Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
ka ar copi ap Klintaini? dzirdēju, ka ūdens baigi nomests...
13.augusts 2015, 21:20 | links
 
Kas notiekās Daugavā pie zaķusalas

aivars36, 11.augusts 2015, 22:31

Pusdienā var noķert smukus zaķus kuri plunčājās dojenes ūdeņos:))
12.augusts 2015, 09:19 | links
 
Kas notiekās Daugavā pie zaķusalas

aivars36, 11.augusts 2015, 22:31

a kas interesē?
11.augusts 2015, 23:07 | links
 
Kas notiekās Daugavā pie zaķusalas
11.augusts 2015, 22:31 | links
 
Kraft! Man liekas ka atkal taisies taas zives bez gruubaam maaniit!? Tak ir jah pieraadiits, ka tie kungu eedieni zemnieku veederu maitaa. Lielais brexis pa lielo breksi tikai uz salmo un sensas neizaugs :p
11.augusts 2015, 21:19 | links
 
Nutak! Pērciet sonarus un viss notix :)
11.augusts 2015, 21:12 | links
 
Arī Rīgas HESa akvatorijā ar zandartu ir viss ok. Proporcija zemmērs/mērs 7-8:1.
Kā jau te teica, baigi jāmeklē kur tas ir un kad tas ēd. Tagad gan ūdens nolaists, atkal viss savādāk...
11.augusts 2015, 17:34 | links
 
Daugavā, Pļaviņu HES arī viss notiek, tik zivi jāpameklē, bet kur ir tur ņem labi, arī dienas vidū. Arī mēra zandarti.
11.augusts 2015, 11:42 | links
 
Sveiki,vai virs Ķegumu HES ūdens ir pacelts atpakaļ?
Paldies jau iepriekš.
11.augusts 2015, 11:18 | links
 
Kraft
Nedēļu dzīvojot pie Daugavas var izveidot daudzmaz saprātīgu galdu un vienreiz atvilkties jo īpaši darba dienās un pārzinot vietējās copes vietas.:)
11.augusts 2015, 09:28 | links
 
Kra
11.augusts 2015, 09:16 | links
 
Vitenahemots
Virs Rīgas HESa copēju salīdzinoši bieži. Gribetos biežāk, bet ir ka ir. Brekši tur pārsvara līdz 1,2kg ķerās. Kāpēc lielākus gandrīz nav iespējams noķert es nezinu.
°Virs ķeguma HESa copēju tikai plēsējus. pēdējā laikā ari reti.
Virs Pļaviņu hesa es tev varu pateikt kuros mēnešos vari braukt BREKšUS vilkt un kuros neko lielāku par 600gr nenoķersi. Ir protams izņēmumi.
Kopš aizliedza paspatēriņa zveju ar tīkliem lomi uzlabojās. Bet katrs gads ir savādāks. Ir gadi kad var lielos atvilkties un ir gadi kad liekās ka lielo vispār nav. No maniem paziņām ari ir dažādi vērtējumi. Kuriem labāki, kuriem sliktāki. Varbūt mūsdienu copes inventārs vainīgs, vai kautkas cits, nemācēšu stāstīt.

urmaas, 10.augusts 2015, 00:34



Nu sak, kāds tad šis gads iraid? Kā reiz nedēļu dzīvoju pie daugavas, vai ir vērts iet lejā mest fīderi, mazos nevajag..:) P.S Es šosezon esmu noķēris 1 (Vienu!!) mēra zandartu virs Airzkraukles. Lab, nokavēju to razdāču 2 ned, garumā Jūnijā, bet nu tomēr...nav nopietni.
11.augusts 2015, 09:10 | links
 
w.t.f
Daugavā ar līmeņa pazemināšanu "rotaļājās" jau vairākus gadus. Piekrītu, ka ļoti daudz mazuļu aiziet postā. Par strauju gan šamie to līmeni nometa. Bet ko nu?
11.augusts 2015, 01:53 | links
 
Vitenahemots
Virs Rīgas HESa copēju salīdzinoši bieži. Gribetos biežāk, bet ir ka ir. Brekši tur pārsvara līdz 1,2kg ķerās. Kāpēc lielākus gandrīz nav iespējams noķert es nezinu.
°Virs ķeguma HESa copēju tikai plēsējus. pēdējā laikā ari reti.
Virs Pļaviņu hesa es tev varu pateikt kuros mēnešos vari braukt BREKšUS vilkt un kuros neko lielāku par 600gr nenoķersi. Ir protams izņēmumi.
Kopš aizliedza paspatēriņa zveju ar tīkliem lomi uzlabojās. Bet katrs gads ir savādāks. Ir gadi kad var lielos atvilkties un ir gadi kad liekās ka lielo vispār nav. No maniem paziņām ari ir dažādi vērtējumi. Kuriem labāki, kuriem sliktāki. Varbūt mūsdienu copes inventārs vainīgs, vai kautkas cits, nemācēšu stāstīt.

urmaas, 10.augusts 2015, 00:34

Runa ir par to , ko tu ķersi pēc gadiem pieciem , sešiem šobrīd apsprāgušo mazuļu dēļ ! neceri ka latenergo tēla spodrināšanas nolūkos augštecē laidīs zivis !
10.augusts 2015, 22:20 | links
 
No piektdienas uz sestdienu zem Ķeguma uz grunteni pāris breksēni līdz kilogramam, uz makaronu, copes pašā vakarā un naktī
10.augusts 2015, 09:25 | links
 
Vitenahemots
Virs Rīgas HESa copēju salīdzinoši bieži. Gribetos biežāk, bet ir ka ir. Brekši tur pārsvara līdz 1,2kg ķerās. Kāpēc lielākus gandrīz nav iespējams noķert es nezinu.
°Virs ķeguma HESa copēju tikai plēsējus. pēdējā laikā ari reti.
Virs Pļaviņu hesa es tev varu pateikt kuros mēnešos vari braukt BREKšUS vilkt un kuros neko lielāku par 600gr nenoķersi. Ir protams izņēmumi.
Kopš aizliedza paspatēriņa zveju ar tīkliem lomi uzlabojās. Bet katrs gads ir savādāks. Ir gadi kad var lielos atvilkties un ir gadi kad liekās ka lielo vispār nav. No maniem paziņām ari ir dažādi vērtējumi. Kuriem labāki, kuriem sliktāki. Varbūt mūsdienu copes inventārs vainīgs, vai kautkas cits, nemācēšu stāstīt.
10.augusts 2015, 00:34 | links
 
Mjā padārgi gan tie zivju mazuļi sanāk, 30 eur par kilogramu.
9.augusts 2015, 22:36 | links
 
Diez vai visa latvenergo nauda tiek iegrūsta lašos. Vismaz pēc izlaišanas plāna tā neizskatās. Vai arī mums ir kārtējie dārgie zivju mazuļi.

micuks, 9.augusts 2015, 22:02



Gan jau, kā vienmēr, Valsts un Pašvaldību, un to deleģēto tiesību iestādēs...! Speciāla "konkursa" ietvaros...!
9.augusts 2015, 22:29 | links
 
Diez vai visa latvenergo nauda tiek iegrūsta lašos. Vismaz pēc izlaišanas plāna tā neizskatās. Vai arī mums ir kārtējie dārgie zivju mazuļi.
9.augusts 2015, 22:02 | links
 
Brusis
Par to:" Varbūt kompensācijās lašus un nēģus iekļaut būtu jāaizliedz?Šiem tak nekādi zaudējumi no hesu nolaišanas nerodas.".
Baigi gribās tam piekrist. Un ne tikai par HESu nolaišanu! Lasīju par nēģu marķēšanas rezultātiem, tie nebūt neiet tajās upēs, kur uzauguši, domājams, ka tā pat ir ar lašiem.
Galīgi bezjēdzīgi ir to Latvenergo lašu demonstratīvā laišana zem Rīgas HES...!? Latvenergo vairāk vajag rūpēties par zivju resursu palielināšanu virs HESiem Daugavā, kur Latvenergo vislielāko postu arī nodara.
Kādēļ daudzi liela Skandināvu copi, vairums tur ir mākslīgi pavairotas zivis. Starp HESiem ir, kā dīķī, lai Latvenergo tur arī atgriež savu nodarījumu dabai un copmaņiem...!
9.augusts 2015, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager