Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Nez kā ar slipu pie AKO pēc šodienas līmeņa pazemināšanas? Var kautko no piekabes ielaist, jeb viss sausumā?
1.augusts 2022, 16:57 | links
 
Plicēni nedaudz, brekši-0
29.jūlijs 2022, 15:35 | links
 
mar4ello25 [29.07.22]: Nu no vakardienas vakarā līdz šī rīta 1100 brekšu necope arī Tomes apkārtnē. Ņegā ar ar feederi tikai japāņu zivis-atsakē:))
Ne asakas!
Iztulko letiņu mēle ,savādāk smadzenes meklē pazīstamu vārdu,bet error
29.jūlijs 2022, 14:55 | links
 
Nu no vakardienas vakarā līdz šī rīta 1100 brekšu necope arī Tomes apkārtnē. Ņegā ar ar feederi tikai japāņu zivis-atsakē:))
Ne asakas!
29.jūlijs 2022, 13:40 | links
 
No 1augusta-30 septembrim Rīgas Hes pazemina ūdens līmeni,no1-7 augustam brekšiem necope...!!!
29.jūlijs 2022, 13:20 | links
 
Labdien!

Kā vispār Pļaviņu ūdenskrātuvē pie zemā līmeņa ar zivīm ? Pirmo reizi brauksim nelielā kompānijā uz turieni, gruntenes, fīīders, tādēļ interesējos, varbūt pie tik zema līmeņa tur nav ko darīt ?

Liels paldies jau iepriekš!

Kpuri, 29.jūlijs 2022, 10:31


Biju 22.07. vakarā līdz nākamās dienas rītam pie Klintaines.

Ūdens riktīgi zems, bija interesanti papētīt krastus. Pie zemā ūdens arī vietu daudz vieglāk atrast, nav jāuztraucās, ka viss aizņemts.
Vienīgi visi krasti ar sīkām beigtām gliemenēm - drusciņ smakoja.

Pats ķēru kurkuļus, blakus vīri ar fīderiem.
Viņi kaut kādus finierīšus vilka ar atzīstamu regularitāti, bet neko lielu nemanīju. Pats dažus kurkuļus noķēru, copju bija ļoti daudz, bet švaki ar realizāciju. Strādāju ar diviem kātiem, no sākuma uz viena akna uz otra naktstārps. Par cik aknas gandrīz vispār neaiztika, pārgāju ar abiem kātiem uz naktstārpiem.

Ja gribi redzēt kā tur izskatās, tad paskaties video sadaļā litotāja "Smirnovs" pēdējo video. Viņi atbrauca tieši tajā pašā laikā, kad es un sēdēja pārsimts metrus uz augšu pa upi.

Ne asakas!
29.jūlijs 2022, 11:17 | links
 
mana necilā pieredze rāda, ka pie zema līmeņa lomi uzlabojas (zivis sakoncentrējas!!). Protams, ne jau pirmajā nedēļā, tad šīs šokā...
29.jūlijs 2022, 10:41 | links
 
Labdien!

Kā vispār Pļaviņu ūdenskrātuvē pie zemā līmeņa ar zivīm ? Pirmo reizi brauksim nelielā kompānijā uz turieni, gruntenes, fīīders, tādēļ interesējos, varbūt pie tik zema līmeņa tur nav ko darīt ?

Liels paldies jau iepriekš!
29.jūlijs 2022, 10:31 | links
 
Traitor [28.07.22]: cope2000 [Vakar]: Sveiki, Esmu makšķerēšanā iesācējs, Dzīvoju netālu no Daugavas,ķengaragā, Un vēlējos uzzināt, vai Drīkstu tur zvejot?? Un vai tā atļauja kas ir pa 1.50€ dienā tur der?Jā,vari ar dienas atļauju maksķerēt. Un drīksti tur makšķerēt.
https://www.makskeresanaskarte.lv/products

ManaCope ir aplikācija, kurā var iegādāties gan kartes, gan licences, gan apskatīties makšķerēšanas vietas un aizliegumus (ja ir)
29.jūlijs 2022, 07:32 | links
 
cope2000 [28.07.22]: Sveiki, Esmu makšķerēšanā iesācējs, Dzīvoju netālu no Daugavas,ķengaragā, Un vēlējos uzzināt, vai Drīkstu tur zvejot?? Un vai tā atļauja kas ir pa 1.50€ dienā tur der?
Jā,vari ar dienas atļauju maksķerēt. Un drīksti tur makšķerēt.
28.jūlijs 2022, 14:23 | links
 
Sveiki, Esmu makšķerēšanā iesācējs, Dzīvoju netālu no Daugavas,ķengaragā, Un vēlējos uzzināt, vai Drīkstu tur zvejot?? Un vai tā atļauja kas ir pa 1.50€ dienā tur der?
28.jūlijs 2022, 12:27 | links
 
Sveiki!
Kāds var ieteikt kādu labu vietu Iļģuciema galā kur uz džigas asarus paķert? Esmu izstaigājis visu kanālu gar sieviešu cietumu, bet pilnīgi nekā.

Catdaddy, 27.jūlijs 2022, 09:44


Autobusu pieturvieta "Voleru iela 5" - staigā gar krastu ķer asarus.
28.jūlijs 2022, 09:53 | links
 
Sveiki!
Kāds var ieteikt kādu labu vietu Iļģuciema galā kur uz džigas asarus paķert? Esmu izstaigājis visu kanālu gar sieviešu cietumu, bet pilnīgi nekā.
27.jūlijs 2022, 09:44 | links
 
patreiz ļoti laba iespēja tikt pie upes praktiski visur ir Pļaviņu HES ūdenskrātuvē, kilometeriem gari staigājami\sēžami posmi, jo ūdens nolaists par 3,5 metri, vietu copei daudz, ne visur vari piebraukt, tas tiesa, bet pa kastu var staigāt visur
27.jūlijs 2022, 09:27 | links
 
Atbrauc no Tukuma līdz Daugmalei un kaut vai Google Map rokā un brauc pa šoseju Ķeguma virzienā...
Kur ir celiņš uz Daugavas pusi, celiņš bez aizlieguma zīmes - brauc tik iekšā, uz Daugavas pusi, kartē var paskatīties, kurp ved tas ceļš.
Tādu ceļu , kur var piebraukt pie Daugavas ir maz, uz 10 km diezvai pat 10 celiņi būs, kur nav aizlieguma zīme vai privātīpašuma barjera...
Brīvdienā piebraucamais vietas aizņemtas ..... Vismaz es tā braukšu, meklēju , jo tālāk no Rīgas, jo lielāka cerība atrast brīvu, piebraucamie vietu .
Ļoti labi var atrast vietu Daugavpils rajonā....
26.jūlijs 2022, 21:57 | links
 
Sveiki, vai kāds varētu ieteikt kādu vietu kur daugavā varētu pamakšķerēt no krasta ar gruntenēm? Pats esmu no tukuma, tā kā vēl neesmu tur bijis un nav ne mazākās nojausmu kur varētu braukt
26.jūlijs 2022, 21:25 | links
 
Rezultāts pozitīvs. Cope praktiski katrā metienā, zivis ļoti daudz. Izmērs ierastais...1 tīkliņā kūpiņam, 5 atpakaļ.
Atpakaļceļā vēl žani pamēģināju, bet pa nullēm. Lejā sēž, aiz astes baksta, bet neņem. Vakar čomi gan bij labi pavilkuši.
25.jūlijs 2022, 19:16 | links
 

Laiks šodien kā pasakā un asars arī duls!
No paša rīta žani promēju, bet tik divi sīkie un pāris copes, lai gan apakšā rādīja dikti daudz.
25.jūlijs 2022, 14:38 | links
 
Vakar divatā ar JSVR četrās stundās pievilkām spaini ar asariem. Slepena vieta, vēl slepenāka metode. Apkārtējās laivas nevilka neko.
25.jūlijs 2022, 12:42 | links
 
Atvaļinājums,bet brekši nav atvaļinājumā!
1stundu kartigi baroti un puiki ir klāt 1.7kg otrs ap 1.3kg un daudz pliču ,tas Tomes apkartnē un lieliski,ka nav straumes
25.jūlijs 2022, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager