Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Čalis pat neapsvēra domu atdot atpakaļ :D tiešām uzmanies no trīsžuburniekiem... % gadījumu skaits varētu pieaugt. Karma u know... Bet vēlu visu to labāko :)

pannenieks, 14.jūlijs 2015, 12:06
Norausi makšķerējot vizuli , kāds to dabū laukā no ūdens , iesi prasīt lai atdod ? Domāju tev nosauks visiem zināmu vietu uz kurieni tev doties !

w.t.f, 14.jūlijs 2015, 18:22


Atrast aprīkotu kātu tomēr ir kaut kas cits. Tas ir tāpat kā atrast uz ielas pilnu maku un paturēt sev. Manuprāt tā nav solīdi, bet katram jau kultūras līmenis savādāks.
15.jūlijs 2015, 10:18 | links
 
Čalis pat neapsvēra domu atdot atpakaļ :D tiešām uzmanies no trīsžuburniekiem... % gadījumu skaits varētu pieaugt. Karma u know... Bet vēlu visu to labāko :)

pannenieks, 14.jūlijs 2015, 12:06

Norausi makšķerējot vizuli , kāds to dabū laukā no ūdens , iesi prasīt lai atdod ? Domāju tev nosauks visiem zināmu vietu uz kurieni tev doties !
14.jūlijs 2015, 18:22 | links
 
Vakardien, posmā no Milgrāvi līdz jūrai, kautko sakasīt varēja, ar straumi tā bij kā bij, bet, kas atrada atslēdziņu, ko uzcept sanāca.
Mums uz 3 jiem, 5 zobainie turēja mēru. (47-52) Piezvejā arī pa kādam sakarīgam asarim. Varbūt ka aizbergs sakustējies. Iepriekš gāja pāsvakāk.
Ap ZO gan bija vistu kūts, laikam pēc doktordesas rindā stāvēja :))) Tur ar šo to savācām :)
14.jūlijs 2015, 14:25 | links
 
Čalis pat neapsvēra domu atdot atpakaļ :D tiešām uzmanies no trīsžuburniekiem... % gadījumu skaits varētu pieaugt. Karma u know... Bet vēlu visu to labāko :)
14.jūlijs 2015, 12:06 | links
 
sodien tika pabuts upee, rigas pusee, neskatoties uz brazmaino veju padzigot vareja mierigi, sakas viss labi pirmajas 5 minutes 2 asari ap 250-300gr, un tad viss palika ka asa sizeta filmaa. iemetu un uzreiz grimstot sitiens (tads ka gandrizvai katam pateicu uzredzesanos) un ir, zivs pretojas specigi un tikai tina ara auklu jo neko izdarit nevareju, un ta bija kadas 5 min. sajutu ka paliek peksni viegli, sapratu ka zivs prom. domaju ka bija zandarts, kautgan no skatitajiem izskaneja dazadas versijas, viens teica lidaka otrs ka sams. bet to nezin neviens, un vecie gjedi laikam pardzivoja vairak par mani ka zivs aizgaja. uzskatu ka riits izdevas, zivs iedeva kartigu adrenalina devu, savukart es vinjai 22g pirsingu. parplisa mezgls kur fluro sasiets ar pito
13.jūlijs 2015, 13:26 | links
 
Labdien, labvakar, labrīt, nu kā kuram :)
Ir noteikts galamērķis copei- Daugmale, pārvietošanās veids ir sabiedriskais transports. Mans jautājums tieši Tev! Ja esi kaut reizi bijis Daugmalē pie Daugavas, vai vari privātajā sarunu vietnē, man pastāstīt vairāk par to, kā un kur ērtāk doties pēc izkāpšanas ārpus autobusa. Nepieciešama normāla piekļuve pie upes divām personām, katram pa divām gruntenēm. Klusākā vietā no mājām, nebaidies, Tavu breksi nenoķersim :)
13.jūlijs 2015, 01:25 | links
 
saprati, laiks rādīs, kā veiksies ar tavu komplektu :D

haha labs
12.jūlijs 2015, 23:54 | links
 
Aizkraukles HES baseinā ūsaiņi kategoriski atteicās ēst da jebko ! Toties pārsteigums sagaidija velkot ārā grunteni , velcēšanai paredzēts SALMO TAIFŪN spinings pilnā komplektācijā ar JAXON dziļuma vobleri uzāķējās zivs vietā! patīkams bonuss!

w.t.f, 5.jūlijs 2015, 20:58
Kāds man pačukstēja ka esot atrsts mans spinnings. nu patīkami ka tads bonus tev bet man bija tā ka koleģa zandarts ar visu vobleri atsitas man pret roku un trīsžuburs man roka bet no ta visa kāts iekrita ūdenī atri devamies uz med punktu atbrīvoties no trīsžubura un nodomajam katu sameklet vēlak bet ta arī palika nu..apmeram 3 nedēlas bija zem udens spole bija pasūtīta ebay.com ...Japanis voblers jaxon gaišs asarītis ar spīdumiem pītā Spektra ar no ebay pavada neatceros vai nu titana vai floarkarbona.

tauruss, 12.jūlijs 2015, 12:49

Spole tika atjaukta un par izbrīnu iekšā ne grama ūdens , japānis vai nē nepateikšu ,heroglihus lasīt nemāku ! Kādas tev sekmes uz šo vobleri ? Pēc paskata izskatās medīgs ,laiks rādīs ! Dēles gan jau bija biezā slānī !
12.jūlijs 2015, 20:59 | links
 
Brekšiem apetīte parādijusies.
12.jūlijs 2015, 15:32 | links
 
Aizkraukles HES baseinā ūsaiņi kategoriski atteicās ēst da jebko ! Toties pārsteigums sagaidija velkot ārā grunteni , velcēšanai paredzēts SALMO TAIFŪN spinings pilnā komplektācijā ar JAXON dziļuma vobleri uzāķējās zivs vietā! patīkams bonuss!

w.t.f, 5.jūlijs 2015, 20:58
Kāds man pačukstēja ka esot atrsts mans spinnings. nu patīkami ka tads bonus tev bet man bija tā ka koleģa zandarts ar visu vobleri atsitas man pret roku un trīsžuburs man roka bet no ta visa kāts iekrita ūdenī atri devamies uz med punktu atbrīvoties no trīsžubura un nodomajam katu sameklet vēlak bet ta arī palika nu..apmeram 3 nedēlas bija zem udens spole bija pasūtīta ebay.com ...Japanis voblers jaxon gaišs asarītis ar spīdumiem pītā Spektra ar no ebay pavada neatceros vai nu titana vai floarkarbona.

tauruss, 12.jūlijs 2015, 12:49


Baigais stāsts komplektam :)
12.jūlijs 2015, 15:21 | links
 
Aizkraukles HES baseinā ūsaiņi kategoriski atteicās ēst da jebko ! Toties pārsteigums sagaidija velkot ārā grunteni , velcēšanai paredzēts SALMO TAIFŪN spinings pilnā komplektācijā ar JAXON dziļuma vobleri uzāķējās zivs vietā! patīkams bonuss!

w.t.f, 5.jūlijs 2015, 20:58

Kāds man pačukstēja ka esot atrsts mans spinnings. nu patīkami ka tads bonus tev bet man bija tā ka koleģa zandarts ar visu vobleri atsitas man pret roku un trīsžuburs man roka bet no ta visa kāts iekrita ūdenī atri devamies uz med punktu atbrīvoties no trīsžubura un nodomajam katu sameklet vēlak bet ta arī palika nu..apmeram 3 nedēlas bija zem udens spole bija pasūtīta ebay.com ...Japanis voblers jaxon gaišs asarītis ar spīdumiem pītā Spektra ar no ebay pavada neatceros vai nu titana vai floarkarbona.
12.jūlijs 2015, 12:49 | links
 
Rīt doma uz Koknesi aizlaist. Varbūt kādam kāda informācija vai sobrīd uz džigu ķeras ir švaki galīgi.
12.jūlijs 2015, 12:43 | links
 
Vakar no 21-01 pie Kokneses pa tukšo, divas vājas copes uz maili. Cik prasīju citiem arī tapat, bet Daugavas abi krasti bija pilni ar ugunskuriem, tātad cerība nemirst...
12.jūlijs 2015, 08:46 | links
 
šorīt no 4:30 līdz 10-tiem neviena cope.eho gan rādija paprāvus zivju barus,bet plēsējam laikam gavēnis....
11.jūlijs 2015, 10:48 | links
 
Interesē uz brīvdienām ( piektdienas pēcpusdiena - svētdienas rīts) kāda mierīga vieta no Pļaviņām un uz augšu copēšanai ar gruntenēm. Guļvietas nevajaga - galvenais, lai nav tālu autiņš jāatstāj no upes un ugunskura vieta.

Ja kāds, kaut ko izīrē, tad rakstat PM.
8.jūlijs 2015, 14:40 | links
 
tulit atradisies zaudetajs:)

sushnjaks, 5.jūlijs 2015, 21:25
Izvilku tikai spiningu, varbūt zaudētājs diskutē ar ūsaiņiem viņu valstībā!

w.t.f, 5.jūlijs 2015, 22:09



Joki mazi, man tā vienreiz gandrīz bija, ka sams ar visu makšķeri vilka pa grunti 100 m, bet paveicās, ka tobrīd neturēju makšķeri rokās, kad viņš piecopēja. Kad piecirtu
, sams jau bija prom. Īsti pat nevarēja saprast, kāpēc makšķere ar visiem turētājiem sašķiebusies uz sāniem un nokritusi zemē- nezinātu, ka sams, domātu, ka slikti nostiprināts kāts. Tiešām, joki mazi.
7.jūlijs 2015, 23:10 | links
 
Turpat Koknese var pie Liktenjdarza.Ja nemaldos Riteros un Olinjkalna.Preteja krasta vietu bija vairak.Ar laivu braucot mani noverojumi.

Sveiki kolēģi, iesakiet, kur var pacopēt ar fīderi un vēl telti uzcelt, vairāk iteresē no Kokneses un uz augšu. Paldies!

Mitsu, 7.jūlijs 2015, 18:29
7.jūlijs 2015, 23:00 | links
 
Mitsu,uzrakstiju tev pm
7.jūlijs 2015, 18:55 | links
 
Sveiki kolēģi, iesakiet, kur var pacopēt ar fīderi un vēl telti uzcelt, vairāk iteresē no Kokneses un uz augšu. Paldies!
7.jūlijs 2015, 18:29 | links
 
tulit atradisies zaudetajs:)

sushnjaks, 5.jūlijs 2015, 21:25

Izvilku tikai spiningu, varbūt zaudētājs diskutē ar ūsaiņiem viņu valstībā!
5.jūlijs 2015, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager