Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Labdien!

Kā vispār Pļaviņu ūdenskrātuvē pie zemā līmeņa ar zivīm ? Pirmo reizi brauksim nelielā kompānijā uz turieni, gruntenes, fīīders, tādēļ interesējos, varbūt pie tik zema līmeņa tur nav ko darīt ?

Liels paldies jau iepriekš!
29.jūlijs 2022, 10:31 | links
 
Traitor [28.07.22]: cope2000 [Vakar]: Sveiki, Esmu makšķerēšanā iesācējs, Dzīvoju netālu no Daugavas,ķengaragā, Un vēlējos uzzināt, vai Drīkstu tur zvejot?? Un vai tā atļauja kas ir pa 1.50€ dienā tur der?Jā,vari ar dienas atļauju maksķerēt. Un drīksti tur makšķerēt.
https://www.makskeresanaskarte.lv/products

ManaCope ir aplikācija, kurā var iegādāties gan kartes, gan licences, gan apskatīties makšķerēšanas vietas un aizliegumus (ja ir)
29.jūlijs 2022, 07:32 | links
 
cope2000 [28.07.22]: Sveiki, Esmu makšķerēšanā iesācējs, Dzīvoju netālu no Daugavas,ķengaragā, Un vēlējos uzzināt, vai Drīkstu tur zvejot?? Un vai tā atļauja kas ir pa 1.50€ dienā tur der?
Jā,vari ar dienas atļauju maksķerēt. Un drīksti tur makšķerēt.
28.jūlijs 2022, 14:23 | links
 
Sveiki, Esmu makšķerēšanā iesācējs, Dzīvoju netālu no Daugavas,ķengaragā, Un vēlējos uzzināt, vai Drīkstu tur zvejot?? Un vai tā atļauja kas ir pa 1.50€ dienā tur der?
28.jūlijs 2022, 12:27 | links
 
Sveiki!
Kāds var ieteikt kādu labu vietu Iļģuciema galā kur uz džigas asarus paķert? Esmu izstaigājis visu kanālu gar sieviešu cietumu, bet pilnīgi nekā.

Catdaddy, 27.jūlijs 2022, 09:44


Autobusu pieturvieta "Voleru iela 5" - staigā gar krastu ķer asarus.
28.jūlijs 2022, 09:53 | links
 
Sveiki!
Kāds var ieteikt kādu labu vietu Iļģuciema galā kur uz džigas asarus paķert? Esmu izstaigājis visu kanālu gar sieviešu cietumu, bet pilnīgi nekā.
27.jūlijs 2022, 09:44 | links
 
patreiz ļoti laba iespēja tikt pie upes praktiski visur ir Pļaviņu HES ūdenskrātuvē, kilometeriem gari staigājami\sēžami posmi, jo ūdens nolaists par 3,5 metri, vietu copei daudz, ne visur vari piebraukt, tas tiesa, bet pa kastu var staigāt visur
27.jūlijs 2022, 09:27 | links
 
Atbrauc no Tukuma līdz Daugmalei un kaut vai Google Map rokā un brauc pa šoseju Ķeguma virzienā...
Kur ir celiņš uz Daugavas pusi, celiņš bez aizlieguma zīmes - brauc tik iekšā, uz Daugavas pusi, kartē var paskatīties, kurp ved tas ceļš.
Tādu ceļu , kur var piebraukt pie Daugavas ir maz, uz 10 km diezvai pat 10 celiņi būs, kur nav aizlieguma zīme vai privātīpašuma barjera...
Brīvdienā piebraucamais vietas aizņemtas ..... Vismaz es tā braukšu, meklēju , jo tālāk no Rīgas, jo lielāka cerība atrast brīvu, piebraucamie vietu .
Ļoti labi var atrast vietu Daugavpils rajonā....
26.jūlijs 2022, 21:57 | links
 
Sveiki, vai kāds varētu ieteikt kādu vietu kur daugavā varētu pamakšķerēt no krasta ar gruntenēm? Pats esmu no tukuma, tā kā vēl neesmu tur bijis un nav ne mazākās nojausmu kur varētu braukt
26.jūlijs 2022, 21:25 | links
 
Rezultāts pozitīvs. Cope praktiski katrā metienā, zivis ļoti daudz. Izmērs ierastais...1 tīkliņā kūpiņam, 5 atpakaļ.
Atpakaļceļā vēl žani pamēģināju, bet pa nullēm. Lejā sēž, aiz astes baksta, bet neņem. Vakar čomi gan bij labi pavilkuši.
25.jūlijs 2022, 19:16 | links
 

Laiks šodien kā pasakā un asars arī duls!
No paša rīta žani promēju, bet tik divi sīkie un pāris copes, lai gan apakšā rādīja dikti daudz.
25.jūlijs 2022, 14:38 | links
 
Vakar divatā ar JSVR četrās stundās pievilkām spaini ar asariem. Slepena vieta, vēl slepenāka metode. Apkārtējās laivas nevilka neko.
25.jūlijs 2022, 12:42 | links
 
Atvaļinājums,bet brekši nav atvaļinājumā!
1stundu kartigi baroti un puiki ir klāt 1.7kg otrs ap 1.3kg un daudz pliču ,tas Tomes apkartnē un lieliski,ka nav straumes
25.jūlijs 2022, 11:44 | links
 
Es šito trakumu piedzīvoju pēcJāņu nedēļā. Sanāca pie Daugaviņas padzīvot... it kā jau vaktējos no karstuma, BET vienu dienu jūtu - acī tādas kā mušas/magoņu sēklas, bilde ir, bet "siets" virsū...

sapratu - no karstuma, metos upē un stundu nosēdēju, kamēr nepārgāja...
25.jūlijs 2022, 11:43 | links
 
daddy_j [25.07.22]: Piektdien bija tas trakais karstums. Varoņdarbs uz upes sēdēt :)

Es sēdēju kondicionētā istabā un cēlu valsts IKP :)
Bīj traki:) Vējš nulle. Ik pa brīdim slapināju tkreklu un cepuri,tad kautcik bij ok. Kā saka jāizmanto katra minūte ja esi atbraucis no Jūrmalas.
25.jūlijs 2022, 11:39 | links
 
Piektdien bija tas trakais karstums. Varoņdarbs uz upes sēdēt :)

Es sēdēju kondicionētā istabā un cēlu valsts IKP :)
25.jūlijs 2022, 11:12 | links
 
daddy_j [25.07.22]: Trešo reizi pa 7.gadiem meiģināju pakvokot. Viens pieteicās 4.5 kg. Pacēlieni daundz,pastāv pie tārpiem un noiet atpakaļ gruntī. Pļaviņas.

IMIS777, 25.jūlijs 2022, 10:34

Skaisti.
Man sestdien Rīgas HES pa tukšo... tiesa bija 2 tādi pacēlieni, ka gandrīz bikses pieliku (milzeņi)... ilgi ostīja, bet nosmādēja... tad sacēlās vējš, sāka ātri nest, saviļņoja upi, kvokot grūti...braucu malā...
Šis pieteicās piekdien.Sesdien jā varēja tikai pašā vakarā uzsist jo dienā vējš,viļņi neko izdarīt nevarēja.Gandarījums ka uz paša taisītiem kvokiem ir rezultāts. Ilgi nostāvēja plauktā.
25.jūlijs 2022, 11:01 | links
 
Trešo reizi pa 7.gadiem meiģināju pakvokot. Viens pieteicās 4.5 kg. Pacēlieni daundz,pastāv pie tārpiem un noiet atpakaļ gruntī. Pļaviņas.

IMIS777, 25.jūlijs 2022, 10:34


Skaisti.
Man sestdien Rīgas HES pa tukšo... tiesa bija 2 tādi pacēlieni, ka gandrīz bikses pieliku (milzeņi)... ilgi ostīja, bet nosmādēja... tad sacēlās vējš, sāka ātri nest, saviļņoja upi, kvokot grūti...braucu malā...
25.jūlijs 2022, 10:49 | links
 

Trešo reizi pa 7.gadiem meiģināju pakvokot. Viens pieteicās 4.5 kg. Pacēlieni daundz,pastāv pie tārpiem un noiet atpakaļ gruntī. Pļaviņas.
25.jūlijs 2022, 10:34 | links
 
sailing [24.07.22]: kur ta lejtece skaitas, pie 177 kugju remonta rupnicas, vai augstak ?
Mīlestības salas rajonā
24.jūlijs 2022, 06:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager