Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Šodien Plaviņu ūdenskrātuve zem kokneses, Krāns tāds Latvenergo pilnīgi aizbultējis Hesa slūžas, straume met kūleni. tb līmenis augsts un vēl ceļas. Aplauza mani. Pat simtsprocentīgajā zemūdens krūma spotā dzīvības nav. No rīta upe nedzīva. Ar viltu izmāniju divis kriminālos. Tas arī viss. Ja slūžas neattaisīs kaut drusku arī rīt, tad tur darīt nav ko. To es garantēju. :(

Manīti arī mūsu varenie sportisti, kā driģenes sarījušies nēsājās pa perimetru...

Vismas pēdējo saulīti ieķēru.. :)
20.oktobris 2012, 21:38 | links
 
Paldies visiem par komentiem, izsmējos kārtīgi. Biju šodien tai slepenajā un nevienam neizpaužamajā loču kanālā (būvēju cūku kūti lai kutis aizbaidītu) . Bez manis vēl 2 laivas. Asars ir. Detaļas slinkums klabināt, bet viss uz MJ. Pie bolderājas tilta bars ar brataniem uz gruntenēm, pludiem un interesantas konstrukcijas pikšķerēm - kaut kāds hibrīds no velces kāta un ultraviegla mj, cilvēku 20

seedoo , paldies par info, tagad zinu ka necopes iemesls ir iekš Prada
19.oktobris 2012, 22:11 | links
 
Iebraucu uz pēcpusdienas copi, laiks tāds, ka mājās vienkārši nevar nosēdēt, daba sauc :)
Rezultāti gan nekādi. Sākumā pavalkāju gumiju, vienu , tad otru, trešo - nekā, pat piesitienu nebija.
Pārkabināju mazo trīsdaļīgo vobleri un cita štelle, pāris skaisti piesitieni, pāris metri pavilki un atkal nekā. Vienu no pēdējiem pievilku 1,5 metri no laivas, notirinājās un prom bija. Viņš noteikti zināja, ka pēdējo un vienīgo tā pat neņemtu :))
Tas bija Ķeguma baseins.
Ūdens līmenis normā, straume neliela, vējš gan tāds, ka gribētos drusku mazāku. Pa vējam slīdot motoru nevajadzēja, varēja izbraukt pa lēto uz vēja rēķina:))
Rīt braukšu no rīta un dīdīšos pa Aizkraukles baseinu, tur cerība lielāka.
19.oktobris 2012, 20:53 | links
 
Rīt jalaiž atkal pamānīt tos strīpainos! Jāpamēgina rīta cēliens.! Nav sanācis iepriekš! Ja raksturs nepievils, pameklēšu jaunas vietiņas!
19.oktobris 2012, 20:47 | links
 
pie plūdmales ir sikāki tas taisnība bet bišķi atpakaļ ir vairākas bedres ar stavu kritumu no 2.5-10.5m tikai āķi vajag ofset jo ja tajā zālē iecērt ārā dabūt nevar ne vienu vien esmu tur atstājis.
19.oktobris 2012, 19:41 | links
 
Njaa, bildes iespaidīgas!! Super!!!
19.oktobris 2012, 19:32 | links
 
Piekrītu! Bet...nav man rakstura mainīt vietu un meklēt, ja esu uzgājis čalīšus un viņi atsaucas krasta zonā. Novēroju, kā pārs laivas bija iebraukušas dziļāk, pretī "mīlestības salas" pludmalītei, tie arī kaut ko ķēra, bet izmērs bija švaks. Interesanti, ka tikai diviem asarim no visiem nebija ikru! Nu ļoti garšīga zacenīte!!!
19.oktobris 2012, 19:30 | links
 
Emil, starpcitu zāles ir arī 10 metru dziļumā un tur ganās makani ne pa jokam vari paskatīt bildēs.
19.oktobris 2012, 19:14 | links
 
Kutis...
Es tikai gar krasta kanti copēju. Tur kur apakšā ir zāles, "plauktiņi", tur viņi tusējās. Ir man tur kādas 5-6 vietiņas uzietas, kur labi trāpās! Dziļumā, godīgi sakot pat nēsu mēginājis!
19.oktobris 2012, 19:01 | links
 
emil, vai gar krastu nemēģināji es vakar lielako dabuju lēpju zonā.
19.oktobris 2012, 18:50 | links
 
Tu nu gan ātri padodies! Nu ok. Ne asakas tev!
19.oktobris 2012, 18:38 | links
 
Nav vērts, viņs ir gudrāks... es padodos...
19.oktobris 2012, 18:24 | links
 
1:1
:))
19.oktobris 2012, 18:07 | links
 
Par to, ka man ir garāks, nestrīdēšos, bet par to, ka tu esi gudrāks, to es ne kad neapstrīdēšu! :)
19.oktobris 2012, 17:41 | links
 
:))) protams, ka tu eis gudrāks, tev ir garāks un visādi citādi iznesīgāks tu mums esi padevies :)) Vienkārši kruts copmanis :)))
19.oktobris 2012, 16:44 | links
 
Jā, starpcitu....VSOP un Sienāža teorija par to, ka šajā, nu jau visiem zināmajā vietā sabrauks cemmerētāji, tirgotāji, atpūtnieki utt, un metīs enkurus blakus laivās ir izgāzusies pilnībā!! Pēc šo vietu publicēšanas un kašķa par to, esu tur bijis jau 4x. Nav tur nekāda kolhoza, simtiem laivu utt. Biju gatavojies, ka būs jāiekaro savas sen zināmās vietas, kā par to brīdināja profiņi, bet ne kā. Esu apmulsis! :)
19.oktobris 2012, 16:28 | links
 
Tiko no copes Daugavā, visiem zināmā apgabalā. No pl. 10.30 līdz pl 14.30. Vējelis pūta biku. Straume uz Rīgu, neliela. Rezultāts mani pilnībā apmierina. Kopā kādi 30 čalīši (asari) piemānīti. Paņēmu 21 gab. Lielākais 420 gr., mazākie ap 100-150 gr.(tos laidu paaugties). Kopumā cope izdevusies. Zivītes vēl ir un kožās, tik jāmeklē. Var stundu nosēdēt pa tukšo, un tad atrodi kanti un cope paverās. Copēju uz mikrodžigu, garšīgās gumijas.
PS. Loti svarīga ir mānekļa piedāvāšanas metode! Biku pa ātru vai pa strauju un copes nav. Ne asakas visiem!
19.oktobris 2012, 16:17 | links
 
Ieliku vēl bildi!!! Kuti- Zeķēm piķis nepietika , ka tik no ārpuses labi izskatās pārējais ir sū.s:))
Jauku jums dienu!!!
19.oktobris 2012, 14:40 | links
 
Jāizmēģina kārtējā nedēļas nogale zem Ķeguma HES ar grunteni, varbūt, kādu ļurbu arī var sadabūt! Iepriekšējās reizes, klejojošie brekšī un pa kādam ālantam vien, bet kopsummā pēc vakara un rīta copes apmierinoši, tukšā nav bijis.
Nezin kāpēc, mēra zandartu šoruden vēl nav sanācis dabūt?
19.oktobris 2012, 14:30 | links
 
seedoo - zhetons!
19.oktobris 2012, 14:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager