Lobes ezers

Cope
Kaut kas stulbs un pretīgs-Gribēji risināt problēmas kopā ar jums, bet jūs ar savu neko nedarīšanu, bet prostu dirš-u esat apnikuši. Piedodiet par neizturētību . Viss.
18.februāris 2013, 18:32 | links
 
Ja tā padomā, nopirku licenci bez stingrās uzskaites čeka, neviens neuzstāj par loma uzrādīšanu, inspektorus neesmu redzējis 2 gadus. Ieliku līdaku ķeramos - bija 5 zivis, 3 atlaidu, bet ja tā padomā varēju rīkoties citādi. Nezinu , bet izskatās, ka Māri licencētās makšķerēšanas organizētāj, likas tavs ir pagājis un met pie miera šo nodarbi un nodarbojies 100 latu programmā, kuri Ogrē tīra ielas. Nu tā nevar ņaudēt un bāzt naudu kabatā, Zivju fondam vari tā kā neko nerakstīt, paŗāk daudz sūdzību par to, ka nevar braukt ezerā ar savu laivu un maliķi ir izķēruši lielu daļu no trofejzivīm. samierinies ar likteni ezerā, kur ir tikai makšķernieki un brakari un vēl kādi materiālā labuma guvēji, dodies pensijā un gaudo par to, ka Mēs-Zivīm nav līguma ar tā saucamajiem trūkumcietējiem, kuri ziemā zivju slāpšanas novēršanai iztērē 1870 Ls.
18.februāris 2013, 18:04 | links
 
2008 gadā apsaimniekotājs saprotami teica kur to lapeli likt, pēc šamā tekstiem spriežot nekas nav mainījies:)
18.februāris 2013, 17:58 | links
 
Bet vai kaads tur uzstaaj lai Tu uzskaiti tos lomus un to lapeli atdod..? Nee! Jo taalaak laikam nekas ari ar vinaam nenotiek..
18.februāris 2013, 17:34 | links
 
Cik esmu Lobē bijis,lapeles vienmēr esmu atdevis atpakaļ.Ir no tā jēga vai nav,bet laikam jau tāda tā kārtība.Domāju,ka tā dara vismaz lielākā daļa.Kas ar tām notiek tālāk?Nezinu.
18.februāris 2013, 17:18 | links
 
Kadam ir probleemas aizpildiit to lapeli un nodot laivu baazee..? Man nebuutu ,ja to prasiitu .. :)
18.februāris 2013, 17:06 | links
 
Te palasot,skaidrs-copē nav bijuši. :))
18.februāris 2013, 16:57 | links
 
Man nav žēl...nav jau ziepju gabals,nedilst...!!!:)))tāpēc arī nav nepieciešamība apgūt šos,priekš manis ,,svešvārdus"un tehnoloģijas brīnumus...!!!:)))Tu micuk labāk painteresējies par ,,tikumības"jostu,a to...kagbi ķehņika ņepodvela...!!!:)))Vot tev i ribalka!!!:)))
18.februāris 2013, 13:53 | links
 
Būtu Lobes apsaimniekotāji apķērīgāki, sen jau būtu uzrakstījuši kādu projektiņu, izsituši naudiņu no ES un salikuši kameras ezera krastos. Redzētu, kas notiek ezerā un pie kura jābrauc aprunāties vai arī pieņemt mērus. Mazas peļķes ir vieglāk kontrolēt. Bet ja nav iespējams, vai arī velmes kontrolēt, tad ir jāpieņem standarta LV risinājums: aizliegt copi un nebūs nekādu problēmu.
18.februāris 2013, 13:48 | links
 
Snipiens iedāvini sievai 5 iphonu, pirms tam gan iepazīsties ar user manuāli, un būsi pārsteigts cik daudz varēsi savu nenagļadnuju kontrolēt :D
18.februāris 2013, 13:44 | links
 
micuk!Jā,jā...es arī esmu dzirdējis,ka varot caur satelītu lasīt grāmatu,kuru kāds sauļojoties atšķīris...!!!:)))Bet dzīve pierāda,ka neba visu tā var izkontrolēt...!!!:)))
18.februāris 2013, 13:09 | links
 
Ar mūsdienu tehnoloģijām var jebkuru cilvēku izkontrolēt, sevišķi tos, kuri iet kopsolī ar tehnikas sasniegumiem :D
18.februāris 2013, 12:43 | links
 
Jeeska, Lobe ir tāda maza peļķīte, kuru ja labi grib var tīri labi izkontrolēt. Jautājums ir tikai vai gribas

micuks, 18.februāris 2013, 12:31


a tu savu sievu vari izkontrolēt?
protams ka visu var ja grib un ir finanses
18.februāris 2013, 12:42 | links
 
micuk
tas nedarbojas. Ja nepārdos, tad ies un tāpat makšķerēs.

jeeska, 18.februāris 2013, 11:40


protams ka ies maksķerēt pa kluso
18.februāris 2013, 12:39 | links
 
Jeeska, Lobe ir tāda maza peļķīte, kuru ja labi grib var tīri labi izkontrolēt. Jautājums ir tikai vai gribas
18.februāris 2013, 12:31 | links
 
Man tāda aizdoma, ka, lai ZF atsāktu dot Lobei līdaku mazuļus, nāksies vien piespiesties un sākt pieprasīt atpakaļ no copmaņiem aizpildītās licences, lai dokumentāli var pierādīt, cik daudz izķerts un tad jau arī var pieprasīt mazuļus resursu atjaunošanai. Kā to izdarīt, ir 2 ceļi: pirmais - vnk piesist pie koka paskastīti un palūgt labprātīgi mest tur licences, paskaidrojot, ka tas ir pašu copmaņu labā; otrais - kā Bauskā, piemaksā pie licences 2 lašus, kurus dabūsi atpakaļ, kad atdosi aizpildītu licenci. Kaut ko tur aizliegt, normēt uz ziemas periodu nereāli, tad jau beigās nonāksim līdz Omegas veču rindai ap ezeru, un vizītei pie proktologa pēc ezera apmeklējuma, lai pārbaudītu, vai tik tiešām tu neesi kaut kur noslēpis lieku fišiņu. :)
Par Māra kunkstēšanu - Māri tiešām piebesījis, ka Tu visu laiku tikai vaimanā. Nu, ja jau panāci solīti uz priekšu un pieteicies apsaimniekot, tad uz priekšu, saimnieko. Ja pārāk grūti, sarežģīti, nesaprotami, tad aicini kādu palīgā vai atsakies, bet beidz taču bimbāt internetā. Hau, esmu runājis.

Headhunter, 18.februāris 2013, 09:20



ielaidīs tik bet cik izdzīvos!? cits savā dabā nobeiksies , citu tur pat ezerā noēdīs līdaka un cik mēs varam noķērt!? īstenību nezin un neuzinās ne viens!!!
18.februāris 2013, 12:17 | links
 
micuk
tas nedarbojas. Ja nepārdos, tad ies un tāpat makšķerēs.
18.februāris 2013, 11:40 | links
 
Vislabākā metode kā cīnīties ar licenču nenodevējiem ir Salacā. Nenodevi licenci un nākamos 2 gadus cope Salacā ir liegta, jo licence netiks pārdota.
18.februāris 2013, 11:17 | links
 
Man jau ar tā patīk! To Pinocets!Man tā nepatīk!Tas bija kā piemērs!!!:)))To esa!
18.februāris 2013, 11:09 | links
 
Man tāda aizdoma, ka, lai ZF atsāktu dot Lobei līdaku mazuļus, nāksies vien piespiesties un sākt pieprasīt atpakaļ no copmaņiem aizpildītās licences, lai dokumentāli var pierādīt, cik daudz izķerts un tad jau arī var pieprasīt mazuļus resursu atjaunošanai. Kā to izdarīt, ir 2 ceļi: pirmais - vnk piesist pie koka paskastīti un palūgt labprātīgi mest tur licences, paskaidrojot, ka tas ir pašu copmaņu labā; otrais - kā Bauskā, piemaksā pie licences 2 lašus, kurus dabūsi atpakaļ, kad atdosi aizpildītu licenci. Kaut ko tur aizliegt, normēt uz ziemas periodu nereāli, tad jau beigās nonāksim līdz Omegas veču rindai ap ezeru, un vizītei pie proktologa pēc ezera apmeklējuma, lai pārbaudītu, vai tik tiešām tu neesi kaut kur noslēpis lieku fišiņu. :)
Par Māra kunkstēšanu - Māri tiešām piebesījis, ka Tu visu laiku tikai vaimanā. Nu, ja jau panāci solīti uz priekšu un pieteicies apsaimniekot, tad uz priekšu, saimnieko. Ja pārāk grūti, sarežģīti, nesaprotami, tad aicini kādu palīgā vai atsakies, bet beidz taču bimbāt internetā. Hau, esmu runājis.
18.februāris 2013, 09:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager