Lobes ezers

Cope
jo kāds ir izdomājis, ka tā ir labāk. umora.
16.jūlijs 2011, 00:31 | links
 
Ta ne jau tik dēļ zivīm.......dažiem jau pat to ir grūti saprast.................TE NU MĒS ESAM:) Ar europas savienību un dirsu vienā līmenī:(
16.jūlijs 2011, 00:50 | links
 
Nazi - un tu nošautu cilvēku?????? Tu taču esi nepieskaitāms, tevi ir jāizolē!!! Ar visu tavu suni!
16.jūlijs 2011, 01:25 | links
 
Nu jā ... policisti ar ķer zagļus dēļ štrunta mantām, piemēram autozagļus dēļ štrunta bleķu kaudzes. Lieta ir tāda, ka zivju gadījumā cilvēki neapzinās to, ka apzog visus un vēl tos, kas būs pēc mums. Gribu redzēt, ja vanemam piederētu privātais zivju dīķis un to maliķi sausu iztīrītu, bet policija pateiktu, ko cepies, zivīm taču po. Pieraduši esam pie kolhoza - kas pieder visiem, tas nepieder nekam un to var ņem kam ienāk prātā. Tāpēc daudzus neuztrauc, maliķi, piedirsta daba, piesārņojums, atkritumi un līdzīgas lietas, jo tas tieši neietekmē. Bet ja sūdu mucu, ko kāds izgāzis mežā ieliktu kādam sētā, tā tāds hajs tiktu sacelts. (kā šo domāšanu izsist nezinu).
16.jūlijs 2011, 01:28 | links
 
Par drazas atstāšanu aiz sevis, tas jau katram ir bērnībā iemācīts. Nezinu kam jānotiek lai es aiz sevis nesavāktu savu drazu, citreiz vēl cita drazu savācu, ja ir pa rokai. Ja tēvs nevāc papīrus arī nākamā paaudze to nedarīs... intelektuālais līmenis ir zem 0.
16.jūlijs 2011, 01:34 | links
 
Dzenīt, ko Tu te muldi, piedod. Ja Tev nozagtu mašīnu, un poliči pateiktu - ko Tu te cepies štrunta bleķu kaudzes dēļ - gribētu gan tad es uz Tevi paskatīties :DDD
16.jūlijs 2011, 01:35 | links
 
arī rokas gribētu izvicināt :))))
16.jūlijs 2011, 01:38 | links
 
Kilka, ja tev ir ierocis, tad ir jābūt gatavam to pielietot. Pielietošana, tas nenozīmē, ka jāatņem dzīvība. Ja neesi gatavs izšaut, tai skaitā uz cilvēku, tad ierocis ir tikai traucēklis un tiks pavērst pret tevi pašu.
Pie tam, Nazis taču nesēž krūmos ar optiku un nešauda no slēpņa maliķus (vismaz man ir tādas aizdomas) ?
16.jūlijs 2011, 01:39 | links
 
Dzenīt, bla-bla-bla... Es gribu redzēt tos specus-zivju inspektorus, kas patiešām īsta stresa gadījumā spētu tā saprātīgi notēmēt :)))
Nevajag līst 1am pret 6iem, tad nevajadzēs būt gatavam ieroci pielietot.
16.jūlijs 2011, 01:43 | links
 
vispār ASV statistika ir tāda, ka nepilnā procentā gadījumu, policists šaujot aizturētajam dzīvībai mazsvarīgās vietās tomēr nošauj cilvēku :))) tā kā ja tu tēmē uz cilvēku, tad ar to ir jārēķinās, ka vari arī viņu nošaut...
16.jūlijs 2011, 01:44 | links
 
Kilka, es tikai paturpināja Vanems nostāju zagšanas jautājumos.
Man personīgi nepatīk ka nozog visu zivis, tāpat kā man nepatīk, ja man nozagtu auto. Pretīga sajūta jau ir, ja izsit logu un izšmoņī salonu.
No otras puses maziņš kolhozs jau iekšā sēž, ja redzētu ka pazīstams cilvēks liek tīklu, laikam nezvanītu, bet, ja nepazītams, tad gan.
16.jūlijs 2011, 01:44 | links
 
Atceries, kā kādreiz profesionālais čekists Bojārs autozagli nošāva? Tas ir OK??? Štrunta bleķu kaudze vai štrunta zivis, kāda starpība??
16.jūlijs 2011, 01:45 | links
 
forum cinemā arī čalis tikai 5 reizes gribēja pabaidīt savu pretinieku...
16.jūlijs 2011, 01:46 | links
 
Dzenīt - re, Tu vismaz esi godīgs. Visu cieņu!
16.jūlijs 2011, 01:46 | links
 
nu re, tomēr pastāv izņēmumi...
16.jūlijs 2011, 01:50 | links
 
Bla, bla, bla ir vispārzināmas patiesības. Parējais ... varētu izplūst garās diskusijās. Domāju, ka sakarīgs inspektors nelīdīs pie sešiem pārkāpējiem, bet apskatīsies kas un kā lai pēc tam ar papilduspēkiem atgriestos. Viss ir atkarīgs no cilvēka. Viens ar maģistra grādu, kino nolaida no kātiem tādu pašu gudrinieku ar maģistra grādu dēļ kaut kādiem nesadalītiem sūdiem par popkornu un uzvešanos kino.
16.jūlijs 2011, 01:51 | links
 
zinu debīlus cilvēkus gan ar maģistra grādiem gan gaterī strādājošus... tur jau problēmas galviņā...
16.jūlijs 2011, 01:54 | links
 
Dzenīt - nu bet taču pareizi, es jau teicu, nav ko līst vienam pret sešiem, kā tāds Stallones vai Lundgrēna varonis hrenovs. Tur jau ir tā slimā galva - man ir stroķis vai nikns suns - tagad es viens pats visiem maitām parādīšu, lai baidās!!! Nevis saprātīgi organizēt pasākumu.
Tas tajā kino - gan jau, ka širmis aizkrita... diemžēl :(((
16.jūlijs 2011, 01:54 | links
 
Negribu ticēt ka Nazis viens sešiem liktos virsū, ar apziņu, ka pašam suns un stroķis. Jo arī kādam no maliķim var gadīties stroķis un suns. Un tad ko, maziņš kariņš? :)
16.jūlijs 2011, 02:07 | links
 
Pārlasot ko rakstīja Nazis, tie seši bija puikas. Nedomāju ka rūdīti maluzvejnieki, nosliecos, ka likumpārkāpēji, kas apzinās, ka pārkāpj un ka var arī tikt noķerti. Tāpēc ko pretoties, ja zini ka sū esi savārījis.
Par to, ka kāds censtos atņemt, bija cits teikums, piemērs.
Nu tas tā, lai Nazis paskaidro, ko ar to bija domājis, savādāk es te tāds kā advokāts uztaisos.
16.jūlijs 2011, 02:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager