Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Daugavas lejtecē, pēc pēdējo nedēļu pieredzes un info, uz zandartu var cerēt tik no paša rīta. Ar tumsiņu un līdz kādiem 9-10mitiem. Vēlāk dikti švaki.

Fishmens, 17.novembris 2018, 20:33

Pārējā laikā var smuku asari pameklēt :)
18.novembris 2018, 10:40 | links
 
Daugavas lejtecē, pēc pēdējo nedēļu pieredzes un info, uz zandartu var cerēt tik no paša rīta. Ar tumsiņu un līdz kādiem 9-10mitiem. Vēlāk dikti švaki.
17.novembris 2018, 20:33 | links
 
Enijs [17.11.18]: Kādas atsauksmes no šodienas zandartu copes Daugavas jejtecē Rīgas ostas rajonā? Lūgums padalïties ar infu, jo rīt plānojam atbraukt no Saldus puses. Negribētos galīgi pa tukšo...Pldies
Šodien, no 12iem, līdz 19iem bijām visās tajās "īstajās" vietās. Bet mēs jau nemākam, tāpēc man asaris un asarītis, pāriniekam 0.
Un neredzējām arī ka citi baigi vilktu. Bet nu, varbūt ka mums slikti arī ar redzi, ne tikai ar meistarību
17.novembris 2018, 20:26 | links
 
Enijs [17.11.18]: Kādas atsauksmes no šodienas zandartu copes Daugavas jejtecē Rīgas ostas rajonā? Lūgums padalïties ar infu, jo rīt plānojam atbraukt no Saldus puses. Negribētos galīgi pa tukšo...Pldies
Šodien, no 12iem, līdz 19iem bijām visās tajās "īstajās" vietās. Bet mēs jau nemākam, tāpēc man asaris un asarītis, pāriniekam 0.
Un neredzējām arī ka citi baigi vilktu. Bet nu, varbūt ka mums slikti arī ar redzi, ne tikai ar meistarību
17.novembris 2018, 20:26 | links
 
Kādas atsauksmes no šodienas zandartu copes Daugavas jejtecē Rīgas ostas rajonā? Lūgums padalïties ar infu, jo rīt plānojam atbraukt no Saldus puses. Negribētos galīgi pa tukšo...Pldies
17.novembris 2018, 18:20 | links
 
Šodien jocīgi. 12 zandarti, visi zemmēri, peld tālāk. Rūgtumiņu drusku samazināja 8 smuki asari.
Dīvaini, ka uz dropshot daaaaudz mazāka atsaucība nekā uz jig.
16.novembris 2018, 21:54 | links
 
Tā kā rudens mūs lutina ar laika apstākļiem un arī izmērs un apetīte zandartam Daugavā ir laba, tad pagarinām laivu nomas sezonu līdz novembra beigām.
Tiekamies uz ūdeņiem!
14.novembris 2018, 08:23 | links
 
Starp citu ceturtdien, kad bija 4 mēri, labākā cope bija kad kāts stāvēja uz borta un gumija šūpojās apakšā viļņos. Princips apmēram kā Norvēğijā uz mencām.
10.novembris 2018, 22:37 | links
 
AndrisCopee [10.11.18]: kola [19:44]: Izskatās, ka laivu armāda pārvietojusies starp MOLU un Zaķusalu. Saskaitīju 12 laivas. Kā tad gāja?Aizvakar dodoties uz leju tur bij 10 laivas. Lēnām izdudināju pa vidu šamām cauri,skatījos kokalotē un domāju ko šamie tur dara?Ap pusnakti dudināju apakļam nebij nevienas laivas-pabraucu krustu un šķērsu akaliņās lūkojoties kokalotē-tā pati sajūta! Doma-iespējams,ka pirms dienām 4tŕām kāds kko ira noķēris un kādam to pateicis....:)

davidsonsd, 10.novembris 2018, 21:22
Šodien arī tāpat nodomāju - kolhozā visi kaut ko gaida, eholote rāda vien dibenu. Aizbraucu prom no visiem, atradu vietu kur zivi apakšā rādīja. Vienīgais, ka zivij mute lielā mērā ciet..
Jā patreiz ar to ņammāšanu tā i kā i. Pačukstēšu-riktīgi lēna ļurināšana izšauj..... pašam tāds lēnums besī...
10.novembris 2018, 21:55 | links
 
kola [19:44]: Izskatās, ka laivu armāda pārvietojusies starp MOLU un Zaķusalu. Saskaitīju 12 laivas. Kā tad gāja?Aizvakar dodoties uz leju tur bij 10 laivas. Lēnām izdudināju pa vidu šamām cauri,skatījos kokalotē un domāju ko šamie tur dara?Ap pusnakti dudināju apakļam nebij nevienas laivas-pabraucu krustu un šķērsu akaliņās lūkojoties kokalotē-tā pati sajūta! Doma-iespējams,ka pirms dienām 4tŕām kāds kko ira noķēris un kādam to pateicis....:)

davidsonsd, 10.novembris 2018, 21:22

Šodien arī tāpat nodomāju - kolhozā visi kaut ko gaida, eholote rāda vien dibenu. Aizbraucu prom no visiem, atradu vietu kur zivi apakšā rādīja. Vienīgais, ka zivij mute lielā mērā ciet..
10.novembris 2018, 21:51 | links
 
kola [10.11.18]: Izskatās, ka laivu armāda pārvietojusies starp MOLU un Zaķusalu. Saskaitīju 12 laivas. Kā tad gāja?
Aizvakar dodoties uz leju tur bij 10 laivas. Lēnām izdudināju pa vidu šamām cauri,skatījos kokalotē un domāju ko šamie tur dara?Ap pusnakti dudināju apakļam nebij nevienas laivas-pabraucu krustu un šķērsu akaliņās lūkojoties kokalotē-tā pati sajūta! Doma-iespējams,ka pirms dienām 4tŕām kāds kko ira noķēris un kādam to pateicis....:)
10.novembris 2018, 21:22 | links
 
Biju.
Švaki.
4 zemmēri....
Padsmit nabaga asarīši...
Lielais asars gavē....
Daugavas lejtece.
Vieglais džigs...
10.novembris 2018, 20:23 | links
 
Izskatās, ka laivu armāda pārvietojusies starp MOLU un Zaķusalu. Saskaitīju 12 laivas. Kā tad gāja?
10.novembris 2018, 19:44 | links
 
Šodien lejtecē diezgan pašvaki: 2 zemmēra zandarti, 1 asaris un (!) 1 līdaka uz dropshota.
Nezināju, ka tur ir līdakas, līdz šim nebija trāpījušās.
Dīvaini, ka rezultātu ziņā dropshots šodien atpalika no jig- t.i. katrā metodē 2 zivis, bet copes daudz vairāk bija uz jig... ja vien to bakstīšanos var nosaukt par copi, protams.
Laivu daudz, bet neredzēju nevienu ieceļam zivi laivā.
10.novembris 2018, 19:35 | links
 
arvis_an [09.11.18]: Rīgas Brīvostas noteikumos ir šādi:
6.2. galvenie kuģu ceļi:

6.2.1. ieeja upes (Daugava) grīvā no pieņemšanas bojas "B" un kanāls Daugavā līdz Vanšu tiltam (galvenais kuģu ceļš);

6.2.2. Mīlgrāvja kanāls;

6.2.3. Sarkandaugavas kanāls;

6.3. kuģu ceļš – mākslīgi izveidots, atbilstoši aprīkots ar navigācijas līdzekļiem (bojas, vadlīnijas) kanāls ostas akvatorijā un tās pieejā, droši izmantojams jūras kuģiem;

Pēc 6.2 sanāk, ka kuģu ceļš tur ir visur, bet pēc 6.3. par kuģu ceļu uzskata to, kas ir atbilstoši aprīkots ar navigācijas līdzekļiem. Es tā arī nesaprotu. Pēc sarunas ar ostas policiju uz ūdens (makšķerēju netālu no Vecmīlgrāvja Maximas, un tajā posmā no Daugavas līdz pagriezienam uz Ķīsi boju nav), viņi teica, ka šeit skaitās kuģu ceļš, es prasīju kamdēļ nav boju, jo es esmu pie krasta un šeit kuģis nevarētu pabraukt. Šie teica, ka ja atzīmes nav, tad viss skaitās kuģu ceļš. Projām neaizdzina, bet uzskatīja, ka savu taisnību pierādīja. Kamēr sazinoties ar Ķīšezera pašvaldības policiju, viņi teica, ka problēmu nav vispār nekādu un viss ir kārtībā, tikai nedrīkst līst kuģu ceļā, aiz bojām.
Pag, pag! Bet tajā podmā ir gan bojas! Ir gan uz Daugavas stūra, gan arī vecmilgrāvja kanālā, uz stūra, krustojumā uz sarkandaugavu!
Tad pa lielam tur ir kuģu ceļš!
Ja Tu biji pie krasta, tad lai viņi iet sēnēs. Lai velk līniju no Daugavas bojas uz kanāla boju.
Čaļiem vnk gribējās pakomunucēt un kādam makaronus sakarināt!:)
9.novembris 2018, 16:37 | links
 
 
6.2. un 6.3 punkti atšķiras, vienā iet runa par kuģu ceļiem, otrā par galvenajiem kuģu ceļiem.
Manuprāt, tie punkti skatāmi atsevišķi un nav saistāmi kopā. 6.3. punkts - vairāk kā definīcija.
9.novembris 2018, 14:11 | links
 
Rīgas Brīvostas noteikumos ir šādi:
6.2. galvenie kuģu ceļi:

6.2.1. ieeja upes (Daugava) grīvā no pieņemšanas bojas "B" un kanāls Daugavā līdz Vanšu tiltam (galvenais kuģu ceļš);

6.2.2. Mīlgrāvja kanāls;

6.2.3. Sarkandaugavas kanāls;

6.3. kuģu ceļš – mākslīgi izveidots, atbilstoši aprīkots ar navigācijas līdzekļiem (bojas, vadlīnijas) kanāls ostas akvatorijā un tās pieejā, droši izmantojams jūras kuģiem;

Pēc 6.2 sanāk, ka kuģu ceļš tur ir visur, bet pēc 6.3. par kuģu ceļu uzskata to, kas ir atbilstoši aprīkots ar navigācijas līdzekļiem. Es tā arī nesaprotu. Pēc sarunas ar ostas policiju uz ūdens (makšķerēju netālu no Vecmīlgrāvja Maximas, un tajā posmā no Daugavas līdz pagriezienam uz Ķīsi boju nav), viņi teica, ka šeit skaitās kuģu ceļš, es prasīju kamdēļ nav boju, jo es esmu pie krasta un šeit kuģis nevarētu pabraukt. Šie teica, ka ja atzīmes nav, tad viss skaitās kuģu ceļš. Projām neaizdzina, bet uzskatīja, ka savu taisnību pierādīja. Kamēr sazinoties ar Ķīšezera pašvaldības policiju, viņi teica, ka problēmu nav vispār nekādu un viss ir kārtībā, tikai nedrīkst līst kuģu ceļā, aiz bojām.
9.novembris 2018, 13:12 | links
 
Fishmens [Vakar]: arvis_an [9:09]: Bet man ir jautājums radies pēc sarunas ar ostas policiju (draudzīgas gan). Ja kuģu ceļš nav apzīmēts ar bojām krastos (sarkana, zaļa), vai var pieņemt, ka kuģu ceļš ir visur līdz pašiem krastiem, jo kuģi ta tur staigā? A ja tā, tad ļoooooti daudz kur teorētiski copēt nedrīkstētu.Pēc būtības tā ir. Jo ir aizliegts apzīmētos kuģu ceļos enkurot laivas un iegūt no laivas zivis un vēžus.
Tik jautājums, vai tas attiecas uz noenkurotām laivām vai visām? Ja es ar laivu nēsu nienkurojies, tad drīks copēt?Par apzīmētiem kuģu ceļiem viss skaidrs,tur nedrīkst...bet ir virkne ar vietām kur kuģi iet,bet boju nav.

arvis_an, 8.novembris 2018, 21:17

Tas taču priekš LV ir normāli.Ceļu vietā arī ir ceļu izstrādājumi ,bet mašīnas brauc.;)
9.novembris 2018, 11:30 | links
 
Fishmens [Vakar]: arvis_an [9:09]: Bet man ir jautājums radies pēc sarunas ar ostas policiju (draudzīgas gan). Ja kuģu ceļš nav apzīmēts ar bojām krastos (sarkana, zaļa), vai var pieņemt, ka kuģu ceļš ir visur līdz pašiem krastiem, jo kuģi ta tur staigā? A ja tā, tad ļoooooti daudz kur teorētiski copēt nedrīkstētu.Pēc būtības tā ir. Jo ir aizliegts apzīmētos kuģu ceļos enkurot laivas un iegūt no laivas zivis un vēžus.
Tik jautājums, vai tas attiecas uz noenkurotām laivām vai visām? Ja es ar laivu nēsu nienkurojies, tad drīks copēt?Par apzīmētiem kuģu ceļiem viss skaidrs,tur nedrīkst...bet ir virkne ar vietām kur kuģi iet,bet boju nav.

arvis_an, 8.novembris 2018, 21:17


Ja kuģi iet bet boju nav - domāju ka to var neuzskatīt par kuģu ceļu (tāpat kā ar ceļa zīmi). Tiesa mazizmēra kuģošanas līdzekļu noteikumos ir punkts "6. Kuģojot ostas akvatorijā, papildus ievēro attiecīgās ostas noteikumus." - ja palasīt tos noteikumus tad rodas cits jautājums - vai vispār šitā drīkst šiverēt pa to akvatoriju kā tas notiek pašlaik (maksimālais ātrums, pieteikšanās iebraucot, izbraucot utt ).
9.novembris 2018, 11:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager