 22:42 | links
 
Forumā diskutēt - klaviatūra nodils, jo šeit ir daudz demagogu, kuriem vairāk interesē pastrīdēties, pazīmēties, bet mazāk - padarīt reālas lietas. Tamdēļ arī diskusijās par tēmu šeit centīšos neiesaistīties.
10.februāris 2011, 22:36 | links
 
Godīgi sakot es arī gribētu piedalīties diskusijā, bet man grūti tikt un aizdoma ka manī neviens neklausīsies ...Vismaz esmu sapratis ka fronte ir divās pretējās pusēs šeit forumā, bet mērķis ir viens !
10.februāris 2011, 22:14 | links
 
Žēl, ka netiku, bet domugraudus par darbībām nosūtīju pirms sapulces, uz PM. Labprāt piedalīšos tālākā darbībā, tik ar tikšanu pa vakariem man pašvakāk.
10.februāris 2011, 22:11 | links
 
Es ticu tikai sev un tad vēl brīžiem šaubos :))
10.februāris 2011, 22:04 | links
 
paldies tiem kas ieradās un piedalījās,smalkāka atskaite par nolemto būs rīt, tā teikt rīts gudrāks par vakaru :)
10.februāris 2011, 21:31 | links
 
Daddy
ja "makšķernieku pārstāvji" pat tolkom nezin,cik makšķernieku ir LV.tad kāds neizdara savu darbu.palasoties pieejamos dokumentos utt(var uziet ar mātes googles palīdzību,izskatās ka kādam ir tikai viens viedoklis-kā piķi sagrūst tikai savās kabatās.~20 gadiem tas cilvēciņš sež "pie siles" un neko vēl nav padarijis.tagad nu pēkšņi darīs visu.tik vajagot šamo vēlēt jaunajā organizācijā par bosu.es tādiem cilvēkiem vnk NETICU.
p,s.labāk jau nebūtu rakājies mātē googlē,vismaz mans priekšstats par šo cilvēciņu nebūtu tik krasi mainijies!
10.februāris 2011, 17:01 | links
 
Nākošgad ZF vairāk naudas tiks piešķirts nekā iepriekš? Protams viss tas ar MK un kontu vajadzīgs bet atkaŗtošos - kāda jēga būs no tā visa ja ZF budžets paliks vēl mazāk? Vienīgi - makšķernieki varēs būs lepni ka papildinās valsts budžeta bezgalīgās dzīles.
Tam visam būs jēga ja visi ietaupītie līdzekļi nonāks ZF, ja nē - beztolka darīšana, tik kontā debets būs lielāks :D
10.februāris 2011, 17:00 | links
 
Ēerglis
sorre.bet manam šodien netikt līdz jumsīm.a kā gribējās!:(((
ceru ka nebūšu daudz zaudējis.gan jau vakarā visu tepat uzzināšu.kaut zinot dažus,kuri tur būs,no viņu puses tiks spiests uz JST modeli.tad zinat,mans ir pret to!!!
:))
p.s.
par to speķa gabaliņu-dikti fains salīdzinājums.:DDD
10.februāris 2011, 16:55 | links
 
Cik nodrukāts???
Cik kreiso piedrukāts?
Brālit.
Man domāt,ka Tavā rēķinā 1 nulle pietrūkst.
Doveļi ģeržavu!
10.februāris 2011, 16:46 | links
 
brālīti - tu drīksti 3x minēt cik ir pārdots:
a) mazāk kā nodrukāts
b) vairāk kā nodrukāts
c) tieši tik cik nodrukāts
:)
10.februāris 2011, 16:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager