Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Tas loģiski, ka neķerās
Jon-Hill, 28.maijs 2022, 10:30


https://www.facebook.com/vitalij.vorobjov/posts/5108184695945573
28.maijs 2022, 16:33 | links
 
Ja kādam interesē varu uz pasūtījumu salasīt lielus skaistus svaigus nakstārpus.viena no labākajām ēsmam un lielajām trofejām .Dievina plaudis līnis cena 0.10centi par gabalu .atrodos Preiļos.
28.maijs 2022, 16:26 | links
 
.. un kāda ir pievienotā vērtība tavam ierakstam ?
Padalīsies, kur, uz ko ? :)
28.maijs 2022, 13:41 | links
 
Daugava viss notiek,tik jazin kur un uz ko.sami keras
28.maijs 2022, 13:14 | links
 
Tas loģiski, ka neķerās,, bet tas netraucē pētīt potenciālās vietas, viņu klādbūtni un reakcijas uz plunkšķiem,, pats laiks kvokotājiem patrenēt roku!! Ja protams sama copi neuztver tikai kā N kilogramus, izcilas gaļas
28.maijs 2022, 10:30 | links
 
To, kā šobrīd neķeras sami, var aplūkot sejugrāmatā, profilā Vitalij Vorobjov. Prieks par šī vīra panākumiem, kurus ir izdevies sasniegt pateicoties neatlaidībai un mērķa zivs uzvedības izpētei, vairāku gadu garumā.
28.maijs 2022, 09:24 | links
 
.. :) Leģendārie matadori, jau kādu laiku ir noņemts šis noslēpumain\ibas un pat zināms šamanisma oreols,,kopš ir eholoti un internets vairs vienkārši nav vajadzīgi !!

Vairs nevajag, pirmkārt zināt vietas, un otrkārt: visu pārējo var smelties netā !!

Tagad copmanin ūdenskrātuve, pateicoties eholotam vairs nav tikai ūdens virsma, ar leģendām !!

Pārējjo, par ēsmām, rīkiem utt var uzzināt netā !!

Arī kvoki,, tas vēsturiski, kad instrumenti bija tādi kā bija un kvoka izgatavošana bija gana darbietilpīgs proces ap meistariem veidojās (vairāk gan viņu pašu uzplatītās) leģendas par unikalitāti !!!
Samu var pacelt ar dažādām plakšķošām skaņām, pat ar airi !! Un sams ceļas arī uz nepareizām skaņām !! Un aizraušanās ar kvoku dažādību arī ir to pašu meistaru izplatīts mīts !!!
28.maijs 2022, 08:59 | links
 
...vo razbainieki, ij šitiem vairs nevar uzticēties,, Un galnais kāda jēga,, sami tak to nelasa.
https://videscentrs.lvgmc.lv/iebuvets/hidrologiskas-prognozes
:)
28.maijs 2022, 08:16 | links
 
Jon-Hill [26.05.22]: Tu tak gribi medīt samus, nevis samēnus,, tad bik jāpaciešās, Daugavā jau 16 grādi,, samiem, nupat mīlestība prātā !
Pēc nedēlām 3-4 !
Tagad uz grunteni un naktenieku !
Es protams provēšu, bet tas vairāk kā vietu un apstākļu zondēšana, kas gadu no gada mainās,, un ātrāk par jūnija otru pusi, cerības neloloju !!
Vēl tik knapi 13 grādi.Tas vakar Rīgas HES krātuvē.Meteo.lv gan rāda, ka Pļaviņās ap 16.Sama aktivitāte vakar nekāda, pat cēlienu nebija.
28.maijs 2022, 07:05 | links
 
Jon-Hill [27.05.22]: .. aukla rokā arī variants,, man tāds ir,, bet ērtāk tomēr ar kātu un spoli (ar baitu) !! Aiz to, ka netrenēta roka nekad nespēs tā nokompensēt rāvienus, kā spoles sajūgs !
tas, ka matadori NElabprāt dalās savā pieredzē ar tādiem sprukstiņiem, kā ES / TU,, ir pat ļoti saprotams,,, viņi tam gājuši cauri gadu desmitiem !! :)
..a te,, noliec lūdzu man visu uz paplātes,, es tjip tagad samus gribu VILKT !!
.. :)
Nu tas tad skaidrs ka neviens normāls matadors pa konjaka pudeli neies klāstīt visus knifus kas gadu gaitā apgūti. Kāds vecs alkaš kas to lietu kādreiz apguvis varbūt pavilktos, bet te tādi neapgrozās! Pats arī savlaik biju iededzies uz kvokošanu, internetā info biju sasmēlies gana, tik praktizēšanai laika trūka. Šo to jau izkustināju, bet līdz copei netiku. Varbūt vecumdienās brīvā laika būs vairāk. :D
28.maijs 2022, 01:09 | links
 
Kur var dabūt mazus putniņus !?
( atbildēt nevajag! )
27.maijs 2022, 22:37 | links
 
.. un, jā !!
..nekad, neko neesmu noķēris, ko noķēris: copi neesmu redzējis uz aknu,, tas varbūt strādā Volgā Ahtubā, vai vēl kkur,,, konkrēti man,, šeit Latvijā,, nee !! :)

Jon-Hill, 27.maijs 2022, 18:13


Ko tik neesmu mēģinājis - aknu (vistu un cūku), garneli, vēzi, peli, mazu putniņu, lielos sienāžis, zemesvēžus, maijvaboles (no "gudrām grāmatām") - uz šitiem nekad un neko.

Uz vardi esmu šo to dabūjis, uz lielu dzīvo (200-300 gr) arī. Man vislabāk strādā vīngliemeži + naktstārpi vai pērlenes + naktstārpi.

Par vidsādiem "pribambasiem" - manuprāt jāizvēlas - ķer uz dabīgo vai mākslīgo ēsmu. Miksēt manuprāt nevajag. Ir noķerti arī uz šķērseni un džigu.
27.maijs 2022, 22:24 | links
 
.. un, jā !!
..nekad, neko neesmu noķēris, ko noķēris: copi neesmu redzējis uz aknu,, tas varbūt strādā Volgā Ahtubā, vai vēl kkur,,, konkrēti man,, šeit Latvijā,, nee !! :)
27.maijs 2022, 18:13 | links
 
.. aukla rokā arī variants,, man tāds ir,, bet ērtāk tomēr ar kātu un spoli (ar baitu) !! Aiz to, ka netrenēta roka nekad nespēs tā nokompensēt rāvienus, kā spoles sajūgs !
tas, ka matadori NElabprāt dalās savā pieredzē ar tādiem sprukstiņiem, kā ES / TU,, ir pat ļoti saprotams,,, viņi tam gājuši cauri gadu desmitiem !! :)
..a te,, noliec lūdzu man visu uz paplātes,, es tjip tagad samus gribu VILKT !!
.. :)
27.maijs 2022, 18:09 | links
 
.. veiksme arī protams ! :)
Ja saproti krieviski, nenoliedzams autoritāte : Vitalijs Dalke.
Catfishing in Europa. European Wels Catfish kanāls.
Un protams meģinājumu un kļūdu (kas ir pieredzes pamatā) process !

Jon-Hill, 27.maijs 2022, 06:53


Būtu labi, ja viņš atsauktos uz manu aicinājumu :) Runāju ar vienu matadoru, kurš principā brauc katru otro dienu Daugavā kvokot un arī šobrīd to dara veiksmīgi un viņam nav vispār nekādu kātu, auklu tur rokā, gumijniece un deepers.

Viņš gan tāds izvairīgs, lai gan pateica, ka es kovkot nemāku :D

Es mēģinu ar šādu mānekli
https://www.sasliki.lv/mukupurva-bode/params/category/338522/item/2400252/
27.maijs 2022, 15:15 | links
 
.. veiksme arī protams ! :)
Ja saproti krieviski, nenoliedzams autoritāte : Vitalijs Dalke.
Catfishing in Europa. European Wels Catfish kanāls.
Un protams meģinājumu un kļūdu (kas ir pieredzes pamatā) process !
27.maijs 2022, 06:53 | links
 
Bura - ir; Izturīgi rīki - ir; ēsmas - naktstārpi;akna ir; eholots - ir; SAMU - nav :D

Moriartijs, 26.maijs 2022, 14:14


Vēl vajag, veiksmi, pacietību un ticību :) es 15 gadus kvokoju visās 4 Daugavas ūdenskrātuvēs, bet tikai "kurkuļus" līdz 5 kg izdevās noķert. Un tad pagājšvasar - tadamm!! https://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-99232.htm

Nē, arī agrāk bija gadījumi, kad kāti lūza un auklas trūka un pāris reizēs eholotā šķita, ka dibens ceļās augšā... bet - nav foto, nav zivs, kā teica viens forumietis no "bauskas" :)

Nu un protams - vietas drusku jāpārzina, ne katrā bedrē, kas kartē iezīmēta, sami dzīvo...
26.maijs 2022, 21:40 | links
 
Tu tak gribi medīt samus, nevis samēnus,, tad bik jāpaciešās, Daugavā jau 16 grādi,, samiem, nupat mīlestība prātā !
Pēc nedēlām 3-4 !
Tagad uz grunteni un naktenieku !
Es protams provēšu, bet tas vairāk kā vietu un apstākļu zondēšana, kas gadu no gada mainās,, un ātrāk par jūnija otru pusi, cerības neloloju !!
26.maijs 2022, 18:58 | links
 
Un bez laivas un kvoka, vēl ir saraksts ar nepieciešamo : .. bura, izturīgi rīki, ēsmas un protams eholots ! (var arī protams bez eholota, bet ar, tomēr ērtāk) :)

Jon-Hill, 26.maijs 2022, 06:59


Bura - ir; Izturīgi rīki - ir; ēsmas - naktstārpi;akna ir; eholots - ir; SAMU - nav :D
26.maijs 2022, 14:14 | links
 
Nu vispā jau kvoko no gumijniecem, ne dēļ bortiem, bet dēļ ta, ka cietās laivas *kropļo* kvoka viļņus (cietie borti neabsorbē) !!
Un bez laivas un kvoka, vēl ir saraksts ar nepieciešamo : .. bura, izturīgi rīki, ēsmas un protams eholots ! (var arī protams bez eholota, bet ar, tomēr ērtāk) :)
26.maijs 2022, 06:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager