Laivas motora akumulātors

Kur,kāds pa cik?!
Es maucu ar 14ah aķīti ar 9collu ekrānu. Nesen aukstumā uz vakara pusi sāka nīdēt eholote..bet vasarā nevienu reizi nebeidzās.
Spilgtums visu laiku uz max.
Domaju ka tads 18-20ah tur pietiek bez problēmām ar kārtīgu rezervi mazajai 7collu eholotei.
18.janvāris 2021, 18:03 | links
 
Oskars ja nav jau paņēmis exide tad par exide varu teikt to labāko 140ah man nekad vel nav nosēdies..var mierīgi ar viņu velcēt..exide-tas ir akumulatoru gigants kas taisa kvalitatīvas preces un kas jau gadu desmitiem ir tirgū..
yuasa utt,tie ir brendi ko ievelk pardevēji tirgū jo var nopelnīt vairāk nekā nemt jau no citiem izplatitajiem exide.
Ganjau nav slikti, bet lai testē tie kas kļūdas gadijuma brīvi var nopirkt citu:D
18.janvāris 2021, 18:08 | links
 
Oskars ja nav jau paņēmis exide tad par exide varu teikt to labāko 140ah man nekad vel nav nosēdies..

Semtex, 18.janvāris 2021, 18:08

Paldies par viedokli! Es jau paspēju šo aķīti ieķert un patestēt. Pat rokturis jau piemontēts, lai ērtāk staipīt ;)
18.janvāris 2021, 19:30 | links
 
MT9 [18.01.21]: Oskars ja nav jau paņēmis exide tad par exide varu teikt to labāko 140ah man nekad vel nav nosēdies..

Semtex, 18.janvāris 2021, 18:08
Paldies par viedokli! Es jau paspēju šo aķīti ieķert un patestēt. Pat rokturis jau piemontēts, lai ērtāk staipīt ;)
Yassa otru negribēji?zvērs!;D
18.janvāris 2021, 19:44 | links
 
Vai ir ok šito 35 kg aķi vienam staipīt šūpojošā laivā?
18.janvāris 2021, 19:46 | links
 
Vai ir ok šito 35 kg aķi vienam staipīt šūpojošā laivā?

abrakadabra, 18.janvāris 2021, 19:46

Njā, svars tiešām iespaidīgs. Pat mugura lika par sevi manīt, tādēļ nākas nest vienlaicīgi abus aķīšus, lai nedaudz izlīdzinātu balansu. Nav viegli, bet pagaidām nav variantu, jo dikti jau dārgi tie progresīvie un vieglie akumulatori ;)
18.janvāris 2021, 19:51 | links
 
Yassa otru negribēji?zvērs!;D

Willy, 18.janvāris 2021, 19:44

Jāpatestē tak vēl kāds ražotājs :P
18.janvāris 2021, 19:51 | links
 
Par aķiem jāatceras pamatlieta braucot ar laivu. Ūdens pretestība ir kubā no ātruma. Brauc uz 2 kmh, patērē nosacīti 1 Ah. Brauc uz 4 kmh, patērē jau 8 Ah, brauc uz 6 kmh, patērē 27 Ah!!! Un nobraukts tiek tieši tas pats attālums.
18.janvāris 2021, 21:48 | links
 
Par aķiem jāatceras pamatlieta braucot ar laivu. Ūdens pretestība ir kubā no ātruma. Brauc uz 2 kmh, patērē nosacīti 1 Ah. Brauc uz 4 kmh, patērē jau 8 Ah, brauc uz 6 kmh, patērē 27 Ah!!! Un nobraukts tiek tieši tas pats attālums.

VilnisL, 18.janvāris 2021, 21:48

Visam pie vainas stiprais vējš. Ja tā nav, tad ar vienu aķi visu dienu var dudināt. Bet tad arī zivs kaprīzāka :)
18.janvāris 2021, 21:56 | links
 
Es lasu, ka ārzemēs kungi vnk pērk divus mazākus aķus, lai nav jāčakarē mugura. Es jauns, bet 35 kg bez iesildīšanās ar vienu roku no šūpojošām laipām uz šūpojošām laivām sagriezti sēdošā pozā - galīgi ņiaļo. :)
18.janvāris 2021, 21:58 | links
 
MT9 [18.01.21]: Vai ir ok šito 35 kg aķi vienam staipīt šūpojošā laivā?

abrakadabra, 18.janvāris 2021, 19:46
Njā, svars tiešām iespaidīgs. Pat mugura lika par sevi manīt, tādēļ nākas nest vienlaicīgi abus aķīšus, lai nedaudz izlīdzinātu balansu. Nav viegli, bet pagaidām nav variantu, jo dikti jau dārgi tie progresīvie un vieglie akumulatori ;)
man čoms komplektē litijniekus par ļoti pievilcīgām cenām, ja salīdzina ar piem. eholotes.lv . ja interese, PM , iedošu kontaktus
18.janvāris 2021, 21:59 | links
 
man čoms komplektē litijniekus par ļoti pievilcīgām cenām, ja salīdzina ar piem. eholotes.lv . ja interese, PM , iedošu kontaktus

svens76, 18.janvāris 2021, 21:59

Ok, ņemšu vērā. Mazums ar šiem 2 āķiem būs par īsu :) Drīzāk par smagu...
18.janvāris 2021, 22:08 | links
 

Varbūt kāds var nokomentēt, ko akumulatora lādētājam nozīmē šī skala, kā var noteikt vai akumulators uzlādēts pilnībā, un vai var lādēt ārā patreizējos mīnusos? Vajag uzlādēt auto akumulatoru, kurš šodien izdomāja nosēsties, bet šajā tēmā neorientējos.
18.janvāris 2021, 22:26 | links
 
Varbūt kāds var nokomentēt, ko akumulatora lādētājam nozīmē šī skala, kā var noteikt vai akumulators uzlādēts pilnībā, un vai var lādēt ārā patreizējos mīnusos? Vajag uzlādēt auto akumulatoru, kurš šodien izdomāja nosēsties, bet šajā tēmā neorientējos.

Maariss, 18.janvāris 2021, 22:26

Akumulatoru labāk lādēt plusos. Skala būtībā rāda jo mazāku ciparu, jo labāk uzlādēts. Es vados pēc tiem uzzīmētajiem aķiem virs skalas un pēc tā kā darbojas mans akumulatoru lādētajs.Ja ir tāda opcija, tad labāk lādēt ar minimālu strāvu. Bet citiem viss notiek automātiski.
18.janvāris 2021, 22:48 | links
 
Es lasu, ka ārzemēs kungi vnk pērk divus mazākus aķus, lai nav jāčakarē mugura. Es jauns, bet 35 kg bez iesildīšanās ar vienu roku no šūpojošām laipām uz šūpojošām laivām sagriezti sēdošā pozā - galīgi ņiaļo. :)

abrakadabra, 18.janvāris 2021, 21:58


Tieši tā - mēs visi kādreiz esam bijuši jauni un jauni būdami nepareizi ceļot smagumus lielākā daļa to muguru arī sačakarē. Un tad jau vairs nekad nav tā kā bija... Litija aķis ilgtermiņā noteikti atmaksāsies.
19.janvāris 2021, 12:16 | links
 
Tieši tā - mēs visi kādreiz esam bijuši jauni un jauni būdami nepareizi ceļot smagumus lielākā daļa to muguru arī sačakarē. Un tad jau vairs nekad nav tā kā bija... Litija aķis ilgtermiņā noteikti atmaksāsies.

VilnisL, 19.janvāris 2021, 12:16[/quote]

Viens no variantiem, kā nesačakarēt muguru, ir lietot ratiņus. Man ir metāla ratiņi ar 2 riteņiem un plauktiņu akumulatoram. Ar gumijas stropīti nostiprinu akumulatoru un vedu kur gribu (var arī uzmanīgi pa trepēm). Ir ļoti ērti un mašīnā arī daudz vietas neaizņem.
19.janvāris 2021, 12:37 | links
 
Domaataajs [18.01.21]: Varbūt kāds var nokomentēt, ko akumulatora lādētājam nozīmē šī skala, kā var noteikt vai akumulators uzlādēts pilnībā, un vai var lādēt ārā patreizējos mīnusos? Vajag uzlādēt auto akumulatoru, kurš šodien izdomāja nosēsties, bet šajā tēmā neorientējos.

Maariss, 18.janvāris 2021, 22:26
Akumulatoru labāk lādēt plusos. Skala būtībā rāda jo mazāku ciparu, jo labāk uzlādēts. Es vados pēc tiem uzzīmētajiem aķiem virs skalas un pēc tā kā darbojas mans akumulatoru lādētajs.Ja ir tāda opcija, tad labāk lādēt ar minimālu strāvu. Bet citiem viss notiek automātiski.
Paldies.
19.janvāris 2021, 13:36 | links
 

tas ir kosmoss...
20.janvāris 2021, 08:29 | links
 
Maariss [18.01.21]: Varbūt kāds var nokomentēt, ko akumulatora lādētājam nozīmē šī skala, kā var noteikt vai akumulators uzlādēts pilnībā, un vai var lādēt ārā patreizējos mīnusos? Vajag uzlādēt auto akumulatoru, kurš šodien izdomāja nosēsties, bet šajā tēmā neorientējos.
Kad lādē skaties pie cik ampēriem skala apstājas. Parasti 10 ampēru lādētājam ja lādē uz ātrā režīma zemāk par 4 nekrītas(ja pilns) un pus režīmā lādējot zemāk pa 2 nekrītas. Bet pilnīgu uzlādi nosaka elektrolīta blīvums. Ja kaut pēc skalas lielas ka pilns aķis tas nenozīmē ka ir blīvums man bieži tā ir ja sanāk ļoti stipri aķīti izlādēt. Blīvumu var noteikt ar piltuvi mērot vai ja ir tā saucamā maģiskā acs kas rāda zāļu krāsu. Sākumā ar nemācēju lādēt bet ar laiku piešāvos bet man ir veci pars lādētāji 2gb
24.janvāris 2021, 09:46 | links
 
janis.a [19.01.21]: Tieši tā - mēs visi kādreiz esam bijuši jauni un jauni būdami nepareizi ceļot smagumus lielākā daļa to muguru arī sačakarē. Un tad jau vairs nekad nav tā kā bija... Litija aķis ilgtermiņā noteikti atmaksāsies.

VilnisL, 19.janvāris 2021, 12:16


Viens no variantiem, kā nesačakarēt muguru, ir lietot ratiņus. Man ir metāla ratiņi ar 2 riteņiem un plauktiņu akumulatoram. Ar gumijas stropīti nostiprinu akumulatoru un vedu kur gribu (var arī uzmanīgi pa trepēm). Ir ļoti ērti un mašīnā arī daudz vietas neaizņem.[/quote]Vēl variants kā saudzēt muguru ir ar stropi celt tad ir taisna mugura. Šitā ceļu 27kg bateriju un normāli.
24.janvāris 2021, 09:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager