Daugava kuńdzińsala pie tilta biju šodien ,asari ir bet nau tik forši.Cilveku daudz
19.janvāris 2019, 13:26 | links
Fishmens [16.jan]: Gints25 [18:07]: Sveiki ! Vai kads nezin kas notiek Daugava Riga pie Krastiela pie Tirzniecibas centra MolsCik redzu, katru dienu braukājot tur garām, tad pašreiz ne kas tur nenotiek.Pateicos par info
Gints25, 16.janvāris 2019, 19:20
Fishmens [16.01.19]: Gints25 [18:07]: Sveiki ! Vai kads nezin kas notiek Daugava Riga pie Krastiela pie Tirzniecibas centra MolsCik redzu, katru dienu braukājot tur garām, tad pašreiz ne kas tur nenotiek.Pateicos par info
Gints25 [16.01.19]: Sveiki ! Vai kads nezin kas notiek Daugava Riga pie Krastiela pie Tirzniecibas centra MolsCik redzu, katru dienu braukājot tur garām, tad pašreiz ne kas tur nenotiek.
Fishmens [29.12.18]: svens76 [27m]: Fishmens [26m]: Šodien ar čomu Daugavā notestējām jauniegādāto eholoti! Nu dikti laba! Rezultātā tikām pie trīs smukiem mēra žanīšiem. Bija arī divi zemmēri. Bijām Daugavas lejtecē. Sākumā promējām uz dropšotu bet ne kā. Tad uzlikām mandulas, jo bija info, ka trāpoties. Un trāpijās ar....Labs aparāts
Un ja kāds domās, ka cemmers.... Nē. Tikai viens bija aiz bārdas. Visi pārējie paņēma smuki mutē!
Ne asakas!Kuru modeli paņēmi?Garmin striker 7S
svens76 [29.12.18]: Fishmens [26m]: Šodien ar čomu Daugavā notestējām jauniegādāto eholoti! Nu dikti laba! Rezultātā tikām pie trīs smukiem mēra žanīšiem. Bija arī divi zemmēri. Bijām Daugavas lejtecē. Sākumā promējām uz dropšotu bet ne kā. Tad uzlikām mandulas, jo bija info, ka trāpoties. Un trāpijās ar....Garmin striker 7S
Un ja kāds domās, ka cemmers.... Nē. Tikai viens bija aiz bārdas. Visi pārējie paņēma smuki mutē!
Ne asakas!Kuru modeli paņēmi?
Fishmens [29.12.18]: Šodien ar čomu Daugavā notestējām jauniegādāto eholoti! Nu dikti laba! Rezultātā tikām pie trīs smukiem mēra žanīšiem. Bija arī divi zemmēri. Bijām Daugavas lejtecē. Sākumā promējām uz dropšotu bet ne kā. Tad uzlikām mandulas, jo bija info, ka trāpoties. Un trāpijās ar....Kuru modeli paņēmi?
Un ja kāds domās, ka cemmers.... Nē. Tikai viens bija aiz bārdas. Visi pārējie paņēma smuki mutē!
Ne asakas!
nostradamuss [15.12.18]: labdien, gribas vēl vecajā gadā pamētāt no KRASTA,,pie teletorņa, Lucavsalā,,, vai ledus veidojas? vai ir jēga laiku tērēt?Daugava tīra bez ledus mierīgi var darboties.
Vakar bija ļoti švaki. Uz diviem tikām pie 1 smukmēra, kādi 4 vai 5 shodi un vēl drusku tukšie uzsitieni. Sajūta bija, ka šams ar muti ciet bakstīja. Bet bilde bija ļoti smuka. Žēl, ka mīnusi klāt, es labprāt vēl kādu mēnesi laivā pasēdētu un tad uz ledu.
arvis_an, 13.decembris 2018, 14:23